Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Кава у зернах

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
Dennis
Майстер слова
Майстер слова
Dennis


Чоловік
К-ть повідомлень : 206
Registration date : 19.12.2022

Кава у зернах Empty
ПовідомленняТема: Кава у зернах   Кава у зернах Empty20.01.24 17:49

Привіт всім! У мене дома є кавова машина, і хочу до неї купити смачну каву в зернах, але не знаю яку обрати. Порадьте мені варіанти, та інтернет-магазин, в якому її можна замовити вигідно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Xristina
Активний учасник
Активний учасник
Xristina


К-ть повідомлень : 36
Registration date : 21.12.2022

Кава у зернах Empty
ПовідомленняТема: Re: Кава у зернах   Кава у зернах Empty20.01.24 17:54

Я дуже люблю каву саме в зернах, вже багато яку спробувала та обрала для себе саму смачну. Якщо бажаєш, можу надати інформацію про магазин, де її можна придбати дуже вигідно, оскільки там багато знижок.
Повернутися до початку Перейти донизу
Dennis
Майстер слова
Майстер слова
Dennis


Чоловік
К-ть повідомлень : 206
Registration date : 19.12.2022

Кава у зернах Empty
ПовідомленняТема: Re: Кава у зернах   Кава у зернах Empty20.01.24 17:57

Згоден з тобою, кава в зернах сама смачна та має насичений смак. Мені дуже цікаво, яка у тебе кава даного формату, сама улюблена? А стосовно магазину, мені буде зручно, якщо залишиш посилання.
Повернутися до початку Перейти донизу
Xristina
Активний учасник
Активний учасник
Xristina


К-ть повідомлень : 36
Registration date : 21.12.2022

Кава у зернах Empty
ПовідомленняТема: Re: Кава у зернах   Кава у зернах Empty20.01.24 18:03

Обожнюю каву у зернах Madheads Coffee Roasters Konga Ethiopia filter https://maudau.com.ua/category/kava/product_brand=madheads яку вже багаторазово замовляла в інтернет-магазині Maudau. Madheads Coffee Roasters використовують лише найкращі зерна кави, які ретельно відбираються на етапі закупівлі, що дозволяє досягти виняткової якості продукту.

Це унікальні сорти кавового зерна, зібрані з усього світу, в експериментальній обробці. Зараз дуже вдалий період в магазині для купівлі даної кави, тому що на неї діє дуже приємна знижка.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Кава у зернах Empty
ПовідомленняТема: Re: Кава у зернах   Кава у зернах Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Кава у зернах
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ОГОЛОШЕННЯ :: Реклама фірм, підприємців, магазинів (незалежно від профілю)-
Перейти до: