Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ)

Перейти донизу 
+13
Cassie
NFS Most Wanted
Альонка
ШуХеР
Jasmin
Varkaos
Script_TT
vvons
baluchyn
representative
ЄТІ
Redaktor
Administrator
17 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
Jasmin
Перехожий



К-ть повідомлень : 2
Registration date : 18.09.2010

ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Продам 2-х кімн. квартиру по вул. Шашкевича (центр) м.Золочі   ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ) - Сторінка 2 Empty18.09.10 7:20

Продаємо 2-кім. квартиру, у м.Золочів по вул.Шашкевича (центр)
Загальна площа 42,4 м2, житлова площа 21,3 м2, кухня 7,0 м2,
2 поверх/3 поверхового цегляного будинку, правильне планування, не кутова, кімнати ізольовані, вигоди ізольовані, балкон, паркет, світла, гарне місце розташування, чистий під’їзд.
Продаємо без посередників і просимо їх не турбувати.
42 000 у.о., можл.торг
тел. 067-675-11-68
Повернутися до початку Перейти донизу
ШуХеР
Майстер слова
Майстер слова
ШуХеР


К-ть повідомлень : 199
Registration date : 18.04.2007

ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ)   ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ) - Сторінка 2 Empty22.09.10 6:45

Jasmin пише:
гарне місце розташування, чистий під’їзд.
Продаємо без посередників і просимо їх не турбувати.
42 000 у.о., можл.торг
тел. 067-675-11-68

холєра ясна. би м купив як файне розшташування чистота в підїзді але де взяти 42 тисячі тих одиниць? то ж страшні гроші. я заробляю 1200 в місяць гривасиків то порахував шо життя мені не хватить назбирати. найго пальне.. буду жив в сараї як раніше шо поробиш.

постскриптум - вибачте а чого 42 тисячі а не 41 чи не 43? нє я розумію шо теє ваша справа але просто цікавість розбирає мучит не дає спати по ночах, всьо думаю, якби ви поставили не 42 а просили такво 80....нє ліпше 180 тисяч то ж би було суперски і ше би могли зі мною поділитись я ж то вам ближній чи нє? давайте просіт 180 і поділимсі пополам я си за ті грошиска куплю ліпший сарай. все їдно якийсь вар'ят купе і за 180 бо зара є криза людям тяжко і тому чим більше просиш тим більше дадут. всьо. якшо шо, я в сараї

Я плачу
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ)   ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ) - Сторінка 2 Empty22.09.10 19:16

ШуХеР, де ти стілько часу пропадав????
Повернутися до початку Перейти донизу
NFS Most Wanted
Майстер слова
Майстер слова
NFS Most Wanted


Чоловік
К-ть повідомлень : 239
Registration date : 03.03.2007

ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ)   ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ) - Сторінка 2 Empty23.09.10 19:18

Він шашлик жарив Дуже смішно
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ)   ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ) - Сторінка 2 Empty24.09.10 15:29

ну так... все може бути)
Повернутися до початку Перейти донизу
Jasmin
Перехожий



К-ть повідомлень : 2
Registration date : 18.09.2010

ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ)   ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ) - Сторінка 2 Empty02.10.10 18:34

ШуХеР пише:
постскриптум - вибачте а чого 42 тисячі а не 41 чи не 43? нє я розумію шо теє ваша справа але просто цікавість розбирає мучит не дає спати по ночах, всьо думаю,
Ойо-йой.... якби знала жи тут є такі ранимі люди, їй Богу би не писала скільки та чистота під"їзду і гарне розташування вартує Ні Ви вже мене пробачте....Ангел А я ж ще подумала, чого тут рідко хто пише скільки коштує те, що продають. А то бачте, як воно...певно знали....Думаю

Цитата :
якби ви поставили не 42 а просили такво 80....нє ліпше 180 тисяч то ж би було суперски і ше би могли зі мною поділитись я ж то вам ближній чи нє? давайте просіт 180 і поділимсі пополам я си за ті грошиска куплю ліпший сарай. все їдно якийсь вар'ят купе і за 180 бо зара є криза людям тяжко і тому чим більше просиш тим більше дадут. всьо.
Нє, то є так, але трохи і не так. Я вам так скажу, напиши тут 40 будуть просити скинути, бо ж то є ми українціДіловий Хоч, не хоч, а мусиш скинути... бо інакше, він си вдусить жи ніц не вторгував. То мені ніц не вартує накинути з 2 тисячі і написати торг, а потім скинути. І клієнт тішиться, і мені добре. То є приклад доброго маркетингового ходу, як ви про таке чули в своїм сараїДіловий
А як знайдеться такий вар'ят що дасть 42, то чесне слово вам накину трохи на новий сарай Підморгує

Цитата :
якшо шо, я в сараї Я плачу

ви хоть скажіть в яку рельсу тарабанити якщо щось Усміхнений
Повернутися до початку Перейти донизу
Cassie
Майстер слова
Майстер слова
Cassie


Жінка
К-ть повідомлень : 103
Registration date : 02.03.2007

ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ)   ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ) - Сторінка 2 Empty04.10.10 23:28

ви темою помилились Завстидався
Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Перехожий



К-ть повідомлень : 1
Registration date : 11.12.2010

ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Продам нежитлове приміщення у центры міста   ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ) - Сторінка 2 Empty11.12.10 10:49

Продам будівлю розташовану у центрі міста Золочів, напівпідвальне нежитлове приміщення. Загальною площею 120 м.кв., та відведенною земельною ділянкою 0.8 га. Є вода, світло, каналізація, до газу 20 м. Також є містобудівне обгрунтування (затверджене Міською Радою) про реконструкцію та добудову двох поверхів у яких може бути ресторан, сауна, готель та ін. За інформацією звертайтеся за телефоном 067-303-78-51.
Повернутися до початку Перейти донизу
svetik
Перехожий



К-ть повідомлень : 1
Registration date : 05.09.2010

ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Цей будинок чекає тебе   ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ) - Сторінка 2 Empty05.03.11 15:00

Продам будинок с.Підгороднє. Сад, город. хороший краєвид
Тел.: 097-4817607 Квітка
Повернутися до початку Перейти донизу
rostbanker
Перехожий



К-ть повідомлень : 1
Registration date : 17.03.2011

ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: терміново продається квартира   ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ) - Сторінка 2 Empty17.03.11 23:07

Золочів, Сковороди,4.
$ 22 000, 1 кімн, поверх 3/3, 37 м2

(050)313-79-59
rostbanker@i.ua
Повернутися до початку Перейти донизу
apollon_1997@mail.ru
Перехожий



К-ть повідомлень : 1
Registration date : 08.05.2011

ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Продається житловий будинок по вул.Львівській.    ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ) - Сторінка 2 Empty08.05.11 12:25

Житлова площа 100 кв.м.,Є гараж, літня кухня, земельний участок - 20 соток (приватизований).
Ціна 75000 у.о..
Звертатись за тел.
096-88-45-046
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ)   ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ) - Сторінка 2 Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ (квартира, будинок, або нежитлове приміщ)
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ОГОЛОШЕННЯ :: ПРОДАМ (пропозиція)-
Перейти до: