Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )

Перейти донизу 
+9
Inka
™ 1001_night ™
Дівчина з іншого життя
NewSev
Strong-6125
~ Олічка ~
Альонка
DVD
pamidor
13 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
АвторПовідомлення
pamidor
Житель форуму
Житель форуму
pamidor


К-ть повідомлень : 73
Age : 33
Звідки : Львів кенешна=)
Хоббі : халява
Registration date : 21.10.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty
ПовідомленняТема: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty21.10.07 14:44

Істерика-шок! підкажіть шо робити! в мене є дівчина яка живе в селі ( я живу у львові ) але мені батьки не дозволяють з нею зустрічатися, бо вона з села і все таке. але вона дуже предуже Клас! Супер! Клас! Супер! я не можу з нею розійтись. Ось питання ШО МЕНІ РОБИТИ Знак запитання
Повернутися до початку Перейти донизу
DVD
Ветеран форуму
Ветеран форуму
DVD


К-ть повідомлень : 396
Registration date : 02.03.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty21.10.07 14:47

По-перше.......скільки тобі років?
По-друге, в даному випадку батьків слухати не обов"язково.
Любов стосується тільки вас обох. Всі інші в прольоті.
Не слухай нікого, і борись за свою любов.


Вип"ємо пива?
Повернутися до початку Перейти донизу
pamidor
Житель форуму
Житель форуму
pamidor


К-ть повідомлень : 73
Age : 33
Звідки : Львів кенешна=)
Хоббі : халява
Registration date : 21.10.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty21.10.07 15:01

та мені 17 років ) я не знаю шо робити Увага! Знак запитання в голові одне ( жинитися ше не буде тож чо не можу зустрічатися АЛЕ якшо я дійсно буду з нею а шож потім буде ? де я потім дінуся? вона буде дивитися на мене і казати " ну шо робим " ( хоча вона не така ) кароче я незнаю!
Повернутися до початку Перейти донизу
pamidor
Житель форуму
Житель форуму
pamidor


К-ть повідомлень : 73
Age : 33
Звідки : Львів кенешна=)
Хоббі : халява
Registration date : 21.10.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty21.10.07 15:03

сорі :) всім спс, я походу рішив для себе Клас! Супер! тільки як то всьо тепер налагодити Завстидався якшо є ше якісь побажання то пишіть але не жартуйте з цим
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty21.10.07 15:29

не знаю як ти там рішив, але скажу тобі так..... село - то не пекло, не смітник і т.д., і якшо ти дійсно дуже любиш свою дівчинку, то не кинеш її, шо б там батьки не говорили. Просто в самої був такий випадок... хоча не дуже так і любила того хлопця, але все одно не хотіла керуватися порадами батьків, мол :"він не той, хто тобі потрібен.... розходься з ним... ти достойна кращого".... ну розійшлася я з ним.... але ж зовсім по інших причинах... а не через те, шо батьки говорили... я розумію, вони страші, їх треба поважати і все таке, але прикол то в тому, шо тобі з нею зустрічатися, а не мамі з татом... тобі її любити а не їм....тобі насолоджуватися кожною секундою, проведеною в її обіймах.... так шо не кидай її, живіть довго і щасливо.
Повернутися до початку Перейти донизу
pamidor
Житель форуму
Житель форуму
pamidor


К-ть повідомлень : 73
Age : 33
Звідки : Львів кенешна=)
Хоббі : халява
Registration date : 21.10.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty21.10.07 16:01

иги ага гг :)) дякую ! ти внатурі майстер слова ) я вже вирішив НЕ КИНУ ! пофіг шо буде зато зараз покайфую ! ) ше як мінімум 5 років до весілля ) Сонце в ударі ВСЬО буде куль ! ( я так думаю ( Аплодисменти Аплодисменти а як шось не буде виходити то .... [cenzored] )) ( сорі за нецензуру) хочу Я ще малеча... %)
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty21.10.07 16:12

надіюся все дійсно буде суперово!!! бажаю вам зразу двійняток, симпатичних таких.... і як як тільки вродяться то фотки на форум виставляйте Я ще малеча... Я ще малеча... Я ще малеча...
Повернутися до початку Перейти донизу
pamidor
Житель форуму
Житель форуму
pamidor


К-ть повідомлень : 73
Age : 33
Звідки : Львів кенешна=)
Хоббі : халява
Registration date : 21.10.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty21.10.07 16:21

без базара :) тіки дожити до тих років Головою об стінку а то чув в новинах шо глобальне потепління наступає дуже стрімко Зірки в очах. до 2050 року нам капут, такшо треба поспішати Завстидався Завстидався
Повернутися до початку Перейти донизу
~ Олічка ~
Житель форуму
Житель форуму
~ Олічка ~


Жінка
К-ть повідомлень : 93
Registration date : 26.02.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty21.10.07 22:15

Ну да, які діти? Нехай спочатку виростуть, стануть на ноги.
А то послухають, і навесно в форумі буде фотка трійнят Ангел
Повернутися до початку Перейти донизу
Strong-6125
Активний учасник
Активний учасник
Strong-6125


К-ть повідомлень : 33
Registration date : 05.03.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty21.10.07 22:21

Хоч ти і неповнолітній, але в 17 років ти вже не пацан, і мав би трохи сам вирішувати що і як, а не слухати тата з мамою. Я проти того, щоби батьків зовсім не слухати, їх треба поважати і прислухатись, але не в питаннях любові. Ти головне дійсно дурниць не нароби, і не допусти вагітності передчасної своєї дівчини. А село чи місто - то без різниці. Думаєш в місті дівчата ліпші чи гірші? Та всі вони однакові. Майже всі...
Повернутися до початку Перейти донизу
NewSev
Майстер слова
Майстер слова
NewSev


Чоловік
К-ть повідомлень : 148
Age : 42
Звідки : Севастополь
Рід занять : журналіст
Хоббі : журналістика
Registration date : 19.07.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty22.10.07 11:52

Стань на ноги, почни заробляти гроші, в той же час поступи кудись вчитися - тоді батьки повірять в твою спнроможність жити одному і відпустять куди завгодно. а поки ти не маєш права щось вирішувати, бо ще нічого в житті(вибач, якщо неправда) не зробив, щоб у твоїй самостійності батьки були впевнені. Та й дівчині не завжди комфортно, якщо ти "ніхто і звуть мене ніяк". Поки нічого різкого робити не треба, якщо у вас кохання, то воно буде й через рік, аза рік можна багато чого досягти....
Повернутися до початку Перейти донизу
Дівчина з іншого життя
Житель форуму
Житель форуму
Дівчина з іншого життя


К-ть повідомлень : 77
Registration date : 03.03.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty22.10.07 14:06

Я думаю що в 17 років ти ще не можеш подбати за себе і за неї, тобто сім"ю тобі ще зарано створювати. А от зустрічатись можна і треба, якщо ти її любиш. За любов, кохання треба боротись.
Повернутися до початку Перейти донизу
pamidor
Житель форуму
Житель форуму
pamidor


К-ть повідомлень : 73
Age : 33
Звідки : Львів кенешна=)
Хоббі : халява
Registration date : 21.10.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty22.10.07 15:37

Клас! Супер! дякую всім! та я в курсі шо сім`ю ше рано робити ( дураку понятно ). про100 день був нещасливий і требло висказатися і дістати пораду. Доречі ) я вже поступив і ви знаєте, коли маєш дівчину то набагато легше вчитися ( не заглядаєш на інших дівчат, знаєш шо треба чогось навчитися шоб чогось добитися:)!!

Я сьогодні подзвонив до неї і ми помирились ( як завжди )

питання ще :) Читай уважно! ми домовилися шо мої батьки про100 не будуть знати шо я з нею зустрічаюся, ЦЕ НОРМАЛЬНО ?
Повернутися до початку Перейти донизу
NewSev
Майстер слова
Майстер слова
NewSev


Чоловік
К-ть повідомлень : 148
Age : 42
Звідки : Севастополь
Рід занять : журналіст
Хоббі : журналістика
Registration date : 19.07.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty23.10.07 7:43

pamidor пише:
Я сьогодні подзвонив до неї і ми помирились ( як завжди )
Радий за тебе, тобто за вас... Клас! Супер!
pamidor пише:

питання ще :) Читай уважно! ми домовилися шо мої батьки про100 не будуть знати шо я з нею зустрічаюся, ЦЕ НОРМАЛЬНО ?
Нормально Так. Згода.
Повернутися до початку Перейти донизу
DVD
Ветеран форуму
Ветеран форуму
DVD


К-ть повідомлень : 396
Registration date : 02.03.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty23.10.07 15:48

pamidor пише:
питання ще :) Читай уважно! ми домовилися шо мої батьки про100 не будуть знати шо я з нею зустрічаюся, ЦЕ НОРМАЛЬНО ?

ЗВИЧАЙНО ЩО НОРМАЛЬНО. Клас! Супер! ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ, ТРИМАЙТЕСЬ!
Повернутися до початку Перейти донизу
™ 1001_night ™
Майстер слова
Майстер слова
™ 1001_night ™


Чоловік
К-ть повідомлень : 235
Звідки : Україна. Штат Західноукраїнський.
Registration date : 27.02.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty27.10.07 9:30

Добре що ти вирішив свої проблеми, бо тема дуже кричуща...."біда".
Це ще не біда, повір. В житті буде ще багато таких проблем, від яких
будеш сумніватись в тому, що життя має сенс. Але головне вистояти, не піддаватись цій прикрій тьотці, яка називається Доля. Те, що ви вирішили не розповідати батькам, це вже свідчить, що ти борець. За кращу долю треба боротись, а не чекати від неї милості. Бо можна і не дочекатись.
Хай щастить.
Повернутися до початку Перейти донизу
Inka
Майстер слова
Майстер слова
Inka


Жінка
К-ть повідомлень : 152
Registration date : 20.03.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty31.10.07 23:05

pamidor пише:

Я сьогодні подзвонив до неї і ми помирились ( як завжди )

Часто сваритесь?
Повернутися до початку Перейти донизу
Таня 23
Майстер слова
Майстер слова
Таня 23


Жінка
К-ть повідомлень : 120
Registration date : 27.02.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty01.11.07 20:47

Раз мовчить, значить помирились Підморгує
Повернутися до початку Перейти донизу
BabaOld
Майстер слова
Майстер слова
BabaOld


Жінка
К-ть повідомлень : 112
Age : 34
Звідки : Франик
Registration date : 07.11.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty07.11.07 15:40

А шо батьки так ретельно контролюють з ким ти зустрічаєшся??????? Мої - ні!!!!!! Просто поговори з ними і поясни, що в 17 років ти одружуватися ще не будеш і най поки не напрягають.....
Повернутися до початку Перейти донизу
!Муся!
Ветеран форуму
Ветеран форуму
!Муся!


К-ть повідомлень : 332
Registration date : 05.05.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty07.11.07 15:53

да... і в мене ніхто так не контролює, хача так... правда... Вічно коли з кимсь зустрічаюсь кажуть - " Нє... він файним чоловіком не буде.."
Ну я ж одружуватись не збираюсь ))
Взагалі це вже просто смішно...
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty07.11.07 15:57

аналогічно.... "та ти шо... та нє.. та він тобі не підходить... Олена.. та найди собі другого...."... а я їх не слухаюся :)
Повернутися до початку Перейти донизу
!Муся!
Ветеран форуму
Ветеран форуму
!Муся!


К-ть повідомлень : 332
Registration date : 05.05.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty07.11.07 15:58

Я також не слухаюсь)))
Завжди роблю навпаки... Але це моє життя... мої помилки))
Повернутися до початку Перейти донизу
pamidor
Житель форуму
Житель форуму
pamidor


К-ть повідомлень : 73
Age : 33
Звідки : Львів кенешна=)
Хоббі : халява
Registration date : 21.10.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty12.11.07 20:52

могутній помідор із бек !! =)) таксс.. ша розкажу =) забув про форум=) життя нормально=) наука нормально=) тіки чота бачимся з нею рідко Я плачу ніяк не виходить, то то то то хех... а нічо всьо кул Круті танці . Тут було питання чи сваримсячасто ( та частенько, але то не сварка, то просто ревнощі =) ) незнаю шо розказати все як було так і є Здуріти можна всім дуже дякую, ви мене вивели на дорогу істину Зайченя Аплодисменти Слава Україні !! Вип"ємо пива?
Повернутися до початку Перейти донизу
NewSev
Майстер слова
Майстер слова
NewSev


Чоловік
К-ть повідомлень : 148
Age : 42
Звідки : Севастополь
Рід занять : журналіст
Хоббі : журналістика
Registration date : 19.07.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty14.11.07 4:25

pamidor пише:
могутній помідор із бек !! =))
Так казати неграмотно, бо ти, виходить, - нижня частина спини.
Повернутися до початку Перейти донизу
pamidor
Житель форуму
Житель форуму
pamidor


К-ть повідомлень : 73
Age : 33
Звідки : Львів кенешна=)
Хоббі : халява
Registration date : 21.10.2007

батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty14.11.07 7:05

NewSev пише:
Так казати неграмотно, бо ти, виходить, - нижня частина спини.[/quote]
=))))) ну ну Бавлюсь
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty
ПовідомленняТема: Re: батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )   батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) ) Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
батьки в супереч дітям (поможіть бо біда :) )
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 2Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ПРО ДРУЖБУ, КОХАННЯ, СІМ'Ю :: Він та Вона-
Перейти до: