Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Заморожені напівфабрикати

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
Симпатик
Активний учасник
Активний учасник
Симпатик


К-ть повідомлень : 25
Registration date : 30.10.2020

Заморожені напівфабрикати Empty
ПовідомленняТема: Заморожені напівфабрикати   Заморожені напівфабрикати Empty31.12.23 12:05

Всім привіт!
Хочу знайти якісні та недорогі заморожені напівфабрикати.
Хто що може мені порадити? Які є класні виробники у нас в країні?
Повернутися до початку Перейти донизу
Takko
Перехожий
Takko


К-ть повідомлень : 3
Registration date : 21.02.2023

Заморожені напівфабрикати Empty
ПовідомленняТема: Re: Заморожені напівфабрикати   Заморожені напівфабрикати Empty01.01.24 14:29

Я можу вам порадити класного постачальника заморожених напівфабрикатів - це компанія Мантінга. В них нормальний асортимент продуктів власного виробництва - від хліба та булочок до піци та снеків. Також можна знайти інгредієнти для приготування бургерів mantinga.org/uk/catalog/143-bulochki-dlya-burgerov/ хот-догів, тощо. Короче кажучи, нормальний партнер для бізнесу чи для особистих закупок.
Повернутися до початку Перейти донизу
Motty
Учасник форуму
Учасник форуму
Motty


К-ть повідомлень : 6
Registration date : 08.08.2023

Заморожені напівфабрикати Empty
ПовідомленняТема: Re: Заморожені напівфабрикати   Заморожені напівфабрикати Empty02.01.24 12:48

А що порадите смачненького з таких страв, як варенички або пельмешкі?
Повернутися до початку Перейти донизу
Фіона
Учасник форуму
Учасник форуму
Фіона


К-ть повідомлень : 11
Registration date : 07.08.2023

Заморожені напівфабрикати Empty
ПовідомленняТема: Re: Заморожені напівфабрикати   Заморожені напівфабрикати Empty02.01.24 12:56

Зараз піст, тому я поки що не вживаю м'сних страв, але можу вам порадити пошукати вареники та пельмені у виробника Добра Кухня. Дуже смачні та якісні в них товари. Я зараз взяла бендерики з картоплею та грибами, бо піст, а так-то я беру різні в них смаколики по адекватним цінам. Отже, скуштуйте, потім мені розскажете чи дійсно вам сподобалось.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Заморожені напівфабрикати Empty
ПовідомленняТема: Re: Заморожені напівфабрикати   Заморожені напівфабрикати Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Заморожені напівфабрикати
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ЗАГАЛЬНИЙ РОЗДІЛ :: Довільні теми-
Перейти до: