Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет...

Перейти донизу 
+7
AlmazRubin
Antivirus-xXx
Альонка
DJ FAIR
•°.• Aнна •°.•
~ Олічка ~
DVD
11 користувачів
АвторПовідомлення
DVD
Ветеран форуму
Ветеран форуму
DVD


К-ть повідомлень : 396
Registration date : 02.03.2007

Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty
ПовідомленняТема: Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет...   Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty08.03.07 22:16

Може я своєю темою і роблю халявну рекламу, але в темі "Новини та події у місті" хочу розповісти про колишній "Гастроном" (звучить смішно).
Хто був, той вже знає, що в універсамі ("Рукавичка") помінялось розміщення товарів. При вході в торговий зал з товаром, справа тепер не хімія всяка, а фруки (продукти). І це правильно, до чого тут хімія попри продукти? Спиртне перемістили з третього від вікон ряду, на другий.
Мушу сказати, що таке явище, як універсам "Рукавичка" мене тішить (не знаю чи правильно назву пишу, але дві рукавички в нас нема, то ніхто не заплутається).
Звичайно, що не всім бізнесменам нашим цей місцевого рівня супермаркет до вподоби, бо це потужний, серйозний конкурент.
Але добре, що в Золочеві є такі конкуренти, які заставлять менші магазини піднапрягтись, щоб втримати покупця.
Правда не всі піднапрягаються, бо вважають, що на кожен товар знайдеться покупець. Але таки добру частину прибутку втрачають через потужність товарообороту супермаркету "Рукавичка".
Як покупець, житель міста, я вітаю такі крупні магазини, бо можна прийти в одне місце, затоваритись, і не бігати по місту як.... не буду казати хто. Магазин цей добрий тим, що товар можна оглянути (зокрема, дату придатності продукту), що є дуже важливим, бо в багатьох магазинах підсовують прострочений товар.
І дуже добре, що власники, чи то впорядники магазину дбають про його наповнення, дизайн, розміщення товарів. Мені подобаються зміни.
Хтось має іншу думку про "Рукавичку"? Тоді поділіться!
Повернутися до початку Перейти донизу
~ Олічка ~
Житель форуму
Житель форуму
~ Олічка ~


Жінка
К-ть повідомлень : 93
Registration date : 26.02.2007

Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty
ПовідомленняТема: Re: Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет...   Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty09.03.07 1:18

Ага, новини так новини. Знаєш що в них не так? Кілька разів вже заходила, і нема масла звичайного Злий як чорт Зробили дефіцит на пустому місці.
Повернутися до початку Перейти донизу
•°.• Aнна •°.•
Майстер слова
Майстер слова
•°.• Aнна •°.•


Жінка
К-ть повідомлень : 210
Звідки : Львів
Registration date : 26.02.2007

Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty
ПовідомленняТема: Re: Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет...   Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty17.03.07 20:16

Все, що не робиться - до кращого. Взагалі-то їм видніше.
Мене все влаштовує.
Повернутися до початку Перейти донизу
DJ FAIR
Житель форуму
Житель форуму
DJ FAIR


Чоловік
К-ть повідомлень : 98
Звідки : батьки з Золочева. зараз живемо у Львові
Рід занять : музика
Registration date : 03.03.2007

Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty
ПовідомленняТема: Re: Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет...   Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty06.12.07 19:01

Як на мене, Рукавичка опустилась. Купа простроченого товару,
який звозять ніби спеціально скупивши десь на гуртівнях або супермаркетах,
і привезено до провінційних містечок. Асортимент побіднішав.
Ціни не дуже. Горілка - пальонка. Краще вже в Смаку брати, алковідділі.
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty
ПовідомленняТема: Re: Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет...   Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty06.12.07 19:35

за горілку - підтримую на всі 150%... але тішить хоч одне, шо там майже весь час всі три каси працюють.... а то інколи було - черга на півмагазина, а каса то лишень одна робоча :(
Повернутися до початку Перейти донизу
Antivirus-xXx
Майстер слова
Майстер слова
Antivirus-xXx


Чоловік
К-ть повідомлень : 131
Registration date : 02.03.2007

Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty
ПовідомленняТема: Re: Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет...   Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty07.12.07 20:24

А мені там одна продавщиця не подобається Злий як чорт
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty
ПовідомленняТема: Re: Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет...   Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty08.12.07 10:16

а мені ні одна продавщиця не подобається... от посадили б там біля кас якихось хлопців симпатичних - так я б туда шодня по 5 раз ходила :)
Повернутися до початку Перейти донизу
DVD
Ветеран форуму
Ветеран форуму
DVD


К-ть повідомлень : 396
Registration date : 02.03.2007

Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty
ПовідомленняТема: Re: Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет...   Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty10.12.07 17:43

Ну нє, ліпше вже дівчат. Або хоч напополам.
Мені там рижа така, довга не подобається.
А така балакуча, струнка шатенка....дуже навіть нічо Завстидався
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty
ПовідомленняТема: Re: Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет...   Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty10.12.07 17:48

а я хочу там видіти файних хлопців Істерика-шок!
Повернутися до початку Перейти донизу
AlmazRubin
Майстер слова
Майстер слова
AlmazRubin


К-ть повідомлень : 127
Registration date : 09.03.2007

Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty
ПовідомленняТема: Re: Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет...   Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty11.12.07 17:39

Та не буде там ні файних дівчат, ні файних хлопців.
Там буде тільки купа неякісного товару.
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty
ПовідомленняТема: Re: Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет...   Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty11.12.07 17:57

чиста правда... пішли з сестрою молока купити... прийшли додому - а в пакеті хз шо... чи то кефір вже... чи яка біда.... Фуфло гониш
Повернутися до початку Перейти донизу
armero
Перехожий
armero


К-ть повідомлень : 1
Registration date : 04.07.2007

Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty
ПовідомленняТема: Re: Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет...   Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty14.12.07 15:23

Та скоро вже має бути новий маркет! По вул.Львівській.
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty
ПовідомленняТема: Re: Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет...   Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty14.12.07 15:47

да... мені з Бенева туда якраз дуже вигідно буде ходити... шо там.... 15грн такса.....
Повернутися до початку Перейти донизу
Strong-6125
Активний учасник
Активний учасник
Strong-6125


К-ть повідомлень : 33
Registration date : 05.03.2007

Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty
ПовідомленняТема: Re: Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет...   Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty18.12.07 21:22

Про яку таксу ти кажеш? Тобто таксі?
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty
ПовідомленняТема: Re: Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет...   Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty19.12.07 14:02

Strong-6125
маю на увазі, шо мені не вигідно на Львівську буде ходити в маркет... бо далеко і таксі дороге....
Повернутися до початку Перейти донизу
•°.• Aнна •°.•
Майстер слова
Майстер слова
•°.• Aнна •°.•


Жінка
К-ть повідомлень : 210
Звідки : Львів
Registration date : 26.02.2007

Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty
ПовідомленняТема: Re: Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет...   Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty22.12.07 22:10

Думаю пішки буде дешевше )
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty
ПовідомленняТема: Re: Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет...   Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty23.12.07 11:31

та то воно так... але чи варто туда пхатися, якшо від хати за 20 метрів магазин :)
Повернутися до початку Перейти донизу
Artur
Майстер слова
Майстер слова
Artur


Чоловік
К-ть повідомлень : 295
Звідки : планета Земля
Рід занять : с.п.е.ц.
Хоббі : екстрім
Registration date : 26.02.2007

Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty
ПовідомленняТема: Re: Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет...   Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty23.12.07 15:29

Альонка пише:
та то воно так... але чи варто туда пхатися, якшо від хати за 20 метрів магазин :)

Та нашо тобі той магазин? Скажи татові чи мамі, вони самі куплять.
Зекономиш і гроші, і взуття Думаю
Повернутися до початку Перейти донизу
Gotic-Ledi
Житель форуму
Житель форуму
Gotic-Ledi


К-ть повідомлень : 67
Registration date : 20.05.2007

Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty
ПовідомленняТема: Re: Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет...   Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty14.01.08 20:19

Ненавиджу Рукавичку. І ше там обраховують. Я багато чула про таке коли в чеку товар ніби твій, але підсумок набагато більший виходить, якщо підбити калькулятором. Або дуже часто, я би сказала зачасто, ти береш одну кількість товару, а в чеку стоїть "2". І ти платиш за два. Потім приходиш додому, і роззуваєш очі. Наша сусідка показувала такий чек. І ще чула від інших. А головне продавці міняються, черед день, напевно щоб люди думали, ніби адміністрація магазину ніби шось робить, для видимості. Я туда не ходжу. Є й другі магазини.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty
ПовідомленняТема: Re: Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет...   Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет... Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Універсам "РУКАВИЧКА", чи то супермаркет...
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ПРО НАШЕ МІСТО :: Zolochiv news-
Перейти до: