Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 я ищу частный детский садик

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
Дмитрий
Активний учасник
Активний учасник



К-ть повідомлень : 33
Registration date : 19.01.2024

я ищу частный детский садик Empty
ПовідомленняТема: я ищу частный детский садик   я ищу частный детский садик Empty23.01.24 14:25

Здравствуйте! Мы ищем детский садик с хорошей репутацией в области безопасности и заботы о детях. Если у вас есть рекомендации по этим критериям, поделитесь, пожалуйста!
Повернутися до початку Перейти донизу
VasylKuznetsov
Активний учасник
Активний учасник



К-ть повідомлень : 41
Registration date : 18.07.2023

я ищу частный детский садик Empty
ПовідомленняТема: Re: я ищу частный детский садик   я ищу частный детский садик Empty23.01.24 15:58

Моє дитя дуже задоволене навчанням у Дитячому комплексі hollyclub Святошино. Цей навчальний заклад на Борщагівці дійсно створює умови для розвитку різних талантів та навичок дітей. Дитячі гуртки на Борщагівці надають можливість вибрати сферу, яка найбільше цікавить кожного учня.

Викладачі в Холлі Клаб виявляють велику увагу до індивідуальних потреб кожного дитини та намагаються розвивати їхні таланти. ДНЗ Святошинського району, яким володіє цей комплекс, готує дітей до школи, надаючи якісну дошкільну освіту.

Загалом, як батько, я дуже задоволений роботою Холлі Клаб та рекомендую його для навчання та розвитку дітей.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
я ищу частный детский садик
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ЗАГАЛЬНИЙ РОЗДІЛ :: Довільні теми-
Перейти до: