ФорумФорум  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка | 
 

 Біометричні паспорти – система електронних концтаборів

Донизу 
АвторПовідомлення
Християнин
Житель форуму
Житель форуму


Чоловік
К-ть повідомлень : 90
Registration date : 04.12.2010

СтворюватиТема: Біометричні паспорти – система електронних концтаборів   08.12.12 17:03

Біометричні паспорти – будується нова система електронних концтаборів.Президент підписав прийнятий Верховною Радою України Закон «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Біометричні паспорти в Україні почнуть діяти з 1 січня наступного року. Громадянам України видаватимуть нові паспорти – з біометричними даними. Що таке біометричні дані? Згідно з новим законом, біометричні дані – це сукупність даних про особу, зібраних на основі фіксації її характеристик, що мають достатню стабільність та істотно відрізняються від аналогічних параметрів інших осіб (основні біометричні дані, параметри - відцифрований підпис особи, відцифрований образ обличчя особи, додаткові біометричні дані, параметри - відцифровані відбитки пальців рук).

Нові біометричні паспорти будуть мати в собі електронні чіпи. Стаття 21 цього закону вказує на те, що паспорт громадянина України виготовляється у формі картки, що містить безконтактний електронний носій.

До паспорта громадянина України вноситься така інформація:
- унікальний номер запису в Реєстрі;
- відцифрований образ обличчя особи;
- відцифрований підпис особи.

Згідно з цим законом формуватиметься банк даних про кожну особу, яка проживає в Україні.

В базі даних зберігатиметься "відцифрований зразок підпису особи", що небезпечно, оскільки в країні, де панує анархія і корупція, після доступу до цієї бази даних можна буде підробити будь-який документ. Цікаво, що стандарти ЄС не вимагають підпису особи – а лише відбитки пальців та фото особи. Але наші законодавці вирішили, що в базі даних має бути все про всіх, тому постарались доповнити базу даних ще й зразком підпису. Тепер не дивуйтесь, якщо Ваш підпис з’явиться десь в іншому регіоні під сумнівним документом. Для хакера, який отримає доступ до бази даних відтворити Ваш підпис на будь-якому документі не буде проблемою.

Як свідчать публікації у пресі, хакери щодня атакують урядові інтернет-ресурси різних країн для пошуку секретної інформації, а багато компаній вже зіткнулися з крадіжкою інтелектуальної власності і конфіденційних даних. Ворожі уряду угруповання вже поділили між собою певні сегменти національної комп’ютерної інфраструктури для пошуку «слабких місць», які можна використовувати для саботажу або викрадення даних.

Жодна країна не застрахована від викрадення даних, і жоден уряд не може протистояти професіоналізму хакерів. Зокрема, Британський уряд щоразу запроваджує нові заходи для запобігання кібератакам, які, за підрахунками, завдають мільярдних збитків.

А Ви вірите у те, що в Україні ніхто не викраде бази даних, в яких містяться всі паспортні і біометричні дані?

Байдуже. Українці, як і завжди, змовчать і стерплять все.
На початок Донизу
Християнин
Житель форуму
Житель форуму


Чоловік
К-ть повідомлень : 90
Registration date : 04.12.2010

СтворюватиТема: Re: Біометричні паспорти – система електронних концтаборів   08.12.12 17:06В законі передбачено, що документи, які посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, видані до дня набрання чинності цим Законом, є чинними до закінчення строку їх дії та не підлягають обов'язковій заміні. Тобто, тим громадянам, у яких є паспорти, можна їх не міняти.

В статті 16 закону написано, що особам, які через свої релігійні переконання відмовляються від внесення інформації до безконтактного електронного носія, що імплантований у відповідний бланк документа, гарантується право на відмову від отримання такого документа або від внесення інформації до безконтактного електронного носія. Таке право реалізується шляхом подання заяви до відповідного центрального органу виконавчої влади про відмову від отримання документа, що містить безконтактний електронний носій, або від внесення інформації до такого носія. У цьому випадку особі у порядку та строки, встановлені Кабінетом Міністрів України, видається відповідний документ, що не містить безконтактного електронного носія, чи задовольняється заява про відмову від внесення інформації до такого носія.

А це означає, що можна:
- відмовитись отримати новий паспорт повністю;
- відмовитись отримати новий паспорт з чіпом;
- одержати новий паспорт, але відмовитись від внесення інформації до електронного носія (чіпа).

Кожен християнин поки що ще має можливість вибору. Але так буде не довго.
На початок Донизу
Християнин
Житель форуму
Житель форуму


Чоловік
К-ть повідомлень : 90
Registration date : 04.12.2010

СтворюватиТема: Re: Біометричні паспорти – система електронних концтаборів   08.12.12 17:13

БІОМЕТРИЧНИЙ ПАСПОРТ — БЕЗВІЗОВА ДОРОГА В ПЕКЛООсновною відмінністю нового паспорта є наявність в ньому електронного чипа, в якому міститься інформація про людину в цифровому вигляді. А саме: його фотографія, особисті дані, відбитки пальців, райдужна оболонка ока. Як кажуть розробники документа, він дуже зручний для проходження митного і паспортного контролю, оскільки може зчитуватися дистанційно.

Введення біометричних паспортів в Україні нав’язано Євросоюзом. Це один з пунктів договору про безвізовий режим. Припустимо, для в’їзду в Європу потрібен біометричний закордонний паспорт, але навіщо вводити в Україні загальногромадянський біометричний паспорт? Навіщо виконувати рекомендації ЄС, який до цих пір не видав елементарні паспорти мільйонам кочових циган?

Чому Європа старанно поширює свій «позитивний» досвід? Подивимося на це питання з точки зору Православ’я.
Ми ж ще не забули, що Україна це Християнська Православна країна. Європа нас називає ортодоксальними християнами. (В релігії ортодоксія припускає неухильне дотримання догматам віри, основам віровчення і основним традиціям). Це означає що в побудові держави ми повинні керуватися Святим Письмом та досвідом викладеним в ньому. Але, як бачимо, наші політики замість Біблії надають перевагу європейським рамкам і правилам.

У Старому Заповіті розказана історія про Давидів богопротивний перепис населення Єрусалиму, з подальшим покаранням. «І дав Господь моровицю в Ізраїлі від ранку й аж до часу умовлення, і померло з народу від Дану й аж до Беер-Шеви сімдесят тисяч чоловік…» (2 Цар. 24, 11-15).

«І послав Бог Ангела в Єрусалим, щоб винищувати його (народ)»... За каяття Давида, Господь пожалував щодо того лиха «І простяг той Ангел свою руку на Єрусалима, щоб вигубити його, та Господь пожалував щодо того зла. І сказав Він до Ангела, що вигубляв серед народу: Забагато тепер, попусти свою руку!».

Як бачимо будь-який перепис і стеження за людиною не бажані Творцеві.
Чим же відрізняється біометричний паспорт від звичайного? По-перше тим, що в основі кожного такого документа лежить штрих-код. Цей на перший погляд нешкідливий носій інформації має одну неприйнятну для Православного Християнина властивість. А саме він містить три напрямні подвійні смужки. Подвійна смужка в штрих коді позначає цифру 6. Якщо прибрати інформацію про особу чи товар, то сканер прочитає 666 – число антихриста.

Крім того, що кожен хто отримав паспорт вільно чи мимоволі схиляє голову перед дияволом, але ще й стає рабом Пророків сатани – по іншому їх називають масонами. Всі люди, що прийняли такий документ, будуть підпорядковані єдиному світовому уряду, він буде державною надбудовою над національним урядом. Світовий уряд буде здійснювати повний безперешкодний контроль над усіма аспектами життя своїх громадян і всіма потоками грошових коштів і, що взагалі мрія політиків усіх часів – в їх руках сконцентрується вся влада. Біометричний паспорт це важливий інструмент у цій таємній змові.

Держава може розставити сканери для цих паспортів по всій країні і дистанційно відстежувати пересування будь-якої цікавої їй людини.

Останній крок перед апокаліпсисом.

Сьогодні в західній пресі пишуть про наступний етап паспортизації – імплантації чипів в лоб і праву руку. Описують вдалі позитивні досліди, проведені в Америці і Європі, і численні вигоди для носія такого чипа.

Про вшивання електронного чипа в тіло людини в Росії вже прийнято закон. Система ще не впроваджується, бо закон має почати свою дію з березня 2013 року.

В Одкровенні Святого Іоанна Богослова сказано про світового правителя: «І зводить вона мешканців землі через ознаки, що їх дано їй чинити перед звіриною, намовляючи мешканців землі зробити образа звірини, що має рану від меча, та живе. І дано їй вкласти духа образові звірини, щоб заговорив образ звірини, і зробити, щоб усі, хто не поклониться образові звірини, побиті були. І зробить вона, щоб усім – малим і великим, багатим і вбогим, вільним і рабам – було дано знамено на їхню правицю або на їхні чола, щоб ніхто не міг ані купити, ані продати, якщо він не має знамена ймення звірини, або числа ймення його… і число це шістсот шістдесят шість.» (Об’явлення 13:14 -17)

Це Одкровення написано близько 2000 років тому. І ось минулого тижня, на українській Православній землі, це Одкровення почало збуватися.

Біометричний паспорт – це передостання сходинка перед вівтарем диявола. Всі хто візьмуть такий паспорт – зрадять Христа, як Іуда, і у виборі "Хреста і Хліба" візьмуть хліб, за що потім «вічно будуть мучитися в геєні вогненній, де скрегіт зубів і темрява...».
Люди, на жаль, безтурботні, звикли ходити в рожевих окулярах, не хочуть бачити і чути правди, хочуть чути тільки хороше і лукаві лестощі. Не звертають уваги на застереження Святих Писань і на ті пророцтва, які в більшій частині вже збулися. У тому числі про прийдешній апокаліпсис, який почнеться з нанесення числа 666 на кожну людину.

Ще років 10-15 назад, коли мова йшла лише про створення реєстру всіх громадян, коли запроваджувались ідентифікаційні коди для кожного, про чіпи, чіпізацію ніхто й не думав. Бо технічний прогрес ще не дозволяв цього зробити. Всі застереження про те, що все це передумова приходу антихриста приймались скептично і з усмішкою. А років 30 назад розмови про якісь коди чи бази даних, штрих-коди, взагалі б не сприйнялись, бо комп’ютерна техніка ще не існувала в сьогоднішньому вигляді. Але пройшло не так багато часу, і комп’ютери вже не розміром з кімнату, а вміщаються в кишеню. З’явилось устаткування, яке зчитує інформацію з пластикових карток, з чіпів. І вся ця система стала реальністю. Прихід антихриста вже не видається таким далеким і фантастичним явищем.
На початок Донизу
Християнин
Житель форуму
Житель форуму


Чоловік
К-ть повідомлень : 90
Registration date : 04.12.2010

СтворюватиТема: Re: Біометричні паспорти – система електронних концтаборів   08.12.12 17:15

Демократія чи концтабір зла?Депутати голосно заявляють про добровільне отримання біометричного паспорта. Однак, чи діятиме ця система, ще невідомо. Той, хто не погодиться прийняти паспорт нового зразка, після закінчення терміну дії нинішнього паспорта автоматично позбавляється всіх своїх громадянських, політичних, економічних, соціальних, трудових та культурних прав. Тобто, відмовившись від соціальної картки та електронного паспорта, в силу своїх релігійних переконань, людина виявиться практично позбавленою можливості отримувати соціальну, медичну допомогу і навіть купувати продукти. От уже воістину демократія і свобода вибору по-європейськи.

Але найстрашніше буде для тих, хто народиться з 1 січня 2012 року. Цим малюкам, майбутнім українцям, не дадуть право вибору. Вже в пологовому будинку дитина отримає таку карту з власним штрих-кодом.

Чи вибачливо для християнина, який прийняв прообраз друку антихриста – новий біометричний паспорт або саму печатку, якщо він не знав, що це не можна робити? Господь у Євангелії нас попередив: «А раб той, що знав волю свого господаря, але не приготував, ані не вчинив згідно волі його, буде тяжко побитий. Хто ж не знав, а вчинив кари гідне, буде мало він битий.» (Лк.12, 47-48).

Блаженний Феофілакт Болгарський тлумачить це місце так: «Чому ж карається той, хто не знав? Тому що він міг дізнатися, проте ж, не захотів, а по безпечності сам став винним в незнанні»...

Скептицизм деяких людей щодо цієї теми цілком зрозумілий: прочіповані люди-роботи, як раби системи - звучить як сценарій фантастичного фільму. Може і ми б, мабуть, сприймали це саме так, якби ще багато років тому не чули, як деякі люди (а саме монахи, що все життя провели в молитвах) передбачали події, які ознаменують прихід антихриста: надання людям цифрового номеру (тобто ідентифікаційного коду), електронні паспорти і нарешті - чіп у чоло або праву руку.

Найстрашніше те, що все це збувається... Але не потрібно впадати у відчай. Наша найефективніша зброя сьогодні - це молитва. Потрібно багато молитися за духовне пробудження нашого народу, нашої влади і нашої церкви (яка офіційно, на превеликий жаль, поки що з цього приводу мовчить). Нам не можна втрачати надію, тому що для Бога немає нічого неможливого!
На початок Донизу
Християнин
Житель форуму
Житель форуму


Чоловік
К-ть повідомлень : 90
Registration date : 04.12.2010

СтворюватиТема: Re: Біометричні паспорти – система електронних концтаборів   08.12.12 17:20

Закон про біометричні паспорти: ласкаво просимо до "собачої будки"?Експерти стверджують: біометричні паспорти можуть перетворити Україну на поліцейську державу. Здавалося б, ну і що, паспорт, як документ, по суті своїй папірець, який засвідчує твою особу і цього вистачає! Але ж пропонують людину спочатку помістити в документ, через біометричні параметри, а потім документ розмістити на людині, через нанесення штрихкоду на тіло! Кожен рух, кожна дія буде фіксуватися сканерами в павутині сигналів, якою вже окутаний світ... І ось воно, нове всесвітнє технологічне закріпачення! Ваше життя, більше вам не належить.

Новий Закон про біометричні паспорти як і раніше загрожує тотальним контролем за людиною.

До речі, в США з 2013 р. вводять чіпи під шкіру і Обама сказав, що всі повинні це зробити.

На жаль, сьогодні лише Православна Церква відкрито протестує проти введення біометричних паспортів. Священство вважає, що згаданий вище закон порушує право людей на особисте. Бог створив людину вільною, дав їй свободу вибору, право на приватне життя і можливість відчувати себе захищеною. Бог не проектував нас безвольними маріонетками, доля яких визначена заздалегідь, і вони нічого не можуть із цим вдіяти. Коли за допомогою нововведених технологій інформацію про особу буде внесено у певний реєстр, ті, хто матиме бажання зловживати і шкодити людям, отримають таку можливість завдяки доступу до цього реєстру. Можливо, з часом через володіння такою інформацією змушуватимуть людей робити негідні вчинки. Введення біометричних паспортів є черговим етапом до сповнення пророчих слів із одкровення Іоанна Богослова про звіра, антихриста. Про це сказано в писанні: «Антихрист всім — малим і великим, багатим і вбогим, вільним і рабам — зробить начертання на праву руку або на чоло. Нікому не можна буде ні купувати, ні продавати, крім тих, хто має цей знак». Біометричні паспорти не є сповненням цих пророцтв, але наближають нас до цього».
На початок Донизу
Християнин
Житель форуму
Житель форуму


Чоловік
К-ть повідомлень : 90
Registration date : 04.12.2010

СтворюватиТема: Re: Біометричні паспорти – система електронних концтаборів   08.12.12 17:34Після набрання законом чинності в Україні створять Єдиний державний демографічний реєстр. Сьогодні ціла купа держустанов має власні бази даних українців (ЄДДР). Це і податкова, і соцстрах, і міліція тощо. Кожне відомство збирає і зберігає відповідні відомості, і самостійно ними розпоряджається. Автори ж закону пропонують, аби дані з відомчих інформаційних систем вносилися до Єдиного державного демографічного реєстру. Зрештою, вся інформація про громадян, відома державним органам, буде сконцентрована в одному місці.

Звісно, держава зобов’язується дотримуватися конфіденційності щодо зібраних даних. Крім того, особам, які працюють із реєстром, заборонено вимагати, обробляти і використовувати будь-яку інформацію, не передбачену законом. Сумніватися у захищеності даних змушує винятково пострадянський менталітет українця, який, бідкаючись на невелику зарплатню, може спокуситися на хабарницькі пропозиції та «злити інфу». А ми нагадуємо: у рейтингу корумпованості, за версією Transparency International, за підсумками 2011 року, Україна посіла «почесне» 152 місце, відразу після Того й Уганди.

Розробники біометричних паспортів стверджують, що їх підробити не вийде, але голландський учений Джероен ван Бік з університету Амстердама довів, що це цілком можливо, до того ж не так уже важко й дорого. Він узяв два чіпи справжніх британських паспортів і створив їхні точні копії. Після цього замінив на них фотографії, вставивши туди зображення колишнього терориста №1 Осами бен Ладена та ще однієї палестинської терористки-смертниці. Цих персонажів він обрав спеціально, аби ні в кого не виникло сумнівів, що паспорти фальшиві. Водночас програма, встановлена в міжнародних аеропортах, визнала ці паспорти справжніми.
На початок Донизу
Християнин
Житель форуму
Житель форуму


Чоловік
К-ть повідомлень : 90
Registration date : 04.12.2010

СтворюватиТема: Re: Біометричні паспорти – система електронних концтаборів   08.12.12 17:49

Уся правда про введення біометричних паспортів в УкраїніНайбільше користі запровадження нових паспортів може принести концерну ЄДАПС, єдиному поки що в Україні, який вміє випускати документи з електронними чіпами. Щоб економічну вигоду приховати, українців годують брехнею. І розповідають міфі про те, що інакше і не можна.

Міф перший – такі паспорти вимагає ЄС

За словами автора закону Василя Грицака, закон начебто потрібен, щоб нас пустили в Європу. Однак процедура отримання віз від паспорту не зміниться. Їх клеїтимуть на всі 32 сторінки.

Електронний чіп з біометричними даними, у тому числі з відбитками пальців буде вшитий в паспорт - це справді міжнародні вимоги.

Та якщо цей закон підпише президент, українці муситимуть купити не один, а 15 нових документів. Серед них внутрішній паспорт, водійські посвідчення, картка мігранта та навіть посвідчення члену екіпажу.

"Зрозуміло, що треба рухатись вперед і відмовлятися від внутрішніх паспортів, бо ця система архаїчна, але ніхто в Європі не вимагає, щоб ці внутрішній документи були обов'язково біометричні", - каже науковий директор Інституту евро-атлантичного співробітництва Олександр Сушко.

Міф другий – нові паспорти будуть дешеві

У минулому році країна надрукувала 1 мільйон українських паспортів, 800 тисяч посвідчень водія, 400 мільйонів електронних карток різного призначення.

Попит залишиться, а от ціна виросте. Грицак каже, що паспорт громадянина України коштуватиме 65 грн., паспорт для виїзду за кордон - 350 грн. Паспорт треба замінювати кожні 10 років. Середній українець, який живе 70 років, повинен буде його отримати шість разів. З них п'ять він купить за власні кошти.

І навряд чи сума, названа паном Грицаком, буде незмінною всі ці роки. Навіть цю ціну експерти називають заниженою. За традицією можуть бути впроваджені додаткові платежі, які вдвічі, а то й втричі збільшать їх вартість.

Додаткові платежі внесе і структура, що друкуватиме паспорти і держава. Адже саме громадяни змушені будуть заплатити за все те обладнання, яке поставлять для зчитування чіпів в паспортних столах, міліцейських дільницях, лікарнях, аеропортах та навіть ЖЕКах. За скромними оцінками експертів на це піде 60 мільярдів гривень.

Міф третій – ваші дані захищені

Ринок "Петрівка" завжди підпільно торгував інформаційними базами. А на початку тижня всій Україні стали відомі біографія, адреса і весь життєвий шлях "караванського стрільця". Секретну інформацію злила міліція.

"У цій ситуації виникає велике питання: чи можна державі довіряти таку інформацію. Я думаю, це поки що неможливо", - каже правозахисник Дмитро Гройсман.

Найбільш слабке місце закону в його ж назві: "Єдиний реєстр усіх документів". Це значить, що база даних біографії кожного з українців буде в одних руках, тому підпільна торгівля документами може набрати колосальних обертів.

Єдина база даних - це вже точно не європейський стандарт. Бо в кількох країнах є навіть спеціальні закони, що забороняють об'єднання баз різних державних відомств.

Міф четвертий – біометричні паспорти безпечні

Цей міф розвінчали ще чотири роки тому. У 2008 році Європою прокотилася хвиля протестів проти біометричних чіпів. У Німеччині хакери оприлюднили відбитки пальців прем'єр-міністра, аби довести, як легко підставити людину.

В Амстердамі вчені кілька разів обдурювали зчитувальну машину в аеропорту. Проходили контроль під іменем Усами бен Ладена та Елвіса Преслі.

Українцям біометрику навіть не пропонують - її нав'язують. Навіть церква не витримала такого пресингу. Митрополит Володимир звертався до президента з проханням ветувати цей закон через велику кількість звернень віруючих.

Минулорічну спробу протягти через парламент закон про біометричний паспорт Президент визнав лоббістським і заветував. Основну вигоду від його впровадження закидали компанії ЄДАПС, але нинішній закон робить для виробника біометричних документів взагалі фантастичні бізнес-здобутки. Що ж отримують громадяни? Здається, лише ще один міф за реальні гроші. Або, нами ж самими оплачену дорогу у пекло.
На початок Донизу
Спонсируемый контент
СтворюватиТема: Re: Біометричні паспорти – система електронних концтаборів   

На початок Донизу
 
Біометричні паспорти – система електронних концтаборів
На початок 
Сторінка 1 з 1
 Подібні теми
-
» Худнемо разом. Система мінус 60кг.
» Система flylady - ідемо до витоків

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ДУХОВНА СКАРБНИЦЯ (релігійний розділ) :: Про віру і життя християнське-
Перейти до: