Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 лечение

Перейти донизу 
+3
Ванесса
Рита
Катрина Зет
7 користувачів
АвторПовідомлення
Катрина Зет
Учасник форуму
Учасник форуму



К-ть повідомлень : 7
Registration date : 28.06.2023

лечение Empty
ПовідомленняТема: лечение   лечение Empty07.10.23 18:51

Мне интересно, а самостоятельно вылечить можно алкоголизм или нет? Имею ввиду, алкоголизм в целом. Моя сестра активно употребляет алкоголь в течении трех месяцев, ума не приложу что делать!
Повернутися до початку Перейти донизу
Рита
Учасник форуму
Учасник форуму
Рита


К-ть повідомлень : 13
Registration date : 05.04.2023

лечение Empty
ПовідомленняТема: Re: лечение   лечение Empty08.10.23 14:31

Вилікувати алкоголізм самостійно може бути вкрай складно, тому що це хронічне захворювання, що потребує комплексного та професійного лікування. Алкоголізм впливає на фізичний і психічний стан людини, а залежність від алкоголю може бути сильною і важкою для перебору без відповідної допомоги. Людина, яка страждає від залежності, відчуває бажання і нездатність контролювати свій потяг, що призводить до серйозних негативних наслідків для його фізичного і психічного здоров'я. Тому, тільки завдяки роботі лікарів, можна вивести хворого з такого стану.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ванесса
Перехожий
Ванесса


К-ть повідомлень : 2
Registration date : 26.06.2023

лечение Empty
ПовідомленняТема: Re: лечение   лечение Empty08.10.23 14:32

Для самостійного лікування потрібно мати велику силу волі... Тільки одиницям вдається самостійно позбутися залежності. Мій брат не зміг самостійно вибратися з алкогольного полону. Пив довго, дуже довго. Привело це до цирозу печінки, і тут уже все. Лікування було марним. А якби прислухався до сім'ї, все можна було уникнути!
Повернутися до початку Перейти донизу
Макар
Учасник форуму
Учасник форуму
Макар


К-ть повідомлень : 17
Registration date : 05.04.2023

лечение Empty
ПовідомленняТема: Re: лечение   лечение Empty08.10.23 14:38

На жаль так є! Тривале та часте споживання алкоголю призводить до змін у мозку, викликаючи фізіологічну залежність. Тому для успішного лікування алкоголізму рекомендую звернутися до клініки StatusDetox https://statusdetox.com.ua/ru/alkogolizm/koduvannya/ Такі фахівці як наркологи, психотерапевти та групи підтримки допоможуть впоратися із залежністю. Ще можна спробувати зробити кодування від алкоголю, і так ви зможете змінити своє життя. Швидкість і тривалість ефекту кодування кожної людини по-різному, все залежить від організму. Важливо врахувати, що кодування не є "диво-лікуванням" і тут теж потрібно пройти курс лікування, щоб підтримувати тверезість протягом тривалого часу.
Повернутися до початку Перейти донизу
Паула
Перехожий
Паула


К-ть повідомлень : 4
Registration date : 04.05.2023

лечение Empty
ПовідомленняТема: Re: лечение   лечение Empty08.10.23 14:41

Дякую за пораду.
Повернутися до початку Перейти донизу
kuran
Активний учасник
Активний учасник
kuran


К-ть повідомлень : 21
Registration date : 06.09.2023

лечение Empty
ПовідомленняТема: Re: лечение   лечение Empty27.03.24 10:02

Моя жизнь становится все более и более контролируемой алкоголем. Началось это как просто пара стаканчиков после работы, но теперь я не могу прожить и дня без выпивки. Мне страшно, и я понимаю, что нужна помощь. К кому мне обратиться, чтобы начать бороться с этой зависимостью?
Повернутися до початку Перейти донизу
Luter90
Майстер слова
Майстер слова
Luter90


К-ть повідомлень : 162
Registration date : 20.10.2020

лечение Empty
ПовідомленняТема: Re: лечение   лечение Empty27.03.24 10:04

Каждый вечер заканчивался бутылкой водки, я не мог остановиться. Моя жизнь стала чередой алкогольных "выходных". Понимание, что я нуждаюсь в помощи, пришло неожиданно. Консультация у человека, который занимается избавлением от зависимости https://trezviy.com/ открыла мне глаза на мою проблему. Он не только поддержал, но и научил контролировать желание. На данном этапе моей жизни я свободен от алкогольной зависимости благодаря ему. Я уже вернулся полноценно к работе и у меня даже появились друзья.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





лечение Empty
ПовідомленняТема: Re: лечение   лечение Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
лечение
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ЗАГАЛЬНИЙ РОЗДІЛ :: Довільні теми-
Перейти до: