Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Транспорт. Пасажирські перевезення золочів"ян

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
bitter_month
Житель форуму
Житель форуму
bitter_month


К-ть повідомлень : 98
Registration date : 02.03.2007

Транспорт.  Пасажирські перевезення золочів"ян Empty
ПовідомленняТема: Транспорт. Пасажирські перевезення золочів"ян   Транспорт.  Пасажирські перевезення золочів"ян Empty09.07.07 21:19

В газеті "Народне слово" за 5 липня 2007 року опубліковано інтерв"ю з Головою Золочівської районної ради Борисом Золотником.
Якщо питання герба та прапора міста мене схвилювали найменше,
то питання щодо того, як міркували депутати над тим, як поліпшити пасажирські перевезення, то я чуть не просльозився.
Спробуємо розібратись, де тут корінь стурбованості нашої влади.




Цитата :
"А тепер про пасажирські перевезення. Питання і болюче, і непросте. Його складність полягає в тому. що тендери на маршрути серед перевізників проводяться в області. Через це вплив районної влади на перевізників є недостатнім. А тому, крім рішень, спрямованих на їх поліпшення, сесія доручила голові райради надіслати звернення голові ОДА Петру Олійнику, в якому є прохання посприяти у передачі частини повноважень обласного тендерного комітету, що стосуються перевезень районного значення, у відання райдержадміністрації".

Що таке тендери ми знаємо. Там крутяться великі гроші. Це ніби конкурси, ніби екзамени, і все на тему "хто більше дасть, той найліпший перевізник".


Цитата :
"Золочівська міська рада має розробити нову схему маршрутів пасажирських перевезень у Золочеві, автобуси і маршрутки мають відправлятися тільки з автобусних станцій".

Тут треба сказати таке. Ходять слухи, що місцеві чиновники і депОтати страшно переживають за народ, і хочуть перенести кінцеву зупинку маршруту Золочів-Львів з автостанції біля Універмагу аж.......на Автовокзал біля залізниці. Дуже мудра думка. Напевно треба було не одну ніч недоспати, не одну кварту горілки випити, і не один косяк забити, щоб додуматись до такого. Але думаю справа тут не в тупості тих, кому така ідея прийшла в голову, і справа не в тупості тих, хто цю ідею хоче втілити в життя.
Справа в тому, що "маршрутки мають відправлятися тільки з автобусних станцій". А ми вже знаємо, що одне з нововведень по питаннях транспорту стосується автостанції, яку облаштовано біля Торгового центру "Надія". Читай "Надія", думай "Південний", пиши Писарчукович.
Любить Петро наше місто. Що б ми робили без Раввеліну і без ТЦ "Надія". Та пропали би Я плачу

Якщо ТЦ "Надія" не заважає майже нікому, то славнозвісний Раввелін перетворив історичний музей на кнайпу.
А скільки розмов було, про відновлення старовинної п"ятої вежі, про реставрацію. А все так банально...
Не можна було так будувати забігайлівку, так під видом відновлення історичних пам"яток збудували Раввелін, де кожен може випити сто грам. Колись там був сад, гарний сад. А зараз все перериро, все затоптано, заїзджено вантажівками і легковими авто, і засмічено. Здається мені, що головний вхід до золочівського замку без того Раввеліну виглядав краще. Але моя думка нікого не цікавить, бо я не депутат, і навіть не голова ні райради, ні райадміністрації, ані навіть не мер... Тфу-тфу.

А може справа не в амбіціях власників ТЦ "Надія"...?
Може справа у місцевому АТП, яке відсунули в сторону інші перевізники. Чув я багато, як місцеві депутати, серед яких між іншим, є і "АТеПешники", дуже вболівають, що нинішні перевізники обнагліли, автопарк не обновлюють. Старі маршрутки їздять зі Львова до Золочева, і навпаки.
Але якщо подивитись, яке нещастя їздить з центру міста до Автовокзалу чи то Залізничного вокзалу, то можна вмерти зо сміху.
На таких автобусах їздив хіба Шарапов з відомого кінофільму.
Там правда ходять ще і звичайні маршрутки, але вони в такому стані, що є в сто раз гіршими від тих, які курсують між Львовом і Золочевом.

Невже я голосував за таку владу, яка так про мене дбає, що я з кінця вул.Шевченка, чи то з кінця вул.Бродівської маю їхати в інший кінець міста аж на Вокзал, щоб сісти на маршрутку до Львова???
Щось тут не те. Не вірю я, що наші депутати такі дебіли.

Хочете розвантажити центр від транспорту? Це головна Ваша проблема? Тоді скажіть, шановна влало, чому в центрі всі власники автомашин паркуються там, де їм заманеться? Хто на дорозі, хто на тротуарі, хто в під"їзді.
Скажіть, шановні депутати, голови всіх рівнів, чому по центру, по вул.Шашкевича автомашини їздять так, ніби це головна автомагістраль країни? Куди дивиться врешті дорожна автоінспеція? Чи всі повимирали? Та колись Вас, шановні депутати, голові і інспектори, задавлять в тому ж центрі, і не спитають яка у Вас посада....

А може справа тому, що комусь ті маршрутки заважають в центрі?
Може нашим коханим таксистам замало місця?
Може вони хочуть розправити плечі, і стати монополістами перевезень?
Це теж непогана версія. Хто, як не славнозвісна таксомафія зацікавлена у тому, щоб жителі центру не мали більше чим добратись до Автовокзалу, крім як за допомогою їх "дешевих" таксі.
Про ціни на таксі у нашому місті та стан перевезень зовсім інша розмова, бо то треба дуже багато аналізувати.

Як бачимо, охочих до глобальних "покращень" пасажирських перевезень у місті хоч відбавляй. Всі дбають про народ, а про себе забувають. Чи є на то рада? Не та рада, що місцева чи верховна. А порятунок. Порятунок від влади.

Я думаю є.
Повернутися до початку Перейти донизу
AlmazRubin
Майстер слова
Майстер слова
AlmazRubin


К-ть повідомлень : 127
Registration date : 09.03.2007

Транспорт.  Пасажирські перевезення золочів"ян Empty
ПовідомленняТема: Re: Транспорт. Пасажирські перевезення золочів"ян   Транспорт.  Пасажирські перевезення золочів"ян Empty09.07.07 21:36

Шановний! Чи не забагато у вас припущень? Може ви теж перевізник, і у чомусь зацікавлені? А може то ваші львівські маршрутки?
Повернутися до початку Перейти донизу
Депутат Міськради
Активний учасник
Активний учасник
Депутат Міськради


К-ть повідомлень : 39
Registration date : 02.03.2007

Транспорт.  Пасажирські перевезення золочів"ян Empty
ПовідомленняТема: Re: Транспорт. Пасажирські перевезення золочів"ян   Транспорт.  Пасажирські перевезення золочів"ян Empty09.07.07 21:51

То мутять "Тріо Мареничів". Знаєте про кого я?
А хто заказчик самі вже догадались, так шо
Повернутися до початку Перейти донизу
•°.• Aнна •°.•
Майстер слова
Майстер слова
•°.• Aнна •°.•


Жінка
К-ть повідомлень : 210
Звідки : Львів
Registration date : 26.02.2007

Транспорт.  Пасажирські перевезення золочів"ян Empty
ПовідомленняТема: Re: Транспорт. Пасажирські перевезення золочів"ян   Транспорт.  Пасажирські перевезення золочів"ян Empty09.07.07 21:54

Депутат Міськради пише:
То мутять "Тріо Мареничів".

Хто хто?? Дуже смішно!
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Транспорт.  Пасажирські перевезення золочів"ян Empty
ПовідомленняТема: Re: Транспорт. Пасажирські перевезення золочів"ян   Транспорт.  Пасажирські перевезення золочів"ян Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Транспорт. Пасажирські перевезення золочів"ян
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ПРО НАШЕ МІСТО :: Що означає для нас це місто-
Перейти до: