Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Вибір компресійних панчіх

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
Dennis
Майстер слова
Майстер слова
Dennis


Чоловік
К-ть повідомлень : 208
Registration date : 19.12.2022

Вибір компресійних панчіх Empty
ПовідомленняТема: Вибір компресійних панчіх   Вибір компресійних панчіх Empty19.05.23 9:03

Привіт, хлопці! У мене проблеми з кровообігом в ногах, і я думаю про покупку компресійних панчіх. Хто-небудь може порадити, які вибрати для чоловіків? Я не дуже розбираюся в цьому.
Повернутися до початку Перейти донизу
hekerda
Активний учасник
Активний учасник



К-ть повідомлень : 27
Registration date : 30.04.2023

Вибір компресійних панчіх Empty
ПовідомленняТема: Re: Вибір компресійних панчіх   Вибір компресійних панчіх Empty19.05.23 9:03

Привіт! Я сам нещодавно зіткнувся з такою ж проблемою і купив компресійні панчохи від Sigvaris. Вони мають хорошу репутацію і широкий асортимент для чоловіків. Важливо вибирати правильний клас компресії в залежності від тяжкості проблеми. Який у вас рівень дискомфорту?
Повернутися до початку Перейти донизу
kateostin
Учасник форуму
Учасник форуму



К-ть повідомлень : 12
Registration date : 19.05.2023

Вибір компресійних панчіх Empty
ПовідомленняТема: Re: Вибір компресійних панчіх   Вибір компресійних панчіх Empty19.05.23 9:07

Я б запропонував звернути увагу на компресійні панчохи Bauerfeind. Вони відрізняються високою якістю і ефективністю. У них є спеціальні моделі для чоловіків, які забезпечують комфорт і підтримку ніг. Також, у них є різні стилі і кольори, щоб вибрати те, що підходить саме тобі.
Повернутися до початку Перейти донизу
Luter90
Майстер слова
Майстер слова
Luter90


К-ть повідомлень : 162
Registration date : 20.10.2020

Вибір компресійних панчіх Empty
ПовідомленняТема: Re: Вибір компресійних панчіх   Вибір компресійних панчіх Empty19.05.23 9:08

Якщо ти шукаєш конкретну модель, то я рекомендую звернути увагу на компресійні панчохи Belsana Classic E 1 клас https://ortosalon.ua/ua/kompressionnye-chulki/ які можна купити в даному інтернет магазині. Вони мають класичний дизайн і чудово підходять для чоловіків.
Основні їх переваги включають м'яку і еластичну тканину, яка забезпечує комфортне носіння протягом всього дня. Крім того, вони ефективно стимулюють кровообіг, знижують набряки і втому ніг. Загалом, відмінний вибір для нормалізації кровообігу!
Вибір компресійних панчіх Belsana-shulki-box-shernii-flag-germania-180x180
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Вибір компресійних панчіх Empty
ПовідомленняТема: Re: Вибір компресійних панчіх   Вибір компресійних панчіх Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Вибір компресійних панчіх
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ОГОЛОШЕННЯ :: ПОСЛУГИ (надання або потреба)-
Перейти до: