Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Листи до знайомого незнайомця

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
Kitty
Житель форуму
Житель форуму
Kitty


Жінка
К-ть повідомлень : 91
Registration date : 02.03.2007

Листи до знайомого незнайомця Empty
ПовідомленняТема: Листи до знайомого незнайомця   Листи до знайомого незнайомця Empty04.06.07 22:11

Скажи моє ім’я, щоб я знала, що ти повернувся, що ти знову тут, поряд, зі мною… дозволь насолоджуватись спогадами, нашими спогадами… розкажи мені про дні, коли мене не було ще на світі.. розкажи про дні, коли ми були дітьми, розкажи про дні, коли тебе не було поруч… доторкнись до моєї руки.. кольори оживають… в твоєму серці і в твоїх думках… я перетинаю кордони часу, залишаючи день позаду, щоб бути з Тобою… знову… ще….

Тебе нема… ми вдихаєм повітря… я відчуваю тебе в ньому… а ти просто не усвідомлюєш, що я завжди біля тебе, в тобі…. Це так боляче… я сподіваюсь, ти скоро усвідомиш, чому ти належиш…
Будь-ласка, скажи моє ім’я.. згадай, хто я.. Ти знайдеш мене у світі вчорашнього дня.. Тебе відносить вітром, течією знову далеко, кудись…. Занадто далеко від мене… коли ти питаєш, хто я…..
Повернутися до початку Перейти донизу
Script_TT
Майстер слова
Майстер слова
Script_TT


К-ть повідомлень : 200
Registration date : 28.02.2007

Листи до знайомого незнайомця Empty
ПовідомленняТема: Re: Листи до знайомого незнайомця   Листи до знайомого незнайомця Empty08.06.07 21:16

Kitty пише:
Скажи моє ім’я, щоб я знала, що ти повернувся,
що ти знову тут, поряд, зі мною…

Киця! Скажу тобі всю правду. Ти - Kitty.
Повернутися до початку Перейти донизу
Cassie
Майстер слова
Майстер слова
Cassie


Жінка
К-ть повідомлень : 103
Registration date : 02.03.2007

Листи до знайомого незнайомця Empty
ПовідомленняТема: Re: Листи до знайомого незнайомця   Листи до знайомого незнайомця Empty30.06.07 23:15

Не ображай кицю. Може у неї щось сталось...
Повернутися до початку Перейти донизу
зайка
Активний учасник
Активний учасник



К-ть повідомлень : 40
Звідки : Івоно-Франківськ
Registration date : 05.01.2008

Листи до знайомого незнайомця Empty
ПовідомленняТема: Re: Листи до знайомого незнайомця   Листи до знайомого незнайомця Empty06.01.08 13:05

а мені подобається,цей лист несе щось сумне і якщо вдуматися,то....
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Листи до знайомого незнайомця Empty
ПовідомленняТема: Re: Листи до знайомого незнайомця   Листи до знайомого незнайомця Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Листи до знайомого незнайомця
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ПРО ДРУЖБУ, КОХАННЯ, СІМ'Ю :: Він та Вона-
Перейти до: