Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Електронки

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
Luter90
Майстер слова
Майстер слова
Luter90


К-ть повідомлень : 162
Registration date : 20.10.2020

Електронки Empty
ПовідомленняТема: Електронки   Електронки Empty15.11.23 12:57

Давно вже думаю про те, щоб перейти на електронки, хто пробував, що можете сказати, бо я бачу, що багато людей зараз ходять з ними. Мене приваблює те, що вони мають гарний запах та наскільки знаю, є менш шкідливими. Де краще купувати електронки на вашу думку?
Повернутися до початку Перейти донизу
Лермик
Активний учасник
Активний учасник



К-ть повідомлень : 32
Registration date : 16.07.2023

Електронки Empty
ПовідомленняТема: Re: Електронки   Електронки Empty15.11.23 13:00

Я теж подумую про перехід на електронки, але ще не прийняв остаточного рішення. Чув, що вони менше шкідливі, але все ж таки є деякі спірні питання. Можливо, краще купувати їх в онлайн-магазинах, де можна знайти великий вибір та знижки. Чи є у когось додатковий досвід з покупкою онлайн?
Повернутися до початку Перейти донизу
dimonk
Житель форуму
Житель форуму
dimonk


К-ть повідомлень : 72
Registration date : 04.04.2023

Електронки Empty
ПовідомленняТема: Re: Електронки   Електронки Empty15.11.23 13:02

Для мене електронні сигарети - це справжній прорив у відмові від традиційного куріння. Перш за все, вони дозволяють насолоджуватися ароматом без того, щоб отруювати своє тіло тютюновими димовими частками. Також, завдяки їм, я забув про неприємний запах диму та жовтіння зубів. Замовлення електронних сигарет https://smoke-ash.com/shop/ онлайн на сайті Smoke-Ash стало для мене найкращим вибором – швидко, зручно, і ще й можливість отримати знижку при покупці 5 штук. Тут дійсно широкий асортимент смаків, тяжок, тому ви легко зможете обрати те, що необхідно!
Повернутися до початку Перейти донизу
Luter90
Майстер слова
Майстер слова
Luter90


К-ть повідомлень : 162
Registration date : 20.10.2020

Електронки Empty
ПовідомленняТема: Re: Електронки   Електронки Empty15.11.23 13:03

А мені вже доводилося чути про магазин Smoke-Ash, зайшов на сайт, вибір дійсно вражає, почав робити кошик і думаю вже буду замовляти для себе, потім зможу поділитися власним відгуком. Самки електронок, дійсно спокушаючі!
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Електронки Empty
ПовідомленняТема: Re: Електронки   Електронки Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Електронки
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ОГОЛОШЕННЯ :: Реклама фірм, підприємців, магазинів (незалежно від профілю)-
Перейти до: