Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Смішні пошукові запити в Гуглі

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
ШуХеР
Майстер слова
Майстер слова
ШуХеР


К-ть повідомлень : 199
Registration date : 18.04.2007

Смішні пошукові запити в Гуглі Empty
ПовідомленняТема: Смішні пошукові запити в Гуглі   Смішні пошукові запити в Гуглі Empty09.12.09 15:51

Смішні пошукові запити в Гуглі

Смішні пошукові запити в Гуглі 4e54a03f7e059aa4dc80dda7f19322cb_full

Росіяни - цікаві люди. Варто подивитись статистику пошукових запитів у Гуглі з російських сайтів,
і розумієш справжнє значення слів у передачі, "самый умный".


Перекладати на нашу мову не буду, хай буде "язык оригинала" З рушниці...
Повернутися до початку Перейти донизу
ШуХеР
Майстер слова
Майстер слова
ШуХеР


К-ть повідомлень : 199
Registration date : 18.04.2007

Смішні пошукові запити в Гуглі Empty
ПовідомленняТема: Тупой вопрос   Смішні пошукові запити в Гуглі Empty09.12.09 15:56

"Тупой вопрос"

Смішні пошукові запити в Гуглі Jsh76jhd8dJ

Мені було смішно побачити, що більше 1.5 мільйонів разів користувачі гугла просили відповісти їм на тупі питання.
Не знаю, кого вони хотіли здивувати тупими питаннями - напевно справити враження на дівчину, але факти говорять самі за себе!


Рейтинг тупих питань - топ 10:

1. Как включить комп?
2. Как спать стоя?
3. Сколько будет 2х2?
4. Кофе это мужской род?
5. Как испытать анальный оргазм?
6. Столица России?
7. Кто президент Украины?
8. Картошка это фрукт?
9. У курицы есть хвост?
10. Сигареты курят или пьют?
Повернутися до початку Перейти донизу
ШуХеР
Майстер слова
Майстер слова
ШуХеР


К-ть повідомлень : 199
Registration date : 18.04.2007

Смішні пошукові запити в Гуглі Empty
ПовідомленняТема: Зачем   Смішні пошукові запити в Гуглі Empty09.12.09 15:58

"Зачем"

Смішні пошукові запити в Гуглі JJSH8usjg6H
Повернутися до початку Перейти донизу
ШуХеР
Майстер слова
Майстер слова
ШуХеР


К-ть повідомлень : 199
Registration date : 18.04.2007

Смішні пошукові запити в Гуглі Empty
ПовідомленняТема: Как сделать так чтобы меня отпустило пожалуйста   Смішні пошукові запити в Гуглі Empty09.12.09 16:01

"Как сделать так чтобы меня отпустило пожалуйста"

Смішні пошукові запити в Гуглі 3vy83MPIDm

Одним з найулюбленіших запитів в гуглі є питання: як зробити так щоб мене відпустило будь ласка, що відображає рівень наркотичного сп'яніння молодих людей, які знайомі з гуглом і звиклися довіряти йому у всіх питаннях, але по дурості або із-за нікому не потрібних "понтів" перед друзями вирішили що якщо разок закинутися якоюсь поганню, то нічого страшного не трапиться... Але тут вони сильно помилилися! Аналізуючи запит по слову будь ласка, видно страх і благання про те, що хто-небудь на своєму блозі вже описав той достаток хріну, який «приходить» зразу після кайфу! Хлопці не пробуйте цю гидоту і не губіть собі життя! Разок відпустить, а на наступний раз може і не відпустить....
Повернутися до початку Перейти донизу
ШуХеР
Майстер слова
Майстер слова
ШуХеР


К-ть повідомлень : 199
Registration date : 18.04.2007

Смішні пошукові запити в Гуглі Empty
ПовідомленняТема: Банки   Смішні пошукові запити в Гуглі Empty09.12.09 16:04

"Банки"

Смішні пошукові запити в Гуглі TrT2D5DepP

Ну що ж, в наслідках фінансової кризи банки Молдови стали настільки ж не потрібні народові, наскільки і походи в кіно, коли народ придбав собі домашній кінотеатр в кожен будинок :)

Мене здивував той факт, що банками на Україні цікавляться рівно в два рази більше людей чим в Росії хоча порівняйте географічні розміри наших братських словянських країн?! Не хочеться думати що російські вкладники довіряють більше українським банкам чим своїм рідним російським :) Хоча чим чорт не жартує?!

банки россиі vs банки україни перемогли ті хто більше любить сало - напевно це твердіша національна валюта! (відношення 6.6кк vs 13.7кк - адже ну правда ідіотизм!)

Хоча кінцева справа в іншому, гроші, отримані за Російський газ потрібно ж десь зберігати?! Ну ось кожен порядний українець старанно і гуглить, куди ж бо грошиків вкласти а то напружена політична обстановка, яка затягнулося вже майже на десяток років, напружує вже всіх там до болю в суглобах, а тут ще і свинячий грип підвалив несподівано. Гад.
Повернутися до початку Перейти донизу
ШуХеР
Майстер слова
Майстер слова
ШуХеР


К-ть повідомлень : 199
Registration date : 18.04.2007

Смішні пошукові запити в Гуглі Empty
ПовідомленняТема: Чисто по жизни   Смішні пошукові запити в Гуглі Empty09.12.09 16:09

"Чисто поржать"

Смішні пошукові запити в Гуглі GOMlZvT6ZT

Чисто пацанская сказка - ось таку цікаву казку для своїх діток шукали хлопчаки, що бажають виховати своїх чад у дусі 90-их :) Але таких опинилося не так вже і багато, всього лише яких 3.3 тис. :) Ну і класно, значить биків ми всіх таки пережили! Росія - вперед!

Чисто поржать - а ось такий запит швидше за все, вводили школьніги, які настільки ледачі, що навіть не знають че хочуть те ваще, з чого б поржати? Тремтячими руками вони вводять запит в гугл "чисто поржати" в надії що вебмайстри про них поклопочуться, що б їм не нудно було уроки робити! Ну що ж, велкам парубки, іржіть че вже ту раз прийшли до мене в гості на цю сторінку з гугла по цьому чисто поржати, чо гріха таїти, оптимізувати ми сайти уміємо, не вчора в мережі :)

Чиста по жизни - вау!!! цей запит мене реально шокував... 279 тис. результатів?! Почав я аналізувати і зрозумів що коштувало мені всетаки свого часу поглянути фільм "Чисто по життю" - про нього багато хороших відгуків :) Всі інші варіанти запиту зв"язані саме з фільмом, хоча слово "чисто" знову ж таки одне із сміттєвих слів російської мови і тут абсолютно не доречне!

Чисто по углу - ну тут все просто, або шпалери клеїмо в школі до першого вересня, або це було зважаючи на прикольне відео з ютюба!
Повернутися до початку Перейти донизу
ШуХеР
Майстер слова
Майстер слова
ШуХеР


К-ть повідомлень : 199
Registration date : 18.04.2007

Смішні пошукові запити в Гуглі Empty
ПовідомленняТема: автомобиль без   Смішні пошукові запити в Гуглі Empty09.12.09 16:11

Автомобиль без...

Смішні пошукові запити в Гуглі 6xcf25C6Pe

Пошуковий запит "автомобіль без" демонструє стару добру істину - російської людини довкола пальця не проведеш! майже чотири мільйони разів люди гуглілі як можна купити, продати, обміняти автомобіль без документів :)

Зовсім лічені 250 тисяч гуглойодов мабуть вирішивши купити машину в кредит - шукали як би вичавити з банку грошей більше за запитом автомобіль без первинного внеску :)

Ну і звичайно, майже 10 мільйонів разів шукали автомобіль без керма, він звичайно ж дешевше чим з кермом, а тому нафіга нам без керма якщо з кермом докуя :) ?!
Повернутися до початку Перейти донизу
ШуХеР
Майстер слова
Майстер слова
ШуХеР


К-ть повідомлень : 199
Registration date : 18.04.2007

Смішні пошукові запити в Гуглі Empty
ПовідомленняТема: о женщинах   Смішні пошукові запити в Гуглі Empty09.12.09 16:14

Смішні пошукові запити в Гуглі F2315c05e84f35e1e61b125b1918fe7f_full

Файно підмічено. Жєнщіна - воно ж не чєловєк. Вона тільки на 8-ое марта
має кілько пунктів прав. А так, воно ж просто жівотноє :)
Повернутися до початку Перейти донизу
ШуХеР
Майстер слова
Майстер слова
ШуХеР


К-ть повідомлень : 199
Registration date : 18.04.2007

Смішні пошукові запити в Гуглі Empty
ПовідомленняТема: Єсть лі жізнь в Рассії   Смішні пошукові запити в Гуглі Empty09.12.09 16:18

Смішні пошукові запити в Гуглі 56c217013daa3c33b814556e621

Круто, правда? На Марсі таке саме життя, як будущєє в Россії.
Озабочені нло-навти переживають чи жізнь після свадьби.
Ну воно ясно шо діло темне Дуже смішно
Повернутися до початку Перейти донизу
ШуХеР
Майстер слова
Майстер слова
ШуХеР


К-ть повідомлень : 199
Registration date : 18.04.2007

Смішні пошукові запити в Гуглі Empty
ПовідомленняТема: что будет если в унитаз поезда на полном ходу бросить лом   Смішні пошукові запити в Гуглі Empty09.12.09 16:24

Тто будет если в унитаз поезда на полном ходу бросить лом

Смішні пошукові запити в Гуглі 222

От і зрозуміло, чому у них постійно то поїзди з рейок зходять,
то криша їде...
Повернутися до початку Перейти донизу
ШуХеР
Майстер слова
Майстер слова
ШуХеР


К-ть повідомлень : 199
Registration date : 18.04.2007

Смішні пошукові запити в Гуглі Empty
ПовідомленняТема: Не хочу (а придётся)   Смішні пошукові запити в Гуглі Empty09.12.09 16:26

Не хочу ... не буду

Смішні пошукові запити в Гуглі 002235f9200c

Цікаво, чи знають росіяни значення слова "вар'яти"? Головою об стінку
Повернутися до початку Перейти донизу
ШуХеР
Майстер слова
Майстер слова
ШуХеР


К-ть повідомлень : 199
Registration date : 18.04.2007

Смішні пошукові запити в Гуглі Empty
ПовідомленняТема: Почему я такая дура   Смішні пошукові запити в Гуглі Empty09.12.09 16:28

Смішні пошукові запити в Гуглі Untitled-1

Без коментарів!
Повернутися до початку Перейти донизу
ШуХеР
Майстер слова
Майстер слова
ШуХеР


К-ть повідомлень : 199
Registration date : 18.04.2007

Смішні пошукові запити в Гуглі Empty
ПовідомленняТема: Нельзя   Смішні пошукові запити в Гуглі Empty09.12.09 16:30

Смішні пошукові запити в Гуглі D96937025c3265eef29b4abb4fb66d32_full

Блін, чи то геть криша поїхавша, чи вони придурюються?
Повернутися до початку Перейти донизу
igoR.b
Активний учасник
Активний учасник
igoR.b


Чоловік
К-ть повідомлень : 33
Registration date : 10.03.2007

Смішні пошукові запити в Гуглі Empty
ПовідомленняТема: Re: Смішні пошукові запити в Гуглі   Смішні пошукові запити в Гуглі Empty09.03.10 13:04

Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Смішні пошукові запити в Гуглі Empty
ПовідомленняТема: Re: Смішні пошукові запити в Гуглі   Смішні пошукові запити в Гуглі Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Смішні пошукові запити в Гуглі
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ВСЕ ПРО КОМП'ЮТЕРИ ТА ІНТЕРНЕТ :: [INTERNET] Розділ віртуального мандрівника-
Перейти до: