Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Електроконтакт-Україна -дарунок жителям від німців?

Перейти донизу 
5 користувачів
АвторПовідомлення
Кулаген
Перехожий



К-ть повідомлень : 2
Registration date : 11.10.2011

Електроконтакт-Україна -дарунок жителям від німців? Empty
ПовідомленняТема: Електроконтакт-Україна -дарунок жителям від німців?   Електроконтакт-Україна -дарунок жителям від німців? Empty11.10.11 17:19

Побував на співбесіді на Електоконтакті. Маючи вищу освіту і зі знанням мов, претендував на професію більш достойнішу, ніж на монтажника дротів. Як виявилося в ході співбесіди, мене всіма способами "норовили" всунути на виробництво - так би мовити, повчитися, з низу. От тільки з'ясувати, на яку посаду я міг би претендувати, і чому я маю навчитися, більше того- як довго, -цього не вдалося. Хотілося б відгуків, хто мав "дотичні стосунки" з цим підприємством. Не дайте себе обдурити!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 32
Registration date : 03.03.2007

Електроконтакт-Україна -дарунок жителям від німців? Empty
ПовідомленняТема: Re: Електроконтакт-Україна -дарунок жителям від німців?   Електроконтакт-Україна -дарунок жителям від німців? Empty15.10.11 7:27

і тут ти є....
Повернутися до початку Перейти донизу
Кулаген
Перехожий



К-ть повідомлень : 2
Registration date : 11.10.2011

Електроконтакт-Україна -дарунок жителям від німців? Empty
ПовідомленняТема: Re: Електроконтакт-Україна -дарунок жителям від німців?   Електроконтакт-Україна -дарунок жителям від німців? Empty15.10.11 8:15

А ти думала!
Повернутися до початку Перейти донизу
Antivirus-xXx
Майстер слова
Майстер слова
Antivirus-xXx


Чоловік
К-ть повідомлень : 131
Registration date : 02.03.2007

Електроконтакт-Україна -дарунок жителям від німців? Empty
ПовідомленняТема: Re: Електроконтакт-Україна -дарунок жителям від німців?   Електроконтакт-Україна -дарунок жителям від німців? Empty27.11.11 17:30

Кулаген пише:
Побував на співбесіді на Електоконтакті. Маючи вищу освіту і зі знанням мов, претендував на професію більш достойнішу, ніж на монтажника дротів. Як виявилося в ході співбесіди, мене всіма способами "норовили" всунути на виробництво - так би мовити, повчитися, з низу. От тільки з'ясувати, на яку посаду я міг би претендувати, і чому я маю навчитися, більше того- як довго, -цього не вдалося. Хотілося б відгуків, хто мав "дотичні стосунки" з цим підприємством. Не дайте себе обдурити!!!

Отак найчастіше і дурять. Кажуть, що приймають на роботу з випробувальним терміном, який тягнеться від місяця до півроку. За випробувальний термін не платять, і ти пашеш як негр безплатно. А потім або скажуть що ти не підходиш, або візьмуть на роботу, але все одно ти вже півроку відкалатав за дякую. А той радіоконтакт чий? Поляка? Де ти видів, жеби поляк нашим платив по совісті? вони ж сюда прийшли хапнути на не віддати
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 32
Registration date : 03.03.2007

Електроконтакт-Україна -дарунок жителям від німців? Empty
ПовідомленняТема: Re: Електроконтакт-Україна -дарунок жителям від німців?   Електроконтакт-Україна -дарунок жителям від німців? Empty27.12.11 15:22

Німецький електроконтакт... німецький.... навчання триває два тижні, після нього зразу ж беруть на роботу.... ті два тижні оплачуються... зарплата отримується вчасно, за продуктивність, якість і присутність виплачуються премії... ніхто там нікого не дурить.

прошу мій коментар сприйняти адекватно, враховуючи те, шо я там не працюю і родичів моїх в верхах заводу нема, так шо зря розхвалювати електроконтакт мені толку нема... говорю так як є.

Повернутися до початку Перейти донизу
ШуХеР
Майстер слова
Майстер слова
ШуХеР


К-ть повідомлень : 199
Registration date : 18.04.2007

Електроконтакт-Україна -дарунок жителям від німців? Empty
ПовідомленняТема: Re: Електроконтакт-Україна -дарунок жителям від німців?   Електроконтакт-Україна -дарунок жителям від німців? Empty29.12.11 16:26

Альонка пише:
Німецький електроконтакт... німецький.... зарплата отримується вчасно, за присутність виплачуються премії... ніхто там нікого не дурить.
кІно і німці.. головне - присутність. і премія гарантована Клас! Супер!
прийшов на роботу - премія. не прийшов, получи зарплату але без премії. бо без присутності.

коментар сприймаю адекватно. просто прикалуюсь. а то шо в верхах нікого нема, то це погано. може сама очолиш верхи?
Повернутися до початку Перейти донизу
~ Олічка ~
Житель форуму
Житель форуму
~ Олічка ~


Жінка
К-ть повідомлень : 93
Registration date : 26.02.2007

Електроконтакт-Україна -дарунок жителям від німців? Empty
ПовідомленняТема: Re: Електроконтакт-Україна -дарунок жителям від німців?   Електроконтакт-Україна -дарунок жителям від німців? Empty30.12.11 11:53

а ти з 2007 року все шашлик жуєш? і як, доплачують?
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Електроконтакт-Україна -дарунок жителям від німців? Empty
ПовідомленняТема: Re: Електроконтакт-Україна -дарунок жителям від німців?   Електроконтакт-Україна -дарунок жителям від німців? Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Електроконтакт-Україна -дарунок жителям від німців?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ПРО НАШЕ МІСТО :: Zolochiv news-
Перейти до: