Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком

Перейти донизу 
+4
•°.• Aнна •°.•
Artur
bitter_month
Konsul_Lviv
8 користувачів
АвторПовідомлення
Konsul_Lviv
Житель форуму
Житель форуму
Konsul_Lviv


К-ть повідомлень : 53
Registration date : 01.03.2007

Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком Empty
ПовідомленняТема: Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком   Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком Empty02.03.07 20:21

Переглядаючи старий форум, вирішив і я долучитись до роботи по відновленню цікавих тем. Скопіював найвдаліші коментарі і створюю тут нову (добре забуту стару) тему: "Що б я зробив для міста, якби очолював мерію або "райком".



16-01-2007, 21:12
bitter_month пише:
Прочитавши анонс до розділу, мені прийшла думка, що було б непогано висловити ідеї що в місті потребує змін,
і надати ці ідеї сьогоднішньому керівництву міста і району. Просто, для відома.
Скоріше за все, їм буде дуже глибоко і далеко до тих ідей. Може навіть смішно. А може щось і втілять в життя.
Як не вони, то ті, хто прийде після них.

Можна критикувати владу скільки завгодно. Який сенс в цьому?
Що б я зробив для міста, якби очолював мерію чи "райком".
Дехто хвалить владу, каже, що дороги зробили. А в цьому є сенс?
Деколи пікети протесту є замовленими кимось, і зовсім не свідчать
про думку громадськості.
Потрібно знайти діалог з тими, хто при владі.

Громада міста може реально впливати на владу.
На сьогоднішній день посадовцям різного рівня плювати на думку народу.
Але це тому, що люди пасивні, і не проявляють ніякої активності.
Коли була помаранчева революція, люди піднялись і висловили свій протест.
А от коли водоканал піднімає ціни на воду, всі чомусь мовчать.
Я не хвалю ні однієї влади, і нікого з посадовців будь-якого рівня, і навіть не засуджую їх тут, бо це не та тема.
Але вважаю, що коли владні структури, або організації ущемлюють народ, то всі повинні піднятись, і не дати їм це робити.

Мені цікаво, чому люди проявляють пасивність:
- коли в місті нема кому зняти з дерев білих стрічок;
- коли в місті купи сміття, бо кудись зникли контейнери;
- коли водоканали, теплоенерго, РЕМи, ЖЕКи піднімають ціни, і нічого не роблять ні при старих цінах, ні при нових;
- коли місцева влада допомагає тепловикам і не дозволяє простим людям від"єднуватись від центрального опалення;
- коли ввечері на вулиці не знайдеш міліціонера і ніхто не може вважати себе захищеним;
- коли в центрі міста стіни розписані графіті, і ніхто не помітив, коли це сталось, і хто це зробив;
- коли в місті нема платного туалету, і всі ходять куди попало;
- коли в центрі міста тротуари такі, ніби після воєнних бомбардувань;
- коли якась служба розриє яму, засипе землею, і там роками болото, а люди так мусять по тому ходити.
І багато іншого...
Це ж ваше місто, чому ж вам все одно? А якщо не все одно, то чому мовчите?

Але вистачить пафосу. Ця тема - не хвалебна пісня, і не критика. Це тема про ідеї.
Прошу всіх висловитись про те, що б він конкретно зробив для міста, щоб тут було комфортніше жити,
якщо б він був при владі (неважливо на якій саме посаді).
В тему, яка посада, повноваження, не заглиблюйтесь.
Просто висловте ідеї.
Дякую.



18-01-2007, 22:44
=AlmazRubin= пише:
Перше.
Вигляд міста залежав би не тільки від власників магазинів, бо силами одних не можна змінювати весь фасад будинку. Виходить тупа картина, коли кругом входу до магазину дорога плитка, мармурові сходи, а поверхом вище стіна обдерта, чорна і страшна. Кошти на реставрацію фасаду (ніхто не каже про весь будинок, а хоча би титульна стіна) повинні формуватись за рахунок спільних внесень зі сторони власників магазинів, що розміщені у будинку, а також за рахунок самих жильців (об"єднань співвласників житла). Таким чином можна змінити зовнішній вигляд не лише 3-4 квадратних метрів навколо магазину, але й всієї центральної частини міста. І взагалі, люди, вам не тошно жити в будинку, де стіни обдерті?

Друге.
Озеленення. Потрібно насадити багато нових дерев. Життя рухається вперед. Ясно, що виникає необхідність в зрізанні дерев з різних причин, але треба дбати про нові насадження. Тільки в кіно бачив, як піонери садили саджанці під час уроків праці. СРСР вже нема. І разом з ним зникла така чудова ідея.

Третє.
Всі кіоски з центральної частини міста - геть. Треба відвести територію поза центром, і нехай там кучкуються. Буде базар-2.

Четверте.
Смітники. Їх буде повно і вони будуть не дурнувато жовтого кольору, а пристойного вигляду.

П"яте.
За порядком у місті повинна слідкувати міліція. Кинув обгортку від морозива де попало, і дядя міліціонер тобі палочкою по голові кине, нагадає, щоб підняв.

Шосте.
Система рейтингів. Повинна існувати публічна система, де люди мали б обговорювати проблеми міста і тупорилість деяких установ.
Наприклад, велика дошка пошани в центрі міста. Люди мають право вішати там плакати ганьби. Ото буде система, йдеш по місту і читаєш: "Степан Вуйкович - тупий дохтор". Усміхнений
Або таке: мені не дозволили те, або те, бо немаю грошей на лапу дати.
Або таке: в Магазині "Дурдом" (по вулиці Крайній) продають порчену ковбасу, обраховують і тд.



18-01-2007, 23:11
Butterfly пише:
Супер!!!
Тільки б ще дуже добре було-б створити притулок для бездомних
як і людей,так і тварин
Тільки от де взяти на це кошти?



18-01-2007, 23:23
1001_night пише:
Кошти? На мою думку, наші поважні Церкви мали б займатись благодійністю. У місті Золочеві мав би бути такий притулок для бездомних, немічних, або для людей, які за межею бідності.

Чим зараз займаються Церкви? Вони заробляють гроші, які йдуть невідомо куди. Хоча можна здогадатись.

Всі Церкви, незалежно від того, до Риму, Києва, Москви вони належать, всі відправили богослужіння, і все, валіть християни додому. Дивіться як показують в фільмах, за кордоном навіть вночі можна зайти до Церкви і помолитись. А тут? А тут, на Галичині, де всі б"ють себе в груди, що вони найпобожніші, тут всім на всіх начхати.

Чому ні одна Церква не може поділитись грошима? Жадоба наживи?
Часто бувають випадки, коли в Церкві збирають гроші, наприклад комусь там на операцію. І йде окрема "таца" на то діло. Я не проти. Свята справа допомогти ближньому, та ще й страждущому. Але чому Церква, яка має солідний прибуток від всіх парафіян разом взятих не може самостійно дати ту суму, яку просить її парафіянин, що йде на операцію? А то виходить, що скільки люди скинуться, стільки Церква йому і дасть. Але це фальш, фарс і лицемірство. Не Церква дає, а люди!!! А священники жирували, жирують і будуть жирувати.

Я дуже вибачаюсь, що в переддень великого свята озвучую своє обурення, але це ще не все, що я маю сказати книжникам і фарисеям, лицемірам і ксьондзикам.

Ні. Я Вас не осуджую, "свЄнті ойці". Вас Бог осудить.
Дівчина права. Коли поряд з Вами повно людей не мають за що хліба купити, ви живете в теплі, ситості і достатку.
Сказане стосується ВСІХ конфесій.



18-01-2007, 23:42
Butterfly пише:
А мене серце болить дивитись на тих бідних людей...і тварин...
А ще мене бісить моя безсилість щось змінити
Саме більше що можу,це не пройти з пустими руками біля них...
А й справді,чому церква їм не допомагає???Мабуть не баче...та й справді,як тут побачити,коли вони так зайняті власним збагаченням...часу не мають...



19-01-2007, 13:52
Cassie пише:
Якби це було в моїх силах, я би подбала про розваги для людей,
щоб скучно так не було. Деколи хочеться і в театр піти, і в кіно.
А в нас тільки кіно. А в театрі така холодрига, шо коли навіть
хтось ше і приїде, то не в кайф буде там сидіти.



19-01-2007, 23:56
Таня 23 пише:
Озеро має бути з нормальним цивілізованим пляжем, а не та помийна яма яка є. Почистили називається Злість Болото жаб"яче, ане озеро.
Там не грейдерами треба було кататись, а піщане дно зробити. от тоді було би діло. А так, хай би самі там плавали, хто його чистив.



20-01-2007, 21:56
DVD пише:
Читав на інших форумах і тут всяке - від похвали, підлещування, до паплюження, ганьби влади. Все це пишуть або ті, хто хоче догодити, або ті, хто дуже хоче щоб його помітили, бо інших способів звернути на себе увагу, як облити когось брудом, наш народ не знає.
Ви кажете хочете змінити щось. Навряд чи вийде. Часи не ті. І люди не ті. В тому має бути зацікавлена більшість населення. А більшість зараз думає тільки як побільше бабла загребти.
Знаєте, я до влади не хотів би. Не в цьому житті. Думаю я б нічого такого не зробив, бо адмінапарат такий великий, що грошей на все і на всіх не вистачить. Самим би прокормитись. Але от де брати гроші для потреб міста - є ідеї. Але нікому не скажу, бо все одно так не буде.
Місту і району потрібен чесний, порядний, відданий, відповідальний господар. А люди з такими позитивними якостями до влади не попадають. Вся країна в бєспрєдєлі, а ми частина країни. Тобто в нас буде як у всіх: бардак, дурдом, анархія. Надіятись тільки треба, що так буде не завжди, що може колись, через років 300 люди стануть іншими, і захочуть щось робити не тільки для себе, але й для міста.



22-01-2007, 01:19
Konsul_Lviv пише:
Так. В першу чергу така посада зобов"язує до наведення порядку у місті. У всіх сферах. Починати необхідно з власного дому, завершуючи найвіддаленішим куточком міста. Більше спілкуватись з народом: відкриті зустрічі з простими людьми, без офіціозу, з метою налагодження співпраці та взаєморозуміння. Цього чомусь не робить ніхто. На жаль.



22-01-2007, 13:47
Андрій [Київ] пише:
я би клЮмби понаствляв по всьому місту, цвітуйочків понасаджував, дерев всяких екзотічЄскіх. правда то всьо тре колючим дротом обмотати і лЄктрику підвести, бо спіонерять або знищать, варвари.



23-01-2007, 02:15
Oksi пише:
"Клюмби" - це хороша ідея! Але не для наших людей Ти крейзі



25-01-2007, 01:04
Artur пише:
я би всюда повкручував лямпочки. бо в тій тємєні йти - забитись можна
особливо зараз, не бачиш де вода і калюжа, а де тверда поверхня



25-01-2007, 01:11
•°.• Анюта •°.• пише:
на ровері треба їхати, ане пішки ходити. на крайняк в мерседесі.



25-01-2007, 23:30
Skeleton пише:
То так Тартак співав...
Повернутися до початку Перейти донизу
bitter_month
Житель форуму
Житель форуму
bitter_month


К-ть повідомлень : 98
Registration date : 02.03.2007

Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком Empty
ПовідомленняТема: Re: Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком   Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком Empty02.03.07 22:27

Підтверджую! Писав таку тему. Дякую.
Повернутися до початку Перейти донизу
Artur
Майстер слова
Майстер слова
Artur


Чоловік
К-ть повідомлень : 295
Звідки : планета Земля
Рід занять : с.п.е.ц.
Хоббі : екстрім
Registration date : 26.02.2007

Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком Empty
ПовідомленняТема: Re: Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком   Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком Empty05.07.07 13:03

Я би повиганяв з міста таких підприємців, які нищать навколишнє середовище і пам"ятки архітектури. Колись це був сад, а зараз це проїзджа частина. Легкові авто та вантажівки в саду - це найгірше що могло бути. Тепер від парку залишиться вгадайте що. Неправильно. Залишиться один Раввелін.

Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком 979c59f931eet Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком 6c5bf1693faet
Повернутися до початку Перейти донизу
•°.• Aнна •°.•
Майстер слова
Майстер слова
•°.• Aнна •°.•


Жінка
К-ть повідомлень : 210
Звідки : Львів
Registration date : 26.02.2007

Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком Empty
ПовідомленняТема: Re: Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком   Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком Empty07.09.07 20:20

Я би зібрала всіх підприємців, яким мерія видає дозволи, і заставила скинутись на благоустрій міста. Почала б з тих тротуарів. Я внатурі нині чуть каблук не зламала і чуть не впала навпроти Смаку на тротуарі.

Злий як чорт Читання моралі! Злий як чорт
Повернутися до початку Перейти донизу
NFS Most Wanted
Майстер слова
Майстер слова
NFS Most Wanted


Чоловік
К-ть повідомлень : 239
Registration date : 03.03.2007

Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком Empty
ПовідомленняТема: Re: Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком   Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком Empty03.06.08 14:36

Навпроти Яніни, біля Казначейства поставили дві великі сині халабуди. Підозрюю, що це туалети.
Але чомусь вони постійно замкнені на колодку. Це що, такий прикол??? Дуже смішно
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком Empty
ПовідомленняТема: Re: Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком   Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком Empty03.06.08 14:52

то не прикол... то просто їх вже поламали... тому вони і закриті.
Повернутися до початку Перейти донизу
Cassie
Майстер слова
Майстер слова
Cassie


Жінка
К-ть повідомлень : 103
Registration date : 02.03.2007

Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком Empty
ПовідомленняТема: Re: Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком   Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком Empty03.06.08 15:00

Навіть якби там було відкрито, я би туда не пішла навіть за великі гроші. Вони би ше їх на площі перед Чорноволом поставили. Дебіли Якісь проблеми?
Повернутися до початку Перейти донизу
Script_TT
Майстер слова
Майстер слова
Script_TT


К-ть повідомлень : 200
Registration date : 28.02.2007

Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком Empty
ПовідомленняТема: Re: Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком   Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком Empty03.06.08 17:20

Cassie пише:
Навіть якби там було відкрито, я би туда не пішла навіть за великі гроші. Вони би ше їх на площі перед Чорноволом поставили. Дебіли Якісь проблеми?

А куда би пішла? Розказуй про свої точки... Паролі, явки ... Діловий
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком Empty
ПовідомленняТема: Re: Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком   Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Що би я зробив для міста, якби очолював мерію чи райком
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ПРО НАШЕ МІСТО :: Що означає для нас це місто-
Перейти до: