Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Чи можливе кохання на відстані

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
Ксения
Перехожий



Жінка
К-ть повідомлень : 1
Age : 30
Звідки : Хмельницьк
Registration date : 20.07.2010

Чи можливе кохання на відстані Empty
ПовідомленняТема: Чи можливе кохання на відстані   Чи можливе кохання на відстані Empty20.07.10 20:30

Мені здається що я закохана в хлопця з яким ми бачимось раз в три, а то в чотири місяці! Я ніяк неможу зрозуміти, чи це кохання, чи мені просто невистачає спілкуваня з ним! Порадьте хоть щось!
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

Чи можливе кохання на відстані Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи можливе кохання на відстані   Чи можливе кохання на відстані Empty21.07.10 6:33

Моя відповідь - ТАК! Можлива. Хоча це важче, аніж тоді, коли коханий щодня поруч. Але і таке буває) Так шо, якшо ти дійсно впевнена, шо ти його кохаєш. то збери всю силу волі в кулак і мужньо терпи ті три-чотири місяці, коли ви не бачитесь.
Повернутися до початку Перейти донизу
Таня 23
Майстер слова
Майстер слова
Таня 23


Жінка
К-ть повідомлень : 120
Registration date : 27.02.2007

Чи можливе кохання на відстані Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи можливе кохання на відстані   Чи можливе кохання на відстані Empty23.07.10 9:41

Тяжкий випадок. Треба бачитись частіше Підморгує
Повернутися до початку Перейти донизу
Natalichkka
Учасник форуму
Учасник форуму
Natalichkka


Жінка
К-ть повідомлень : 13
Age : 33
Registration date : 23.09.2010

Чи можливе кохання на відстані Empty
ПовідомленняТема: ех   Чи можливе кохання на відстані Empty30.09.10 15:34

я вже 3 з половиною роки зустрічаюсь на відстані бачимось 3 дні на місяць...ну коли в універі вихідні або канікули....!
а зараз вже зібрались одружитись!також проблем є багато ...і з його батьками і з ним...бо це всетаки відстань!але коли ми разом то все дуже добре!ми відчуваємо що ми дійсно дві половинки які створені один для одного! а ще на початку наших стосунків то ми взагалі небачились 8 місяців!це був жах але ми це пережили а разом ми з 16 років!тому якщо ви кохаєте один одного то нехай він заробляє гроші і їде до тебе! а скільки вам років?
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Чи можливе кохання на відстані Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи можливе кохання на відстані   Чи можливе кохання на відстані Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Чи можливе кохання на відстані
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ПРО ДРУЖБУ, КОХАННЯ, СІМ'Ю :: Він та Вона-
Перейти до: