Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )

Перейти донизу 
+9
Inka
™ 1001_night ™
Дівчина з іншого життя
NewSev
Strong-6125
~ Олічка ~
Альонка
DVD
pamidor
13 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
!Муся!
Ветеран форуму
Ветеран форуму
!Муся!


К-ть повідомлень : 332
Registration date : 05.05.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) - Сторінка 2 Empty14.11.07 18:21

NewSev пише:
pamidor пише:
могутній помідор із бек !! =))
Так казати неграмотно, бо ти, виходить, - нижня частина спини.
він певно знає, і наголошує це))
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) - Сторінка 2 Empty15.11.07 5:14

та нє... він просто мабуть не подумав, коли то писав :)
Повернутися до початку Перейти донизу
pamidor
Житель форуму
Житель форуму
pamidor


К-ть повідомлень : 73
Age : 33
Звідки : Львів кенешна=)
Хоббі : халява
Registration date : 21.10.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) - Сторінка 2 Empty15.11.07 13:27

шо ви до мене пристали :snijki.gif: звільнити всіх помідорів з рабства це моє покликання, ТОМУ я можу себе назвати могутнім ! Так. Згода. ви ше про мене почуєте Істерика-шок!
Повернутися до початку Перейти донизу
pamidor
Житель форуму
Житель форуму
pamidor


К-ть повідомлень : 73
Age : 33
Звідки : Львів кенешна=)
Хоббі : халява
Registration date : 21.10.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) - Сторінка 2 Empty02.09.10 17:32

Привіт всім жителям форуму !!!!!!
Сижу за компютером і нагадав собі про ваш форум, вирішив зайти і почитати шо писав 3 роки назад) кумедно Образа

Історія кохання закінчилась вже більше 1 року назад... якось само по собі розійшлись різними стежками ( хоча й досі лишилась іскорка Підморгує ) , але згадка залишилась пок жити буду Ну-ну... Доречі ви мені дуже допомогли)
Повернутися до початку Перейти донизу
pamidor
Житель форуму
Житель форуму
pamidor


К-ть повідомлень : 73
Age : 33
Звідки : Львів кенешна=)
Хоббі : халява
Registration date : 21.10.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) - Сторінка 2 Empty02.09.10 17:34

ДЯКУЮ !!!!
!
!
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) - Сторінка 2 Empty03.09.10 10:32

та нема за шо, рости (хотіла сказати так як все - пухнастий, але передумала) червоний))))
Повернутися до початку Перейти донизу
™ 1001_night ™
Майстер слова
Майстер слова
™ 1001_night ™


Чоловік
К-ть повідомлень : 235
Звідки : Україна. Штат Західноукраїнський.
Registration date : 27.02.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) - Сторінка 2 Empty07.09.10 20:36

pamidor пише:
Привіт всім жителям форуму !!!!!!
Сижу за компютером і нагадав собі про ваш форум, вирішив зайти і почитати шо писав 3 роки назад) кумедно.
Історія кохання закінчилась вже більше 1 року назад... якось само по собі розійшлись різними стежками ( хоча й досі лишилась іскорка) , але згадка залишилась пок жити буду.

Така іскорка є напевно у кожної людини, бо кожен з нас закохувався, а потім знову, і ще раз. От я вперше закохався у дитсадку. До сих пір пам'ятаю ту дівчинку. Рідко так буває, що закохуються один раз і на все життя. Воно ні би й добре би так було, бо те що єдине, те можливо справжнє. Але життя складніше, ніж ми собі уявляємо. Хочеш одне, а виходить інше. Сподіваюсь ти вже знайшов, або ще знайдеш своє справжнє велике кохання, таке щоб один раз і на все життя.
Повернутися до початку Перейти донизу
zolotko
Учасник форуму
Учасник форуму
zolotko


Чоловік
К-ть повідомлень : 6
Age : 32
Звідки : Скажу прямо та відверто, з міста Ковеля я.
Рід занять : Та всякі речі люблю, танці обожнюю, ще писати та співати. Граю на гітарі та піаніно, та багато-багато іншого.
Хоббі : Хоббі мої повністю сходяться з моїми заняттями, тому що завжди роблю лише те, що подобається. Тому граю, співаю, пишу... та ще малюю. Люблю вірші про кохання писати та читати.
Registration date : 01.11.2010

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) - Сторінка 2 Empty01.11.10 17:25

цікаво почитати про стосунки, які розгортались три роки назад і що з ними сталось тепер ))
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) - Сторінка 2 Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ПРО ДРУЖБУ, КОХАННЯ, СІМ'Ю :: Він та Вона-
Перейти до: