Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 про дівчат

Перейти донизу 
+12
Cassie
NewSev
GTA San Andreas
DVD
™ 1001_night ™
Script_TT
•°.• Aнна •°.•
Inka
Antivirus-xXx
Альонка
!Муся!
pamidor
16 користувачів
АвторПовідомлення
pamidor
Житель форуму
Житель форуму
pamidor


К-ть повідомлень : 73
Age : 33
Звідки : Львів кенешна=)
Хоббі : халява
Registration date : 21.10.2007

про дівчат Empty
ПовідомленняТема: про дівчат   про дівчат Empty13.11.07 17:28

Прочитайте, кому не лінь Підморгує

Ця тєма більше для хлопців адже вона зможе нарешті дати нам змогу зрозуміти,тих істот чи прекрасних створінь як дівчата. .Ця тема зачепить багатьох дівчат за живе,але я не кажу про вас особисто це просто деяка власна думка.

Ітак перш за все приділю увагу зовнішності. Наші дівчата звикли дивитись закордонні гламурні чи мильні серіальчики - тому у них склався тільки один стереотип хлопця їхньої мрії саме ззовні- це голубоокий брюнет з засмаглою шкірою і маленькою щетинкою на лиці. Саме цікаво, що за тим же бугром таких хлопчаків просто кішить і вони там вже набридли по повній, тут варто зазначити, що авжеж у кожної свій смак, але здебільшого у всіх так і є. Тому якщо ви ще не перефарбувались - то салон вас чекає.

Друге-непевно то буде самий правильний із всіх висновків- хлопець має бути чистим, охайним, з гарним смаком, гарно пахучим, і з хорошими сідничками і животиком. Напевно кожен хлопець підсвідомо або явно прагне таким і бути так само і прагне щоб його дівчина була такою (правда там ще не маловажливу роль має розмір бюсту). Тому в цьому пункті нічого погано не видно.

Третій пункт гроші-ой матеріальний стан, що не кричіть важливий їм повністю, в час коли жінки почали їздити на своїх власних Тойотах Прадо, Мерседесах,БМВ і т.п., нереально знайти дівчину яка більш-менш знає собі ціну, вродлива і гарна немаючи на день мінімум 50-100грн, зазначу знову слово мінімум. Якщо ти хлопець багатий і маєш машину рахуй ти вже в виграші-дівчата з району здебільшого вже клюють на це, адже машина для них це як раніше безлімітна на телефоні. Авжеж якщо ти хочеш нормальну дівичину то мінімум треба мати нову машину хоча б від 10000 євро ціною. Хлопці старші, які мають машину в районі просто боги для малоліток-адже поїхати на озеро, шашлики, заїхати за ними з центру чи ще щось-вони просто піщать від радості і понтів коли таке роблять і навіть часто готові віддатись заради цього виду транспорта тому ж хлопцеві. Золото, срібло тут вже на любітеля- адже є дівчата які люблять золото, а які срібло, але на хлопцеві здебільшого хочеться бачити саме дорожчий метал і побільше)

Четвертий пункт-характер.
Ех дівчата люблять падонків, стара мудрість яка заставляє ще більше задуматись всіх нормальних і серйозних хлопців які ще лишились. Чому? Бо хороші нікому не треба, дивно але правда. Найгірше те, що от слухаєш від людей, що немає хороших хлопців всі ми свині і козли сам з тим погоджуєшся, але знаєш як прикро чути це тоді коли сам же не є таким, а на тебе увагу не звернуть-напевно то знайомо багатьом. Але признатись в цьому буде важко. І найгірше те що самому хочеться стати поганим щоб не відчувати себе білою вороною краще бути козлем і свинею і не думати про інших ніж бути нормальнимі відчувати біль через те що ти нормальний. Тому перш за все ти маєш бути впевненим в собі, наглим, хамським, тримати дівичну в руках, а то прийде момент і вона скаже тобі-вибач я знайшла іншого. Забудь про почуття ніжності і ласки, забудь про те, що вони шукають любові і кохання лише одиниці прагнуть цього, іншим ще вітер в голові, або нещасливі спогади минулого, які досить можуть не давати спокою їхнім серцям. Дівчина то такий самий хижак як і ти. Якщо ти романтик-тобі смерть, якщо ти добрий тобі ніж в серце, якщо ти довірливий-ти тряпка. Одінь маску неприступності, якщо ти є все, що вищезазначено і лише поступово відкривайся дівчині, але не дозволяй маніпулювати собою, адже якщо так буде, то 3-4 побачення підряд просто не відбудуться бо дівчині буде пофіг на тебе, вона не прийде, чи кине тебе в ігнор на телефоні, чи просто буде використовувати тебе як палочку-виручалочку, запудривши тобі мозок, що ти хороший і ти їй подобаєшся.

Пятий пункт соціальний стан - ото певно самий різноманітний стан, Адже саме від нього можна почути, що ти не тип дівчини. Екстремал, клабер, шансоніст, гонщик, футболіст, музикоман, серойзний, чи навпаки веселий раздолбай, тут все залежить від дівчини. Протилежності не притягуються, адже якщо у вас немає нічого спільного то ваші розмови, пріоритети, думки, характери різні і ви просто загризете один одного, але авжеж не треба бути повністю таким як дівчина бо теж набриднете скоро.

6 пункт секс- без коментарів) кожна дівчина хоче секс незалежно від того яка вона, правда хто хоче до шлюбу, хто після, хто по коханню хто просто так. Тут головне як на яку натрапити.

Ну і на останок хочеться сказати: ніколи не розчаровуйтесь і не бійтесь ризикувати, навіть якщо ви не маєте того всього, що тут зазначено, на світі ще море дівчат, і багатьом з них можливо потрібний саме такий як ти! Просто треба шукати і не здаватись! Кохаймося бо ми того варті.
Повернутися до початку Перейти донизу
!Муся!
Ветеран форуму
Ветеран форуму
!Муся!


К-ть повідомлень : 332
Registration date : 05.05.2007

про дівчат Empty
ПовідомленняТема: Re: про дівчат   про дівчат Empty14.11.07 18:28

Многа букавак... ни АсилИл)))) Здуріти можна
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

про дівчат Empty
ПовідомленняТема: Re: про дівчат   про дівчат Empty15.11.07 5:16

прочитала про зовнішність і трохи не погодилася... а чого, напишу після обіду, бо треба збиратися на науку :)
Повернутися до початку Перейти донизу
pamidor
Житель форуму
Житель форуму
pamidor


К-ть повідомлень : 73
Age : 33
Звідки : Львів кенешна=)
Хоббі : халява
Registration date : 21.10.2007

про дівчат Empty
ПовідомленняТема: Re: про дівчат   про дівчат Empty15.11.07 13:28

Альонка пише:
прочитала про зовнішність і трохи не погодилася... а чого, напишу після обіду, бо треба збиратися на науку :)

ашо великі не бриті чоловіки не в твоєму стилі ?? Дуже смішно!
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

про дівчат Empty
ПовідомленняТема: Re: про дівчат   про дівчат Empty15.11.07 16:20

я не про то... а про то, шо не всім подобаються ті блакитноокі блондини... вот мені наприклад подобаються хлопці з карими очима....
Повернутися до початку Перейти донизу
Antivirus-xXx
Майстер слова
Майстер слова
Antivirus-xXx


Чоловік
К-ть повідомлень : 131
Registration date : 02.03.2007

про дівчат Empty
ПовідомленняТема: Re: про дівчат   про дівчат Empty15.11.07 16:59

Такс. Треба собі лінзи кароокі поставити. І буде мене Альонка любити Усміхнений
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

про дівчат Empty
ПовідомленняТема: Re: про дівчат   про дівчат Empty15.11.07 17:08

та я і так тебе любити буду :) Зачарований танець
Повернутися до початку Перейти донизу
Inka
Майстер слова
Майстер слова
Inka


Жінка
К-ть повідомлень : 152
Registration date : 20.03.2007

про дівчат Empty
ПовідомленняТема: Re: про дівчат   про дівчат Empty21.12.07 19:31

Мені не лінь. Читаю і коментую.

Цитата :
зможе нарешті дати нам змогу зрозуміти,тих істот чи прекрасних створінь як дівчата
Одна тема, один пост, а тим паче такий от упереджений аж ніяк не дасть вам змогу нас зрозуміти....

Цитата :
Наші дівчата звикли дивитись закордонні гламурні чи мильні серіальчики
Помилка перша. Ти узагальнюєш. З скількома дівчатами ти знайомий загалом?Не так важлива кількість як їх різні особистості.
Не всі дівчата дивляться закордонні мильні серіали...
Наприклад я. По своїй природі серіали терпіти не можу....Бразильські, американські, російські де або нескінченна історія трагічної любові або тупий сміх поза кадром...Коротше більшість серіалів ( проте є вийнятки варті уваги ) повна лажа....А гламурні то тим більше...

Цитата :
стереотип хлопця їхньої мрії саме ззовні- це голубоокий брюнет з засмаглою шкірою і маленькою щетинкою на лиці
Точно так само як і у вас, хлопців, ідеал довгонога блондинка з параметрами 90-60-90...при чому в багатьох випадках верхнє 90 чим більше, тим краще...
А мій ідеал родоволосий хлопчина з довгим волоссям, з неважно якими очима ( було б супер правда, якби вони були різні), з веснушками....Високий. Само собою високий, так як я низенька....
Або може бути ще лисий, як більярдний шар з борідкою....можна без борідки але з пірсингом....
Мене буквально тошнить вже з цих смазливих мордашок голівудських....всі однакові, нічого цікавого... А я фріків люблю, люблю коли людина на решту не схожа. Нехай навіть не красива, але не така....

Пункт третій. Матеріальний стан. Ну тут таки правда для багатьох виявляється важливим
Цитата :
нереально знайти дівичну яка більш-менш знає собі ціну, вродлива і гарна немаючи на день мінімум 50-100грн,зазначу знову слово мінімум
Судячи з твого посту можу тобі сказати що ти не там шукав.....Дівчина або є вродлива або не дуже....і три тони штукатурки, які люблять нанести на себе певні особи мало що вирішує....Часом навіть ше гірше робиться.
Мінімум 50-100 грн кажеш?....ти точно знайомишся з дуже однотипними дівчатами...


Цитата :
Авжеж якщо ти хочеш нормальну дівичину то мінімум треба мати нову машину хоча б від 10000євро ціною
Нормальну дівчину? Дуже смішно!
Скажем так....на певні наживку відповідна риба клює....
Треба тобі нормальну то йди і шукай, а ні то можеш купити першу попавшуюся дурепу поки вона не знайде собі більш вигідні умови...

Пункт четвертий. Характер
Тут знову ж таки на любителя....Може кому і подобаються падонки, а я люблю хлопців які соображати нормально вміють. Нагле хамло яке лізе в бійки, матюкається, і на яке дивлячись відчуваєш відразу, мені не потрібне...Всього треба мати вміру і відчувати коли і шо треба використати, як себе показати....

Цитата :
Дівчина то такий самйи хижак як і ти
Ото сказав....ми добрі, милі створіння.....Слабша і прекрасна половина людства...Хіба ж ми можем бути хижаками? Завстидався Я дуже зайнята


Цитата :
чи просто буде використовувати тебе як палочку-виручалочку, запудривши тобі мозок ,що ти хороший і ти їй подобаєшся.
Ну тут вже шо правда то правда.....Багато дівчат так роблять.
Мене саму то дуже виводить


Пункт п"ятий. Соціальний стан? Ти щось перепутав.....то не соціальний стан...

Цитата :
Екстрімал,клабер,ШАнсоніст,гонщик,футболіст,музикоман,серойзний ,чи навпаки веселий раздолбай, тут все залежить від дівчини.
Мда...шо є то є....головне шоб не був якоюсь посередністю...Як то кажуть: Ні риба, ні м"ясо....

Цитата :
Ну і на останок хочеться сказати:ніколи не розчаровуйтесь і не бійтесь ризикувати навіть якщо ви немаєте того всього,що тут зазначено,на світі ще море дівчат,і багатьом з них можливо потрібний саме такий як ти!Просто треба шукати і не здаватись!Кохаймося бо ми того Варті.
УРА!!!!*Аплодисменти стоя* Аплодисменти Аплодисменти Аплодисменти
Повернутися до початку Перейти донизу
•°.• Aнна •°.•
Майстер слова
Майстер слова
•°.• Aнна •°.•


Жінка
К-ть повідомлень : 210
Звідки : Львів
Registration date : 26.02.2007

про дівчат Empty
ПовідомленняТема: Re: про дівчат   про дівчат Empty22.12.07 22:13

От блін....... Мені таки лєнь Ангел
Повернутися до початку Перейти донизу
Script_TT
Майстер слова
Майстер слова
Script_TT


К-ть повідомлень : 200
Registration date : 28.02.2007

про дівчат Empty
ПовідомленняТема: Re: про дівчат   про дівчат Empty24.12.07 22:06

Не зі всім можна погодитись.
Повернутися до початку Перейти донизу
™ 1001_night ™
Майстер слова
Майстер слова
™ 1001_night ™


Чоловік
К-ть повідомлень : 235
Звідки : Україна. Штат Західноукраїнський.
Registration date : 27.02.2007

про дівчат Empty
ПовідомленняТема: Re: про дівчат   про дівчат Empty24.12.07 22:32

Стаття хороша. Хоча від неї і віє песимізмом та депресивним настроєм, але більшість моментів в ній - це сувора правда життя. Світ став злим і недобрим. І відповідно, такими ж є і дівчата. В більшості своїй. Звичайно, що не всі. І слава Богу. Але їх, поганих, так багато, що знайти ту хорошу дуже і дуже важко))

Я міг би погодитись з штукатуркою, серіалами........бо про смаки не сперечаються. Кожному своє. Але манія багатства - це чиряк на тілі суспільства. Я думаю всім знайома ситуація, коли біля гарних тачок крутяться гарні дівчата. Коли в крутих кабаках шикарні леді лізуть в штани до грошових мішків. Ну шо поробиш, погано їх мама виховала. А може і взагалі не виховала. Мама напевно і сама приговорює "дивись доню, шукай багатого, щоб було тобі добре жити". А потім плаче доня, не наплачеться, бо нема їй щастя. А хто винен?

В першу чергу, винні батьки. Це вони втратили совість, виховуючи дітей не культі грошей. На тобі синку 20-50-100 грн., відпочинеш круто з друзями. А дитина ціни грошам не має. Знає, що хто при баблі, той крутий. От і все. Та й самі батьки помішані на грошах. Італія, Португалія, Іспанія.......та інші країни, давно замінили їм сімейне щастя.
Спочатку їдуть щоб заробити для сім"ї гроші, а потім кидають ту сім"ю, і виходять заміж за сеньйорів.
Продажне суспільство помішалось на грошах.

Але не треба всіх однаково оцінювати. Бо є багато нормальних дівчат, які і без мами з татом знають, що за гроші щастя не купиш. І якщо пацан придурок, який, як казала тут Інка, то ніяка крута тачка таку дівчину не привабить до цього хлопця. А якщо вам попадаються такі, що пищать від крутих авто, і готові за все, аби в них кататись, то пошліть їх на.... далеко і глибоко, нехай звідти і не повертаються.

Наостанок, хочеться сказати, що проблема не в дівчатах або хлопцях. Проблема у всіх людях, які перестають бути людьми. І скоро цей світ взагалі покотиться ще далі, і знайти хоча б одну нормальну людину буде дуже і дуже важко.

Непривабливі перспективи...
Повернутися до початку Перейти донизу
DVD
Ветеран форуму
Ветеран форуму
DVD


К-ть повідомлень : 396
Registration date : 02.03.2007

про дівчат Empty
ПовідомленняТема: Re: про дівчат   про дівчат Empty24.12.07 23:45

Образ сучасної дівчини, білої і пухнастої Підморгує

про дівчат 42965d2ee153
Повернутися до початку Перейти донизу
GTA San Andreas
Житель форуму
Житель форуму
GTA San Andreas


Чоловік
К-ть повідомлень : 93
Registration date : 03.03.2007

про дівчат Empty
ПовідомленняТема: Re: про дівчат   про дівчат Empty24.12.07 23:57

про дівчат B8e429798468
Повернутися до початку Перейти донизу
NewSev
Майстер слова
Майстер слова
NewSev


Чоловік
К-ть повідомлень : 148
Age : 42
Звідки : Севастополь
Рід занять : журналіст
Хоббі : журналістика
Registration date : 19.07.2007

про дівчат Empty
ПовідомленняТема: Re: про дівчат   про дівчат Empty26.12.07 19:26

ниасилил
Повернутися до початку Перейти донизу
Cassie
Майстер слова
Майстер слова
Cassie


Жінка
К-ть повідомлень : 103
Registration date : 02.03.2007

про дівчат Empty
ПовідомленняТема: Re: про дівчат   про дівчат Empty27.12.07 21:29

Хлопці! Не дивіться страшних фільмів на ніч, а то будуть потім вам чебурашки замість дівчат снитись
Дуже смішно!
Повернутися до початку Перейти донизу
NewSev
Майстер слова
Майстер слова
NewSev


Чоловік
К-ть повідомлень : 148
Age : 42
Звідки : Севастополь
Рід занять : журналіст
Хоббі : журналістика
Registration date : 19.07.2007

про дівчат Empty
ПовідомленняТема: Re: про дівчат   про дівчат Empty01.01.08 20:06

Cassie пише:
Хлопці! Не дивіться страшних фільмів на ніч, а то будуть потім вам чебурашки замість дівчат снитись
Дуже смішно!
дівчата повинні не снитись, а поруч спати, хоча це не дуже просто саме спати, коли поруч з тобою дівчина, яка може навіть снитися. О.
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

про дівчат Empty
ПовідомленняТема: Re: про дівчат   про дівчат Empty02.01.08 7:40

так все заплутано... але логічно :)
Повернутися до початку Перейти донизу
NewSev
Майстер слова
Майстер слова
NewSev


Чоловік
К-ть повідомлень : 148
Age : 42
Звідки : Севастополь
Рід занять : журналіст
Хоббі : журналістика
Registration date : 19.07.2007

про дівчат Empty
ПовідомленняТема: Re: про дівчат   про дівчат Empty03.01.08 13:44

Альонка пише:
так все заплутано... але логічно :)
Головне, що суть зрозуміла.
Повернутися до початку Перейти донизу
Artur
Майстер слова
Майстер слова
Artur


Чоловік
К-ть повідомлень : 295
Звідки : планета Земля
Рід занять : с.п.е.ц.
Хоббі : екстрім
Registration date : 26.02.2007

про дівчат Empty
ПовідомленняТема: Re: про дівчат   про дівчат Empty03.01.08 15:28

Все одно до кінця дівчат зрозуміти не можна. Як і хлопців. У кожного своя логіка, деколи нам зовсім не зрозуміла. Дівчата є різними. Дуже різними. І це чудово, що вони не всі однакові Клас! Супер!
Повернутися до початку Перейти донизу
зайка
Активний учасник
Активний учасник



К-ть повідомлень : 40
Звідки : Івоно-Франківськ
Registration date : 05.01.2008

про дівчат Empty
ПовідомленняТема: Re: про дівчат   про дівчат Empty07.01.08 14:22

усі люди різні і не можна ставити усіх під одну мірку,а дівчата схожі між собою на10%.
Повернутися до початку Перейти донизу
ruslik2010
Активний учасник
Активний учасник
ruslik2010


Чоловік
К-ть повідомлень : 48
Age : 27
Звідки : Zolochiv
Рід занять : INTERNET
Хоббі : READ BOOK
Registration date : 25.01.2009

про дівчат Empty
ПовідомленняТема: Re: про дівчат   про дівчат Empty29.07.09 17:02

а я думаю шо на 5-4%
Повернутися до початку Перейти донизу
Таня 23
Майстер слова
Майстер слова
Таня 23


Жінка
К-ть повідомлень : 120
Registration date : 27.02.2007

про дівчат Empty
ПовідомленняТема: Re: про дівчат   про дівчат Empty29.07.09 20:46

А я думаю що на 0,000001%
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





про дівчат Empty
ПовідомленняТема: Re: про дівчат   про дівчат Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
про дівчат
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ПРО ДРУЖБУ, КОХАННЯ, СІМ'Ю :: Він та Вона-
Перейти до: