ФорумФорум  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка | 
 

 Вийти заміж за мільйонера

Донизу 
АвторПовідомлення
Журналіст форуму
Житель форуму
Житель форуму


Чоловік
К-ть повідомлень : 67
Registration date : 01.09.2007

СтворюватиТема: Вийти заміж за мільйонера   28.11.09 12:01

Вийти заміж за мільйонераКожна дівчина в мріях бажає вийти заміж за мільйонера і роздобути в повне своє розпорядження саме, самого. Тобто красивого, сильного, багатого, такого, що має окрему квартиру і машину, обов'язково шалено любить свою найдорожчу половину і прощаючого їй її маленькі слабкості. Загалом, пальців на руках не вистачає, аби перерахувати все. І на пальцях подружки. І на ногах теж. Тоді дозвольте одне зустрічне питання: ви бажаєте всього, а що пропонуєте взамін? На жаль, сто дівчат із ста дадуть відповідь однаково. Вони здивовано знизатимуть плечима і скажуть: “Себе!”

Тобто, з одного боку, красивого, багатого, з машиною, а з іншої - лише “себе”. А не замало буде? З одного боку, півсотня вимог, пред'явлених до чоловіків, з іншого боку - єдина ви. Невже ви серйозно думаєте, що на вагах стосунків ця ваша одна гиря переважить гору інших, кинутих на протилежну чашу? Даруйте, але таких, як ви, багато. Дуже багато. І навіть дуже красивих, до яких ви зараховуєте себе, теж немало. І всі вони хочуть вийти заміж за мільйонера. А той, хто красивий і багатий, може дозволити собі не кидатися на першу зустрічну красуню, а вибирати. Поясните мені, чому зі всіх них він повинен вибрати саме вас, а не кого-небудь ще? Чим ви відрізняєтеся від тих, хто нічим не гірше за вас?

Пробачте ще раз, але лише очима, бюстом і зростаючими з нього ногами мужика, в якого все при нім, не узяти. Краса без уміння її подати, без тієї або іншої індивідуальної родзинки все одно що діамант, ув'язнений в мідну оправу. Діамант-то він, звичайно, діамант, але, бачивши кустарно вироблену мідь, нікому в голову не прийде подумати, що це діамант, а не скло. Коштовні камені вимагають дорогоцінної, відмінної від всіх інших оправи.

До краси ще як мінімум необхідне уміння її подати, тобто потрібний особливий шарм, уміння віртуозне кокетувати, небезглуздо говорити, не їсти ложкою салат із загальної салатниці і багато що, багато що інше. Але найголовніше - потрібна індивідуальність! Красиві і однакові, такі, що немов зійшли з конвеєра “ляльок” предостатньо. Успіхом вони користуються скаженим. Але не як дружини. Як періодично змінювані коханки. Як додаток до законної дружини. А заміжні за мільйонерами виявляються зовсім інші. З “ляльками” довго не живуть. З ними нудно. Вони подібні і тому легко замінювані. А раз так, то схема “я хочу багато, за що віддаю себе” - не проходить. Хочете ви того або не хочете, але, бажаючи отримати багато, ви і пропонувати взамен повинні немало. Так, щоб пункт проти пункту. Обов'язково не взагалі, а дуже детально. Аби більше гирьок на свою чашу вагів набрати.

Ти багатий - а я красива. Не взагалі красива, як багато довкола, а індивідуально. Наприклад, ноги на 15 см вищі, ніж в середньому по країні. І талія на три вже. Проти його знання податкового законодавства ви можете виставити французьку мову, якою володієте досконало. І ще уміння тримати себе в суспільстві. Доскональне знання етикету. Бездоганний смак. Уміння в ідеальному порядку містити будинок. Створювати в нім теплу атмосферу. Вести родинний бюджет. І ще. І ще.

Кожна жінка, але понад усе кожна дівчина мріє про принца! Про казкового принца, який неодмінно зустрінеться в її житті. І вона обов'язково вийде заміж за цього мільйонера. В інших чомусь слюсар або, в кращому разі курсант, військового училища, а у них, природно, лише принц. Даруйте, дівчата, але в наслідних принців, наречених, що перебувають у пошуках, чи то в Україні, чи в країнах Європи чи США, я не вірю. Не вірю! Не чув я, аби раптом в село Чугуєво в кімнату номер вісім гуртожитку номер три чесально-прядильні фабрики постукав Його Вищість наслідний принц, ну хоч би острови Маврикій. Постукав, представився і запитав, чи не тут проживає Дуня Заліпухина, яка приснилася йому разом з адресою общаги номер три під час післяобіднього сну на далекому острові Маврикій, через що він вже півроку не знає ні сну, ні спокою.

Не чув я про таких принців! Жодного разу! Ну, і означає, немає їх. Принаймні, таких, готових до вживання. Аби відразу узяти і вийти заміж за такого мільйонера. А ось напівфабрикатів - скільки завгодно і, що називається, на кожному кроці. Лише брати не лінуйся. Де він? Та ось же він. Поряд з вами! Ну та, не у фраку, не на “Лінкольні”, без рахунку в швейцарському банку, манери не сказати аби великосвітські і живе не в Монако, а на сусідній вулиці. Але чом би не принц?

Бачу, як розчаровано морщаться читачки. Який же це принц? Це Колька з десятого будинку. Повний бовдур і нікчемність. А я стверджую, що казковий принц! Ну або доктор наук. Або модний модельєр. Відомий журналіст. Господар заводів, газет, пароплавів. Або... Коротше, той, хто вам уявляється. Вами уявляється. Беріть заготівку і стружіть, як хочете. Отримуйте докторів, поетів, артистів, мільйонерів. Отримуйте своїх принців. Не відразу. Але майже гарантовано.

Зрозумійте раз і назавжди - жінка створює біографію чоловіка. І тим - свою. І своїх майбутніх дітей. Якщо хочете бути заміжній за академіком, тягнете свого хлопця не на дискотеку, а на підготовчі курси фізико-математичного факультету політехнічного інституту. Якщо генералом - заставляйте вашого закоханого вчитися заробляти позачергові лички і зірочки, а не по самоволці сновигати, а то так і залишитеся за лейтенантом. Хочете бути заміжній за мільйонером, докладете зусилля.

Сучасна дівчина хоче від свого принца красивої зовнішності, товстого гаманця, забезпеченого життя, хорошої машини, великого будинку і подорожей, взамін пропонуючи просто "себе"? А може бути, ви так поводитеся, приймаючи подібний розклад за замовчуванням? А може у всьому винні чоловіки? Оскільки живуть як звикли, а не як вимагає суспільство. Може якби у чоловіках було більше моралі, тоді красиві багаті жінки приносили б до ніг своїх принців себе і свої дари, просячи в замін лише частинку уваги, а не машини, будинки? Складне питання.

У не таких вже далеких XVIII і XIX століттях про майбутню кар'єру чоловіка неабиякою мірою судили по характеру і енергії його найдорожчої половини. Бойова дружина гарантувала своєму чоловікові міністерське крісло. Все вірно - дружині, що бажає стати міністром, доводилося багато років забезпечувати душевний спокій і імідж мужа, подобатися його начальникам, від яких залежить просування по службі, тримати великосвітські салони і навіть інтригувати потенційних претендентів на чергове місце, що звільнилося. Коротше, доводилося працювати, не покладаючи рук.

І вам, якщо ви бажаєте роздобути принца і вийти заміж за мільйонера, теж доведеться попрацювати. Навіть якщо ви сподіваєтеся зустріти готового в особі бізнесмена, актора або іноземця “принца”, вам все одно не уникнути трудовитрат. Доведеться займатися своєю фігурою, особою, смаком, манерами, аби зробити існуючий “товар” привабливішим. Що, лінь працювати? Тоді вам нічого не залишається, як чекати стуку в двері кімнати номер шість гуртожитки робітниць чесально-прядильної фабрики. Номер три. До самої смерті чекати і сподіватися, сподіватися, сподіватися.
На початок Донизу
 
Вийти заміж за мільйонера
На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ПРО ДРУЖБУ, КОХАННЯ, СІМ'Ю :: Він та Вона-
Перейти до: