Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми відеопрокату

Перейти донизу 
АвторПовідомлення
DVD
Ветеран форуму
Ветеран форуму
DVD


К-ть повідомлень : 396
Registration date : 02.03.2007

Проблеми відеопрокату Empty
ПовідомленняТема: Проблеми відеопрокату   Проблеми відеопрокату Empty03.03.07 22:24

Зіткнувся недавно з проблемою відеопрокату, і подумав: гріх з моїм ніком і не написати про це. Один мій знайомий у розмові поділився враженнями про фільм, взятий напрокат і переглянутий ним на днях. От і я пішов по пунктах прокату. Спочатку зайшов в Ювілейний. Вибір був невеликий. Нічого підходящого не знайшов, і пішов дальше. Наступний був пункт прокату біля канцтоварів. Потім в універсамі. В Надію не пішов. Лінь. Ну от, знайшов кілька фільмів, купив кілька чистих DVD дисків щоб скопіювати потім. Не маю звички переглядати всі фільми підряд, бо це питання настрою. Кожному фільму свій час. Коли відкрив першу коробку з диском, то був шокований. Настільки диск був брудним, поцарапаним, що його просто огидно було в руки взяти. Ледве себе вмовив запхати це до dvd-rom-у в комп"ютері. Спробував переписати вміст на вінчестер, але машина, матюкнувшись виплюнула цей диск, додавши наостанок: "не придатний до прочитання". Правда DVD-плеєр зчитав диск. Але оскільки на одному диску було шість фільмів, і вони були страшенно стисненими програмним методом, то якість була жалюгідна. Дивитись таке кіно не було ніякого кайфу. Взяв я другу коробку в руки, там та сама картина. Таке враження, що ті, хто брав диски до мене, на них їли, по них ходили, товкли чим попало, і дивно, що вони взагалі цілі. Це якою ж треба бути свинею, щоб отак знищити диск, подумав я. Невже оті підлітки, або й дорослі, які беруть напрокат диски, не знають, що поцарапаний диск з часом перестане читатись? Невже обов"язково кидати швиряти ним куда попало, не думаючи, що крім них ще хтось його візьме напрокат. Всім на всіх ............
Неякісні диски + дебільні користувачі - от і результат.
Рівень послуг прокату знижуються до нижче нуля.



Цитата: 21-01-2007, 13:30
1001_night пише:
Якщо є гроші, то краще сателітарку встановити. І якість фільмів краща, і вибір, і не треба нікуди ходити. Прокат - це коли хочеш конкретний фільм переглянути. А просто так постійно ходити по прокатах сенсу не бачу.



Цитата: 05-02-2007, 03:28
Geezer пише:
Тема дійсно болюча. Найбільш за все мене харять диски з 8 (10,12 і т.д.) фільмами на них. Якість г#%*о рідкісне, інколи ше до цього всього піратські копії з кінотеатрів. Питаю Дудара чи є ліцензійні оригінальні диски, каже шо лише на продаж тому що не вигідно. Називаю фільми які хотів би переглянути, відповідає - "Ну ніфіга собі, ти назви поназивав. Я навіть таких близько не чув!" Не знав шо Андрійко являється відомим кінокритиком. Дуже смішно Порекомендував йому поставити PC з нетом щоб бути більш компетентним і цьому питанні.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми відеопрокату
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ВІДПОЧИНОК, РОЗВАГИ, ГУМОР, ЗАХОПЛЕННЯ :: Кінофільми-
Перейти до: