Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Золочів заселений варварами.

Перейти донизу 
+7
marian
Talisman
bitter_month
Vika_18
•°.• Aнна •°.•
Artur
™ 1001_night ™
11 користувачів
АвторПовідомлення
™ 1001_night ™
Майстер слова
Майстер слова
™ 1001_night ™


Чоловік
К-ть повідомлень : 235
Звідки : Україна. Штат Західноукраїнський.
Registration date : 27.02.2007

Золочів заселений варварами. Empty
ПовідомленняТема: Золочів заселений варварами.   Золочів заселений варварами. Empty02.03.07 13:59

Таке враження, що акуратним і чистим наше місто не буде ніколи.
Ну от чому за кордоном, вулиці міста виглядають цивілізовано, а у нас по-варварськи? Справа в коштах? Так легше всього сказати. Але хіба допоможуть гроші тим, хто смітить? А може там, за кордоном, люди більше працелюбні? Може вони акуратніші, вихованіші? Може вони культурніші, толерантніші? Може це тому, що вони єропейці, а ми варвари? Може там люди добріші? Ну чому там на стінах нема графіті, нема куп спіття, Думаєте це все залежить від фінансового добробуту країни? Ні. Я так не думаю. У нас теж є люди, які стараються, щось роблять для міста, прикрашають фасади, освітлюють вулиці, прибирають. Але завжди знайдеться якесь чмо, яке все загадить, розіб"є лампочки, вивіски на магазинах, помалює стіни, обплює кругом, кине сміття де попало. Культура золочів"ян нижча від нуля. Тут кожен сам за себе. Ніхто нікого не поважає, ніхто нікого не любить, всі всім ногу підставляють. Ніхто не дбає про окрасу міста, хоча і живе тут. Кожен дбає про себе. Дич!
Це місто варварів.
Повернутися до початку Перейти донизу
Artur
Майстер слова
Майстер слова
Artur


Чоловік
К-ть повідомлень : 295
Звідки : планета Земля
Рід занять : с.п.е.ц.
Хоббі : екстрім
Registration date : 26.02.2007

Золочів заселений варварами. Empty
ПовідомленняТема: Re: Золочів заселений варварами.   Золочів заселений варварами. Empty02.03.07 14:33

За Миколаївською Церквою якийсь сарайчик.
Проблеми дві:
- сататинські діти розмальовують культові споруди;
- церква "бідна" не має грошей нормально помалювати фарбою
стіни, щоб закрити ті замальовки.


Золочів заселений варварами. 8689bdffdb29t


Біля Миколаївської Церкви сходи вниз до Картонажної фабрики.
Жах. Ну ладно там міська рада може забити на такий закуток, але вже церква могла б змінити вигляд прилеглої території?


Золочів заселений варварами. 6d0b59d3f8c7t


Не можу згадати назву вулиці.
Від Ст.Бандери йде вверх до поліклініки.


Золочів заселений варварами. 3b462b7702dct


Біля нижнього краю саду, який біля стін замку, на роздоріжжі розміщено пункт прийому макулатури.
Цікаво, як воно виглядає очима туристів, які відвідують замок.


Золочів заселений варварами. D3a5af719151t


Там же ж, вул.Кривоноса, нижній під"їзд до замку. На табличці написано українською мовою: "Висипати сміття категорично заборонено. Штраф 85 грн. Адміністрація МВ ЖКП". Але людей штрафами не залякаєш. Тим більше табличками. Якщо забрали контейнери для сміття, то треба ж десь це сміття подіти.
Варварство в даному випадку зі сторони мерії і ЖЕКу.


Золочів заселений варварами. 261ebf4af8e9t


Та сама історія зі сміттям біля центрального входу на ринок.
Сміття висипано на роздоріжжі. Контейнерів нема звичайно.
Мерія і ЖЕК постарались. Молодці!


Золочів заселений варварами. 136dede9b9a3t
Повернутися до початку Перейти донизу
•°.• Aнна •°.•
Майстер слова
Майстер слова
•°.• Aнна •°.•


Жінка
К-ть повідомлень : 210
Звідки : Львів
Registration date : 26.02.2007

Золочів заселений варварами. Empty
ПовідомленняТема: Re: Золочів заселений варварами.   Золочів заселений варварами. Empty02.03.07 16:17

Geezer пише:
На рахунок першої проблеми це не вихід. Ну замалює церква ті піктограми і шо ж з того!? Завтра знову ті недоумки (інакше язик не повертається їх назвати) намалюють свіжі. Їх би піймати раз на гарячому, дати по одному місці і то таки потужно або батькам здати.
А щодо сходів згідний на всі сто - з одного боку церква, через дорогу картонажна - ніби бідних немає але сходи вже скоро антикваріат будуть нагадувати.

Піймати тих, хто малює не проблєма, але думаю батькам пофіг.
Бачила фільм колись в СССР були народні дружинники.
Збирались люди в групи і пильнували за порядком. Мали всі права міліції.
Їм за те ще і гроші платили. Якщо наша міліція вже не може нічого, бо боїться малолєток, шоби не дайбог не набили, то тільки добровольці, народні дружини, з кийками, електрошокерами і могли би поставити на місце малолітніх або повнолітніх недоумків.



Тепер в сторону від теми. Зацініть Іранських поліцейських жінок!!!
КРУТО!!!!


Золочів заселений варварами. 1164199903_04_iranpolice_48220

Золочів заселений варварами. 1164199903_03_iranpolice_49318

Золочів заселений варварами. 1164199903_02_iranpolice_61119

Золочів заселений варварами. 1164199903_05_iranpolice_43866

Золочів заселений варварами. 1164199903_01_iranpolice_53196


Geezer пише:
Дружинників я ше сам пам'ятаю, ходили як чергові по школі з червеними пов'язками. В наш час актуальніше було б декілька таких чолов'яг та бажано в чорних пов'язках лише з прорізами для очей. І шоб тих малолєток глушили прямо на місці.
А міліція й насправді безпорадна...
Повернутися до початку Перейти донизу
•°.• Aнна •°.•
Майстер слова
Майстер слова
•°.• Aнна •°.•


Жінка
К-ть повідомлень : 210
Звідки : Львів
Registration date : 26.02.2007

Золочів заселений варварами. Empty
ПовідомленняТема: Re: Золочів заселений варварами.   Золочів заселений варварами. Empty02.03.07 16:23

Geezer пише:
Ну замалює церква ті піктограми і шо ж з того!? Завтра знову ті недоумки (інакше язик не повертається їх назвати) намалюють свіжі. Їх би піймати раз на гарячому, дати по одному місці і то таки потужно або батькам здати.

Підтримую

А можна ж і отак малювати
(МАЛЮНКИ НА АСФАЛЬТІ. АЖ ДУХ ЗАХОПЛЮЄ!):


Золочів заселений варварами. 8cb1c8b89460t Золочів заселений варварами. F78af8841db1t
Повернутися до початку Перейти донизу
Vika_18
Майстер слова
Майстер слова
Vika_18


Жінка
К-ть повідомлень : 142
Registration date : 28.02.2007

Золочів заселений варварами. Empty
ПовідомленняТема: Re: Золочів заселений варварами.   Золочів заселений варварами. Empty02.03.07 18:36

как говорил классик: "Бить нужно сильно, но.......аккуратно!"
Повернутися до початку Перейти донизу
bitter_month
Житель форуму
Житель форуму
bitter_month


К-ть повідомлень : 98
Registration date : 02.03.2007

Золочів заселений варварами. Empty
ПовідомленняТема: Re: Золочів заселений варварами.   Золочів заселений варварами. Empty08.03.07 14:57

Якщо тут ми бачимо приклад варварства підростаючого дебільного покоління славних українців, батьки яких крім грошей більше ні на що не звертають уваги, і як виховувати дітей поняття не мають...
Золочів заселений варварами. C84324c0a12bt

...то тут ми бачимо приклад людської байдужості. Прикиньте, скільки в тому будинку живе людей. А зовнішні стіни нікого не хвилюють. Нікому з жителів не стидно, що їх будинок так виглядає. А їдеш за кордоном, кругом паркани всі біленькі, біля будинків клумби, тротуари прибрані. А в нас як в повоєнні роки. Хоча 80% жителів міста як не по заграницях на заробітках, то тут гиндлюють. Привикли всі прикидатись бідними.
Золочів заселений варварами. 07521339466ct
Повернутися до початку Перейти донизу
bitter_month
Житель форуму
Житель форуму
bitter_month


К-ть повідомлень : 98
Registration date : 02.03.2007

Золочів заселений варварами. Empty
ПовідомленняТема: Re: Золочів заселений варварами.   Золочів заселений варварами. Empty25.03.07 16:33

Хтось сказав, що не бидло?

Золочів заселений варварами. A53ae5b213a0
Повернутися до початку Перейти донизу
Talisman
Активний учасник
Активний учасник
Talisman


Чоловік
К-ть повідомлень : 21
Registration date : 04.03.2007

Золочів заселений варварами. Empty
ПовідомленняТема: Re: Золочів заселений варварами.   Золочів заселений варварами. Empty25.03.07 20:52

На мою думку у всьому виноваті градуси і тільки вони . На тверезу голову в принципі ніхто такою фігньою не страдає.
Повернутися до початку Перейти донизу
•°.• Aнна •°.•
Майстер слова
Майстер слова
•°.• Aнна •°.•


Жінка
К-ть повідомлень : 210
Звідки : Львів
Registration date : 26.02.2007

Золочів заселений варварами. Empty
ПовідомленняТема: Re: Золочів заселений варварами.   Золочів заселений варварами. Empty25.03.07 21:47

Я думаю цю проблему можна вирішувати простим, демократичним, гуманним, людяним і педагогічним шляхом:

розстрілювати ту наволоч на місці ! Злий як чорт
Повернутися до початку Перейти донизу
marian
Учасник форуму
Учасник форуму
marian


Чоловік
К-ть повідомлень : 7
Age : 49
Звідки : Зі Львова
Рід занять : Керівник
Registration date : 17.07.2007

Золочів заселений варварами. Empty
ПовідомленняТема: Re: Золочів заселений варварами.   Золочів заселений варварами. Empty18.07.07 10:32

•°.• Aнна •°.• пише:
Я думаю цю проблему можна вирішувати простим, демократичним, гуманним, людяним і педагогічним шляхом:

розстрілювати ту наволоч на місці ! Злий як чорт

Згода! Ану розбіглись всі
Анна молодець Якісь проблеми?
На жаль, більшість наших громадян - совки до самих костей. Надія на ту молодь, яка росла без совкового способу мислення і знає, що будь-яка річ - це цінність, в яку вкладені людські час і праця - тобто частинка людського життя. Якщо серйозно - нищителів світу не потрібно розстрілювати, - вони напевне самі себе знищать. Я б їх усіх віддавав на примусові роботи на благо міста. А ті, хто справді переймається чистотою, порядком у місті, повинні НІКОЛИ мовчати і мати відвагу завжди зробити зауваження. Я так завжди роблю вже протягом 5-6 років у Львові. ДІЄ!
Повернутися до початку Перейти донизу
zoom
Житель форуму
Житель форуму



Чоловік
К-ть повідомлень : 50
Registration date : 28.02.2007

Золочів заселений варварами. Empty
ПовідомленняТема: Re: Золочів заселений варварами.   Золочів заселений варварами. Empty18.07.07 12:15

Цитата :
Надія на ту молодь, яка росла без совкового способу мислення
Без совкового способу-це та яка виросла без радянської влади?Я вірно Вас зрозумів?Так от мені здається вона,та молодь, тим і займається!
Усміхнений
Таки при "совку" такого не було:чи боялись,а мо таки трохи більше культури було Усміхнений
Повернутися до початку Перейти донизу
~ Олічка ~
Житель форуму
Житель форуму
~ Олічка ~


Жінка
К-ть повідомлень : 93
Registration date : 26.02.2007

Золочів заселений варварами. Empty
ПовідомленняТема: Re: Золочів заселений варварами.   Золочів заселений варварами. Empty18.07.07 13:59

Я так і не зрозуміла, кого стріляти? Якісь проблеми?

Оголосіть список!
Повернутися до початку Перейти донизу
ШуХеР
Майстер слова
Майстер слова
ШуХеР


К-ть повідомлень : 199
Registration date : 18.04.2007

Золочів заселений варварами. Empty
ПовідомленняТема: Re: Золочів заселений варварами.   Золочів заселений варварами. Empty18.07.07 14:03

~ Олічка ~ пише:
Я так і не зрозуміла, кого стріляти? Якісь проблеми?

Варварів і хуліганів. Нє баісь. Тебе ніхто стріляти не буде. Ми тебе любити будем
Повернутися до початку Перейти донизу
bitter_month
Житель форуму
Житель форуму
bitter_month


К-ть повідомлень : 98
Registration date : 02.03.2007

Золочів заселений варварами. Empty
ПовідомленняТема: Re: Золочів заселений варварами.   Золочів заселений варварами. Empty14.02.08 22:15

На сьогодншішній день напевно вже все місто розмальоване. І головне нікому нема до того діла. Ніхто не може чи не хоче щось зробити, щоб зупинити хуліганство. Влада так страшенно зайнята архіважливими справами, що не помічає, як у неї під носом розмальовують рідне місто.

Шановні "художники"! Помалюйте тих, хто при владі будь-ласка.
Просим, просим... Аплодисменти
Повернутися до початку Перейти донизу
DVD
Ветеран форуму
Ветеран форуму
DVD


К-ть повідомлень : 396
Registration date : 02.03.2007

Золочів заселений варварами. Empty
ПовідомленняТема: Re: Золочів заселений варварами.   Золочів заселений варварами. Empty20.03.08 22:47

Якшо чесно, мене вже ті мальовидла на стінах дістали.
В самому центрі.................. Злий як чорт Злий як чорт Злий як чорт
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Золочів заселений варварами. Empty
ПовідомленняТема: Re: Золочів заселений варварами.   Золочів заселений варварами. Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Золочів заселений варварами.
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ПРО НАШЕ МІСТО :: Що означає для нас це місто-
Перейти до: