Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Засоби масової інформації міста Z

Перейти донизу 
+8
DJ FAIR
•°.• Aнна •°.•
Antivirus-xXx
marian
Konsul_Lviv
NewSev
AlmazRubin
bitter_month
12 користувачів
АвторПовідомлення
bitter_month
Житель форуму
Житель форуму
bitter_month


К-ть повідомлень : 98
Registration date : 02.03.2007

Засоби масової інформації міста Z Empty
ПовідомленняТема: Засоби масової інформації міста Z   Засоби масової інформації міста Z Empty22.04.07 10:57

Ленінське слово - Народне слово - студія радіомовлення...
Ніякого прогресу не спостерігається.
Радіомовлення практично вмерло. Єдина "народна" газета
ототожнюється з рулончиком найгіршої якості туалетного паперу.

Були дилетанти, які робили якісь спроби щось змінити.

Спочатку був додаток до газети "Високий замок". Пам"ятаєте?
Заглохло це діло. Нема інтузіастів. Нема творчих людей, які би то діло витягнули.

Потім ще були різні спроби видозмінити дизайн рідного "рулончику паперу".
Але суть "рулончика" не мінялась.

Були спроби створювати сторінкові газетки (по 1 грн.).
Вони не дотягували навіть до рівня "рулончика найгіршого
туалетного паперу".

Ходять слухи, що пан Барків взявся за цю майже непосильну місію.
Кажуть, буде друга газета. Кольорова, файна, змістовна.
Все би було чудово, але ще невідомо, де він візьме колектив.
Бо якщо перетягне тих, хто працював з "рулончиком", то найліпша поліграфія в кольорі, може і з запахом від "Шанель №5" загниє на корню. Бо щоб витягнути газету на перше місце, потрібні не тільки гроші, але й люди, які вміють творчо (по-новому) мислити. Люди, які не забичені стереотипами, які не тільки не мають страху перед владою, але й мають совість і толерантність перед простими людьми.
Повернутися до початку Перейти донизу
AlmazRubin
Майстер слова
Майстер слова
AlmazRubin


К-ть повідомлень : 127
Registration date : 09.03.2007

Засоби масової інформації міста Z Empty
ПовідомленняТема: Re: Засоби масової інформації міста Z   Засоби масової інформації міста Z Empty18.05.07 18:59

По місту порозкидано отаку рекламу:

Засоби масової інформації міста Z 58fce65d06ect

Нова газета навряд чи зможе обійти "Ваш магазин".
Ідея може і непогана, але навряд чи стане така газета мегапопулярною.


Засоби масової інформації міста Z 1bad01b9770bt
Повернутися до початку Перейти донизу
bitter_month
Житель форуму
Житель форуму
bitter_month


К-ть повідомлень : 98
Registration date : 02.03.2007

Засоби масової інформації міста Z Empty
ПовідомленняТема: Re: Засоби масової інформації міста Z   Засоби масової інформації міста Z Empty16.07.07 19:17

У номері за 12 липня 2007 року міститься файна стаття під назвою-гаслом Володимира Зубара "Влада і громада повинні тягнути одного плуга".

Виявляється, 8 липня міський голова звітував перед територіальною громадою про підсумки річної роботи очолюваної ним владної команди.

Про команду говорити не будемо. Най іде з Богом.
Скажемо про статтю. Стаття Г.Мельник написана у кращих традиціях Радянської доби, хвалебні оди, сухі цифри, УРА-товаріщі і т.д.

Слабо Народному слову покритикувати існуючу владу.
От колишню, то запросто. А нинішню кишка тонка.
Почитавши статтю хочеться заплакати з радості, як міська влада дбає по народ.
Особливо напередодні виборів Дуже смішно
Повернутися до початку Перейти донизу
NewSev
Майстер слова
Майстер слова
NewSev


Чоловік
К-ть повідомлень : 148
Age : 42
Звідки : Севастополь
Рід занять : журналіст
Хоббі : журналістика
Registration date : 19.07.2007

Засоби масової інформації міста Z Empty
ПовідомленняТема: Re: Засоби масової інформації міста Z   Засоби масової інформації міста Z Empty19.07.07 15:27

bitter_month пише:
Ленінське слово - Народне слово - студія радіомовлення...
Ніякого прогресу не спостерігається.
Радіомовлення практично вмерло. Єдина "народна" газета
ототожнюється з рулончиком найгіршої якості туалетного паперу.

Були дилетанти, які робили якісь спроби щось змінити.

Спочатку був додаток до газети "Високий замок". Пам"ятаєте?
Заглохло це діло. Нема інтузіастів. Нема творчих людей, які би то діло витягнули.

Потім ще були різні спроби видозмінити дизайн рідного "рулончику паперу".
Але суть "рулончика" не мінялась.

Були спроби створювати сторінкові газетки (по 1 грн.).
Вони не дотягували навіть до рівня "рулончика найгіршого
туалетного паперу".

Ходять слухи, що пан Барків взявся за цю майже непосильну місію.
Кажуть, буде друга газета. Кольорова, файна, змістовна.
Все би було чудово, але ще невідомо, де він візьме колектив.
Бо якщо перетягне тих, хто працював з "рулончиком", то найліпша поліграфія в кольорі, може і з запахом від "Шанель №5" загниє на корню. Бо щоб витягнути газету на перше місце, потрібні не тільки гроші, але й люди, які вміють творчо (по-новому) мислити. Люди, які не забичені стереотипами, які не тільки не мають страху перед владою, але й мають совість і толерантність перед простими людьми.

А ви скажіть скільки зараз заробляє журналіст в газеті "Народне слово"? Ніхто до Золочева з нормальних журналістів не поїде.
І ще. Писати про місто повинні не ті, хто при владі. А то коли я жив у Золочеві - це було щось незрозуміле - статті тих, хто сидить у адміністрації..... Зараз, думаю, нічого не змінилося...
Повернутися до початку Перейти донизу
Konsul_Lviv
Житель форуму
Житель форуму
Konsul_Lviv


К-ть повідомлень : 53
Registration date : 01.03.2007

Засоби масової інформації міста Z Empty
ПовідомленняТема: Re: Засоби масової інформації міста Z   Засоби масової інформації міста Z Empty19.07.07 16:51

NewSev пише:
.... Зараз, думаю, нічого не змінилося...

В цьому питанні нічого не змінилось, наскільки я знаю
Повернутися до початку Перейти донизу
marian
Учасник форуму
Учасник форуму
marian


Чоловік
К-ть повідомлень : 7
Age : 49
Звідки : Зі Львова
Рід занять : Керівник
Registration date : 17.07.2007

Засоби масової інформації міста Z Empty
ПовідомленняТема: Re: Засоби масової інформації міста Z   Засоби масової інформації міста Z Empty20.07.07 15:47

Вип"ємо пива?
Повернутися до початку Перейти донизу
NewSev
Майстер слова
Майстер слова
NewSev


Чоловік
К-ть повідомлень : 148
Age : 42
Звідки : Севастополь
Рід занять : журналіст
Хоббі : журналістика
Registration date : 19.07.2007

Засоби масової інформації міста Z Empty
ПовідомленняТема: Re: Засоби масової інформації міста Z   Засоби масової інформації міста Z Empty20.07.07 15:55

marian пише:
Вип"ємо пива?
я Вас не зрозумів????
а що у Львові та сама ситуація???????????
в Севастополі ми намагаємось побити владу - щоб вони не відчували себе королями світу...
Повернутися до початку Перейти донизу
Antivirus-xXx
Майстер слова
Майстер слова
Antivirus-xXx


Чоловік
К-ть повідомлень : 131
Registration date : 02.03.2007

Засоби масової інформації міста Z Empty
ПовідомленняТема: Re: Засоби масової інформації міста Z   Засоби масової інформації міста Z Empty20.07.07 17:09

NewSev пише:
в Севастополі ми намагаємось побити владу - щоб вони не відчували себе королями світу...

чим б"єте? Усміхнений
Повернутися до початку Перейти донизу
NewSev
Майстер слова
Майстер слова
NewSev


Чоловік
К-ть повідомлень : 148
Age : 42
Звідки : Севастополь
Рід занять : журналіст
Хоббі : журналістика
Registration date : 19.07.2007

Засоби масової інформації міста Z Empty
ПовідомленняТема: Re: Засоби масової інформації міста Z   Засоби масової інформації міста Z Empty21.07.07 8:45

Antivirus-xXx пише:
NewSev пише:
в Севастополі ми намагаємось побити владу - щоб вони не відчували себе королями світу...

чим б"єте? Усміхнений
Наприклад, Кожен мій сюжет чи стаття спрямовані на те, щоб достати їх. Починаючи від банальних комунальних проблем, закінчуючи чимось глобальним. Подивіться на forum.sevastopol.info. - тільки не залазьте в тему політика - там безсмислєнно щось їм доводити. Просто наприклад в теми повязані з містом, позором нашого міста, ітп... Там кожен пише що хоче - я, наприклад, левову долю тем для сюжетів буре звідти. Зато на форум Севастополя залазить вся влада, його постійно перечитують, і щось намагаються робити.
Повернутися до початку Перейти донизу
•°.• Aнна •°.•
Майстер слова
Майстер слова
•°.• Aнна •°.•


Жінка
К-ть повідомлень : 210
Звідки : Львів
Registration date : 26.02.2007

Засоби масової інформації міста Z Empty
ПовідомленняТема: Re: Засоби масової інформації міста Z   Засоби масової інформації міста Z Empty03.08.07 15:29

А у вас там єдиний на цілий Севастополь форум?
Повернутися до початку Перейти донизу
AlmazRubin
Майстер слова
Майстер слова
AlmazRubin


К-ть повідомлень : 127
Registration date : 09.03.2007

Засоби масової інформації міста Z Empty
ПовідомленняТема: Re: Засоби масової інформації міста Z   Засоби масової інформації міста Z Empty13.08.07 20:38

На золочівщині народилась нова газета:

"Громадсько-політичний часопис золочівщини "Галичина".

Засоби масової інформації міста Z D09f2592f2cat Засоби масової інформації міста Z Fe9221bed278t

Засоби масової інформації міста Z 1451450ff0a8t Засоби масової інформації міста Z E77be1e1b4a2t

Не подумайте, що це реклама, просто в руки потрапив перший номер новоспеченої газети "Галичина", засновником якої є І.Бартків, знаний у районі як успішний бізнесмен, трохи політик, трохи громадський діяч.
Про самого засновника писати не буду, бо не знаю його настільки добре. А от про газету із задоволенням.

Судячи з першої сторінки газети "Галичина", народилась вона 9 серпня 2007 року у видавничому домі "Молода Галичина". Тираж - 5000 примірників.
Ціна газети - 1 гривня. Але перший номер вийшов халявним, бо на ціні стоїть червоний штамп: "безкоштовно".

Враження про газету по першій сторінці нейтральне. Кольоровий друг на титулці і останній сторінці. Зате коли відкриваєш газету всередині, то трохи розчаровуєшся, бо кольори зникають. Взагалі-то газета дуже нагадує "Народне слово", яке теж обізвали "часописом". Як і в "Народному слові", програма всередині. І взагалі стиль газети "Галичина" дуже схожий до "Народного слова". Хоч і дизайн відрізняється, і редактори, журналісти різні, але все одно...

Якщо чесно, не думаю що ця газета стане дуже відрізнятись від "народної". Рекламою? Навряд чи. На рекламі будуть заробляти гроші. Змістом? Ні. Просто будуть критикувати існуючу владу, щоб стати помітними, і заробляти собі політичний рейтинг. Тиражем? Навряд чи, бо люди не кинуться на зломану голову всі купувати нову газету, тим більше якщо вже звикли до старої. Та й стару не дуже купували. До сих пір її змушують виписувати в деяких організаціях.
Але поживемо - побачимо.

Від себе особисто хочеться побажати новій газеті творчих успіхів, і бути нейтральними у висвітленні громадсько-політичних проблем та фактів. Наголошую, фактів! Журналіст не повинен бути упередженим або зацікавленим.

Нехай щастить!
Повернутися до початку Перейти донизу
NewSev
Майстер слова
Майстер слова
NewSev


Чоловік
К-ть повідомлень : 148
Age : 42
Звідки : Севастополь
Рід занять : журналіст
Хоббі : журналістика
Registration date : 19.07.2007

Засоби масової інформації міста Z Empty
ПовідомленняТема: Re: Засоби масової інформації міста Z   Засоби масової інформації міста Z Empty14.08.07 8:00

•°.• Aнна •°.• пише:
А у вас там єдиний на цілий Севастополь форум?
не єдиний, але подивись на кількість його відвідувачів....
Повернутися до початку Перейти донизу
DJ FAIR
Житель форуму
Житель форуму
DJ FAIR


Чоловік
К-ть повідомлень : 98
Звідки : батьки з Золочева. зараз живемо у Львові
Рід занять : музика
Registration date : 03.03.2007

Засоби масової інформації міста Z Empty
ПовідомленняТема: Re: Засоби масової інформації міста Z   Засоби масової інформації міста Z Empty16.08.07 21:33

Порожнякова газета
Повернутися до початку Перейти донизу
Antivirus-xXx
Майстер слова
Майстер слова
Antivirus-xXx


Чоловік
К-ть повідомлень : 131
Registration date : 02.03.2007

Засоби масової інформації міста Z Empty
ПовідомленняТема: Re: Засоби масової інформації міста Z   Засоби масової інформації міста Z Empty16.08.07 21:36

Нині роздавали другий номер Галичини. Знов безплатно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Vika_18
Майстер слова
Майстер слова
Vika_18


Жінка
К-ть повідомлень : 142
Registration date : 28.02.2007

Засоби масової інформації міста Z Empty
ПовідомленняТема: Re: Засоби масової інформації міста Z   Засоби масової інформації міста Z Empty18.08.07 1:06

Так, чё за дела? Где публикация второго номера? Я первый уже перечитала Дуже смішно!
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitty
Житель форуму
Житель форуму
Kitty


Жінка
К-ть повідомлень : 91
Registration date : 02.03.2007

Засоби масової інформації міста Z Empty
ПовідомленняТема: Re: Засоби масової інформації міста Z   Засоби масової інформації міста Z Empty18.08.07 21:46

Я купую Експрес або Високий замок. Купувати Народне слово, або навіть оту Галичину, чи якісь гривневі газетки оголошень - марне тринькання грошей. Ліпше рулончик паперу купити за ті гроші. Хоч користь буде.
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

Засоби масової інформації міста Z Empty
ПовідомленняТема: Re: Засоби масової інформації міста Z   Засоби масової інформації міста Z Empty19.08.07 5:09

Єдине, шо я вважаю корисним в Народному слові, то це те, шо можна вичитати в кого день народження, або хто вмер.
Повернутися до початку Перейти донизу
Antivirus-xXx
Майстер слова
Майстер слова
Antivirus-xXx


Чоловік
К-ть повідомлень : 131
Registration date : 02.03.2007

Засоби масової інформації міста Z Empty
ПовідомленняТема: Re: Засоби масової інформації міста Z   Засоби масової інформації міста Z Empty19.08.07 10:38

Альонка пише:
Єдине, шо я вважаю корисним в Народному слові, то це те, шо можна вичитати в кого день народження, або хто вмер.
Чорний гумор: "а ще можна сходити на цвинтар, і подивитись хто і де похований, бо в газеті не уточняють".
Ну-ну...
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

Засоби масової інформації міста Z Empty
ПовідомленняТема: Re: Засоби масової інформації міста Z   Засоби масової інформації міста Z Empty19.08.07 18:56

можна... але нема такої потреби :)
Повернутися до початку Перейти донизу
AlmazRubin
Майстер слова
Майстер слова
AlmazRubin


К-ть повідомлень : 127
Registration date : 09.03.2007

Засоби масової інформації міста Z Empty
ПовідомленняТема: Re: Засоби масової інформації міста Z   Засоби масової інформації міста Z Empty24.08.07 14:16

23 серпня 2007 року побачив світ третій номер місцевої газети "Галичина".

Засоби масової інформації міста Z 041b48154bbat

На головній сторінці ціна 1 грн. перекреслена червоним штампом, на якому пише "50 коп."
Інфляція. Раніше роздавали безкоштовно. "Лёд тронулся", колесо бізнесу закрутилось.

Головна ізюминка номеру - намагання відбілити "безперечно чисту"
репутацію заплямованого брудними передвиборними технологіями
всіма знаного З.С.Шептицього. Хтось десь там розмістив листівку, на якій пана Шептицього запитують, як можна стати багатим на державній роботі, скупити пів Золочева, щороку їздити до Ізраїля на відпочинок, і побудувати собі такі особняки. А ще на тій листівці ніби-то звинувачують того ж пана у розкраданні колгоспів, державних грошей, сидячи на газифікації району. Таємному автору листівки здається дивним вихваляння по телевізору Шептицього про збудовані Церкви,
бо турбує питання звідки ж той взяв таких грошей.

Прочитав, і трохи смішно. А знаєте чому? Листівок таких я ніде не зустрічав, де збудовано церкви і на які гроші теж не знаю. Про розкрадання державних грошей не знаю, нехай тим цікавляться ті, кому належить.

Але ця стаття має дві медалі, про які я висловлю свої припущення. Може вони і неправильні, то вже судіть самі. З одного боку, автор таємничої листівки має рацію. Ну хто в Золочеві не знає про бізнесмена Шептицького. Про газифікацію у селах, нарікання селян чув навіть я, не житель села.
З іншого боку, той "піар", на який скаржиться Шептицький, може бути ним самим вигаданий, щоб нагадати людям про себе напередодні виборів. Погана репутація - теж реклама. Або щоб виглядати мучеником, якого переслідують злі духи. А щодо церков, то це дуже схоже на піар Писарчука, який кругом будував церкви. Темні, забиті люди з села, боготворять такого мецената, бо крім поля, городу і церкви нічого не бачили в житті. Але ніхто не задає собі питання, звідки ж ті меценати беруть гроші. Чи чесно вони зароблені, не шляхом злочину?

Тема піару мене зовсім не турбує. Турбує інше. Новоспечена газета не висвітлила теми листівки. Не перевірила фактів. Стаття виглядає як намагання примітивно захистити "знедоленого піаром Шептицького"?


Засоби масової інформації міста Z 296d8b76d9bet Засоби масової інформації міста Z 2227f88a573et

Засоби масової інформації міста Z 39b386875d7et Засоби масової інформації міста Z Aea1ee562a27t
Повернутися до початку Перейти донизу
bitter_month
Житель форуму
Житель форуму
bitter_month


К-ть повідомлень : 98
Registration date : 02.03.2007

Засоби масової інформації міста Z Empty
ПовідомленняТема: Re: Засоби масової інформації міста Z   Засоби масової інформації міста Z Empty02.04.08 22:41

Я так розумію газету "Галичина" прикрили. Або стала невигідна.
Хто знає де істинна причина?
Повернутися до початку Перейти донизу
™ 1001_night ™
Майстер слова
Майстер слова
™ 1001_night ™


Чоловік
К-ть повідомлень : 235
Звідки : Україна. Штат Західноукраїнський.
Registration date : 27.02.2007

Засоби масової інформації міста Z Empty
ПовідомленняТема: Re: Засоби масової інформації міста Z   Засоби масової інформації міста Z Empty10.04.08 22:44

Я не знаю чому це все відбувається з газетою, але мені чомусь шкода, що єдина альтернатива Народному слову зникла. Хоча Галичина втекла від Народного слова недалеко, але все ж, сам факт альтернативи, тобто вибору, тішила невимовно. А тепер знову лише одна, дуже народна газета. Хочеться вірити, що скоро народиться третя, справді незалежна газета, яка не лише не зникне згодом, але яка взагалі витіснить інші, кишенькові. І зробить вона це виключно своїм рейтингом, бо буде цікава, змістовна, і самостійна. Як і належить пресі.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Засоби масової інформації міста Z Empty
ПовідомленняТема: Re: Засоби масової інформації міста Z   Засоби масової інформації міста Z Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Засоби масової інформації міста Z
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ПРО НАШЕ МІСТО :: Zolochiv news-
Перейти до: