Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради.

Перейти донизу 
+6
Inka
Gotic-Ledi
pamidor
Script_TT
Альонка
зайка
10 користувачів
АвторПовідомлення
зайка
Активний учасник
Активний учасник



К-ть повідомлень : 40
Звідки : Івоно-Франківськ
Registration date : 05.01.2008

ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty
ПовідомленняТема: ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради.   ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty13.01.08 10:36

ця історія про мене!
Багато-багато років тому,у мене помер батько,тяжко було і мені і матері.Через деякий час в моїй маленькій голівці зародилася думка,що я ніколи більше не буду страждати,що в майбутноьму добюся усього сама!Вот з цього моменту усе почалося,я заморозила своє серце і почала йти до цілі.Надиво,добитися чогось було не тяжко.Я завжди мала найвищі бали,найкращий одяг,найкращих хлопців.Одного разу попробувала відкрити серце,та його тут же розбили,тому я дальше ішла по тій же дорозі.Та вісім місяців назат я зустріла хлопця.Усе було просто чудово,ціле літо було казковим,ми проводили час разом від ранку до ночі,я навідь думала,що закохалася.Та літо закінчилося,я поїхала вчитися і усе помінялося.Помінялася я!Мене почали цікавити діскатєки,постійні тусовки,коло мене почали крутитися толпи пацанів.бачивши свого коханого,на вихідні,я почала скиптично до нього придиратися,та не було до чого,він вірний ,кохає мене до нестями,нікуди без мене не ходить....кароче,мрія кожної дівчини,я це можу впевнено сказати.У нас були ідеальні стосунки,які зіпсувала я.
Вот і сьогодні я не можу зрожуміти,що ж мені робити,залишити його?та я розумію,що кращого хлопця я не знайду,тємболі ,що я боюся це зробити,бо для нього це страшенний удар. Бути з ним?та як ,коли я не відчуваю,що кохаю його,а брихати йому я більше не можу.Що робити коли хочеш бути з людиною і не хочеш,допоможіть...
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty
ПовідомленняТема: Re: ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради.   ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty13.01.08 10:56

тяжка ситуація.... але ти попробуй проводити з ним більше часу, і пожити трохи без тусовок і "лєвих" пацанів, які там крутяться... побачиш, шо його тендітне ставлення до тебе справить дуже велике враження на твій вибір... ти просто побачиш, шо не хочеш мучити його... і з часом може навіть і сама в нього закохаєшся по вуха)))))
бажаю тобі удачі, прислухайся до свого серця.
Повернутися до початку Перейти донизу
Script_TT
Майстер слова
Майстер слова
Script_TT


К-ть повідомлень : 200
Registration date : 28.02.2007

ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty
ПовідомленняТема: Re: ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради.   ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty13.01.08 15:09

Якщо не поїхавши забула про нього, значить то була не любов.
Якщо це не любов, то не мороч йому голову, і припини зустрічатись.
Коротко і ясно.
Повернутися до початку Перейти донизу
pamidor
Житель форуму
Житель форуму
pamidor


К-ть повідомлень : 73
Age : 33
Звідки : Львів кенешна=)
Хоббі : халява
Registration date : 21.10.2007

ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty
ПовідомленняТема: Re: ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради.   ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty13.01.08 20:06

це шо ви бачитесь раз в тиждень це добре ( повір ) Без поняття а те що ти ходиш на дискотеки це чудово, а шо стосується хлопців це не дуже "файно" ( потім об`ясню, настрою нема )
Повернутися до початку Перейти донизу
Gotic-Ledi
Житель форуму
Житель форуму
Gotic-Ledi


К-ть повідомлень : 67
Registration date : 20.05.2007

ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty
ПовідомленняТема: Re: ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради.   ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty14.01.08 20:28

Script_TT пише:
Якщо не поїхавши забула про нього, значить то була не любов.
Якщо це не любов, то не мороч йому голову, і припини зустрічатись.
Коротко і ясно.

Я такої ж думки.
Повернутися до початку Перейти донизу
Inka
Майстер слова
Майстер слова
Inka


Жінка
К-ть повідомлень : 152
Registration date : 20.03.2007

ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty
ПовідомленняТема: Re: ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради.   ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty15.01.08 17:52

Вибачай звичайно але в мене склалась от така думка:
Цитата :
Я завжди мала найвищі бали
Дуже смішно! От тут було особливо весело....В мене питання. ЗА ЩО ти мала ті високі бали? Звиняй звичайно ще раз, але помилок в свому пості наробила як трійошник якийсь. Причому зовсім елементарних і які до того ж не є опечатками...
Продовження фрази
Цитата :
...найкращий одяг,найкращих хлопців
змалював тебе в моїй уяві цілком розбещеним дівчиськом яке має багато і хоче ше більше....

Кажеш кращого не знайдеш? А може тобі і таке не підходить? Може ти не варта його? Знайди собі когось на тих тусовках які тобі так сподобались...кось щоб ви були варті одне одного....
І нєфіг хлопцю морочити голову!

Усьо. Така моя думка.
Повернутися до початку Перейти донизу
зайка
Активний учасник
Активний учасник



К-ть повідомлень : 40
Звідки : Івоно-Франківськ
Registration date : 05.01.2008

ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty
ПовідомленняТема: Re: ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради.   ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty16.01.08 10:37

те,що він надто хороший і що я його не варта я сама розумію Істерика-шок! та не дуже хочеться прощатися з людиною,яка тобі ціни не знаходить(егоїстично,та напевно я така)
Повернутися до початку Перейти донизу
Artur
Майстер слова
Майстер слова
Artur


Чоловік
К-ть повідомлень : 295
Звідки : планета Земля
Рід занять : с.п.е.ц.
Хоббі : екстрім
Registration date : 26.02.2007

ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty
ПовідомленняТема: Re: ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради.   ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty16.01.08 10:48

Як нема однієї таблетки від всіх хвороб, так і нема одного універсального рецепту для твоєї проблеми. Але згідний з тим що тут писали інші: відстань ти від нього...
Повернутися до початку Перейти донизу
зайка
Активний учасник
Активний учасник



К-ть повідомлень : 40
Звідки : Івоно-Франківськ
Registration date : 05.01.2008

ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty
ПовідомленняТема: Re: ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради.   ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty16.01.08 12:03

я то і не дуже проти,але я зроблю йому дуже боляче,я не раз хотіла це зробити,але він завжди просив щоб я вернулася,а я і верталася,бо починала розуміти що чогось не вистачає
Повернутися до початку Перейти донизу
зайка
Активний учасник
Активний учасник



К-ть повідомлень : 40
Звідки : Івоно-Франківськ
Registration date : 05.01.2008

ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty
ПовідомленняТема: Re: ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради.   ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty23.01.08 12:46

Хочеться подякувати Альонці,Вона одна порадила побути з ним,так вийшло,що я зрозуміла,що ніколи не найду такого як він,що я його кохаю,тепер усе супер.Дуже тобі дякую,бо як би не ти,я б наробила купу дурниць,а тепер ми обоє щаслтві
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty
ПовідомленняТема: Re: ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради.   ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty24.01.08 19:18

дуже за вас рада... бажаю тобі бути розумничкою, і не міняти його на всяких там таких собі хлоп"ят :snigurka.gif:
Повернутися до початку Перейти донизу
tina(^-^)tinuch
Перехожий



К-ть повідомлень : 2
Registration date : 27.07.2009

ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty
ПовідомленняТема: Re: ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради.   ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty27.07.09 15:26

Мені здається, що з твоєї сторони коханням і не пахне; ти просто не хочеш втрачати вірну тваринку.
Повернутися до початку Перейти донизу
DJ FAIR
Житель форуму
Житель форуму
DJ FAIR


Чоловік
К-ть повідомлень : 98
Звідки : батьки з Золочева. зараз живемо у Львові
Рід занять : музика
Registration date : 03.03.2007

ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty
ПовідомленняТема: Re: ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради.   ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty27.07.09 21:08

Цікаво, і як воно там у вас зараз?
Повернутися до початку Перейти донизу
Natalichkka
Учасник форуму
Учасник форуму
Natalichkka


Жінка
К-ть повідомлень : 13
Age : 33
Registration date : 23.09.2010

ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty
ПовідомленняТема: нестрашно   ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty30.09.10 15:40

а ти бери його з собою на ті ж дискотеки і тусовки!познайом з друзями своїми...будьте частіше разом...можливо він не робить нічого такого щоб тобі це було цікаво!ти подумай і поговори з ним про це скажи що тобі стає нудно ...одним словом мяко розкажи йому ту ситуацію!нехай він теж над цим подумає...і можливо зміниться якщо ти йому дорога
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty
ПовідомленняТема: Re: ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради.   ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради. Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
ІСПОВІДЬ!Прошу простої поради.
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ПРО ДРУЖБУ, КОХАННЯ, СІМ'Ю :: Він та Вона-
Перейти до: