Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра

Перейти донизу 
+3
DVD
•°.• Aнна •°.•
Альонка
7 користувачів
АвторПовідомлення
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty
ПовідомленняТема: Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра   Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty27.10.07 16:21

чи підтримуєте ви його думку, що "лучше гордым потерять любовь, чем унижаясь ее добиваться" ?
Повернутися до початку Перейти донизу
•°.• Aнна •°.•
Майстер слова
Майстер слова
•°.• Aнна •°.•


Жінка
К-ть повідомлень : 210
Звідки : Львів
Registration date : 26.02.2007

Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty
ПовідомленняТема: Re: Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра   Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty27.10.07 16:29

Це як з якого боку дивитись. Дівчині не прийнято принижуватись.
Але хлопець мав би добиватись дівчини. В будь-якому випадку,
втрачати любов не потрібно. Але і залишатись на висоті.
Повернутися до початку Перейти донизу
DVD
Ветеран форуму
Ветеран форуму
DVD


К-ть повідомлень : 396
Registration date : 02.03.2007

Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty
ПовідомленняТема: Re: Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра   Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty27.10.07 16:32

Тобто я буду тебе добиватись, принижуватись, на коліна падати, благати щоб ти змилосердилась, а ти гордо пошлеш мене подальше і тим самим втратиш любов? Що ж тут доброго? Напевно Шекспір був п"яний, коли це писав. Або в нього була якась своя проблема. Не можна брати слова будь-чиї, навіть таких відомих людей, і жити по них. Треба виходити з конкретної ситуейшн.
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty
ПовідомленняТема: Re: Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра   Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty27.10.07 16:37

ну так і того я тут то написала, шоб взнати, хто за хто проти... і в яких ситуаціях таки можна його послухати... от в мене наприклад є подружка... одна з найкращих... подобався їй хлпець.. і він про то знав... і той хлопець тупо на неї не звертав уваги, а залівав до других... а як ті другі його посилали, то він зразу починав до подружки моєї тертися... і розказувати шо її кохає... а потім знов "кидав", витирав об неї ноги,... і то продовжується досих пір... він всім розказує, шо вона така-сяка... хоча насправді вона такою і близько не є... так шо їй і далі намагатися бути до нього ближчим і попускатися, чи просто кинутися того руля, і гордою вийти з гри?
Повернутися до початку Перейти донизу
!Муся!
Ветеран форуму
Ветеран форуму
!Муся!


К-ть повідомлень : 332
Registration date : 05.05.2007

Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty
ПовідомленняТема: Re: Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра   Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty28.10.07 8:39

Гордо його ............ послати подальше Клас! Супер!
Повернутися до початку Перейти донизу
NewSev
Майстер слова
Майстер слова
NewSev


Чоловік
К-ть повідомлень : 148
Age : 42
Звідки : Севастополь
Рід занять : журналіст
Хоббі : журналістика
Registration date : 19.07.2007

Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty
ПовідомленняТема: Re: Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра   Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty30.10.07 16:46

Думку не підтримую.
Повернутися до початку Перейти донизу
pamidor
Житель форуму
Житель форуму
pamidor


К-ть повідомлень : 73
Age : 33
Звідки : Львів кенешна=)
Хоббі : халява
Registration date : 21.10.2007

Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty
ПовідомленняТема: Re: Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра   Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty13.11.07 15:18

чота я не догнав Стоп! Хвилинку! це шо хлопець маэ бігати за дівчиною ?? та шоб мене качка копнула=) дівчина завжди чекає шо хлопець підійде першим ( для мене це тяжко, навіть не реально( до зустрічі з моєю дівчиною, але помогли такзвані ПОМИЇ Завстидався ( вотка, хто не знає Дуже смішно! ) ) Ну але як можна підійти до дівчини якої ти не знаєш і сказати " давай зустрічатись " ?? для мене це не реально Ні ( а може просто я ше ніколи такого нікому не казав ? В шоці ) а якшо я ту дівчину вже давно знаю то ніякого бажання зустрічатися з нею нема ! ОЙ Я ЗАПЛУТАВСЯ :snigurka.gif:
Повернутися до початку Перейти донизу
NewSev
Майстер слова
Майстер слова
NewSev


Чоловік
К-ть повідомлень : 148
Age : 42
Звідки : Севастополь
Рід занять : журналіст
Хоббі : журналістика
Registration date : 19.07.2007

Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty
ПовідомленняТема: Re: Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра   Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty14.11.07 4:30

pamidor пише:
чота я не догнав Стоп! Хвилинку! це шо хлопець маэ бігати за дівчиною ?? та шоб мене качка копнула=) дівчина завжди чекає шо хлопець підійде першим ( для мене це тяжко, навіть не реально( до зустрічі з моєю дівчиною, але помогли такзвані ПОМИЇ Завстидався ( вотка, хто не знає Дуже смішно! ) ) Ну але як можна підійти до дівчини якої ти не знаєш і сказати " давай зустрічатись " ?? для мене це не реально Ні ( а може просто я ше ніколи такого нікому не казав ? В шоці ) а якшо я ту дівчину вже давно знаю то ніякого бажання зустрічатися з нею нема ! ОЙ Я ЗАПЛУТАВСЯ :snigurka.gif:
як заплутався, то й не треба писати всякий брєд.
Повернутися до початку Перейти донизу
pamidor
Житель форуму
Житель форуму
pamidor


К-ть повідомлень : 73
Age : 33
Звідки : Львів кенешна=)
Хоббі : халява
Registration date : 21.10.2007

Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty
ПовідомленняТема: Re: Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра   Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty14.11.07 6:59

Альонка пише:
чи підтримуєте ви його думку, що "лучше гордым потерять любовь, чем унижаясь ее добиваться" ?
НІ Ні ! звичайно не на колінах лазити за нею, але можна трошки і попринижатися, це завжди допомагає ( я ще якщо потім то згадати їй Образа , через деякий час )
Повернутися до початку Перейти донизу
зайка
Активний учасник
Активний учасник



К-ть повідомлень : 40
Звідки : Івоно-Франківськ
Registration date : 05.01.2008

Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty
ПовідомленняТема: Re: Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра   Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty07.01.08 15:03

я проста дівчна,без проблем можу сама познайомитися з хлопцем чи подзвонити до нього,та коли справа йде про мою гордість,я уніжатися не будуНу подумайте самі для чого щось робити?якщо хлопець не хоче бути з тобою,то він і не захоче,хіба що так,на деякий час.-це про подружку.А на рахунок Шекспіра,треба дивитися яка ситуація,якщо ти знаєш що любов взаємна-то треба добивитися.А якщо нє-то....
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty
ПовідомленняТема: Re: Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра   Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty08.01.08 9:48

якшо любов взаємна, то її добиватися не треба.... ти колись бігала за хлопцем в той час, коли ви обоє були закохані одне в одного донестями?? я сумніваюся.... не думаю, що при взаємному коханні половинка може мучити кохану людину таким способом.... то вже крайня стадія егоїзму....
Повернутися до початку Перейти донизу
зайка
Активний учасник
Активний учасник



К-ть повідомлень : 40
Звідки : Івоно-Франківськ
Registration date : 05.01.2008

Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty
ПовідомленняТема: Re: Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра   Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty08.01.08 10:21

не повіриш,але ситиації дійсно бувають різними,наприклад у моєї подруги таке було,
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty
ПовідомленняТема: Re: Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра   Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty08.01.08 11:48

ну то значить забагато було самолюбства в неї (чи то в хлопця, не знаю просто хто за ким бігав)
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty
ПовідомленняТема: Re: Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра   Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Слова ВЕЛИКОГО Шекспіра
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ПРО ДРУЖБУ, КОХАННЯ, СІМ'Ю :: Він та Вона-
Перейти до: