Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Культурне місто розбишак- таке воно

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
Federal Reserves
Перехожий
Federal Reserves


Чоловік
К-ть повідомлень : 4
Звідки : Zolochiv, temporary resident of the WORLD
Рід занять : до мети ще не дійшов
Хоббі : думати любля я, а потім відпочити від цього ТРЕБА
Registration date : 03.07.2009

Культурне місто розбишак- таке воно Empty
ПовідомленняТема: Культурне місто розбишак- таке воно   Культурне місто розбишак- таке воно Empty03.07.09 13:38

Привіт,

Так для мене воно розбишацьке, як не крути. Та й сам бешкетував, культурно скоріше всього.

Напевне молоді люди в Золочеві кращі ніж старші. Все таки інтернет, демократія може піти на користь окремим людям З рушниці...

Гуд Бай! Дощ.
Повернутися до початку Перейти донизу
AlmazRubin
Майстер слова
Майстер слова
AlmazRubin


К-ть повідомлень : 127
Registration date : 09.03.2007

Культурне місто розбишак- таке воно Empty
ПовідомленняТема: Re: Культурне місто розбишак- таке воно   Культурне місто розбишак- таке воно Empty04.07.09 7:04

Я думаю що розбишацьке не місто, а люди. І не тільки в нас, а всюди.
Часи такі.
Повернутися до початку Перейти донизу
Federal Reserves
Перехожий
Federal Reserves


Чоловік
К-ть повідомлень : 4
Звідки : Zolochiv, temporary resident of the WORLD
Рід занять : до мети ще не дійшов
Хоббі : думати любля я, а потім відпочити від цього ТРЕБА
Registration date : 03.07.2009

Культурне місто розбишак- таке воно Empty
ПовідомленняТема: Re: Культурне місто розбишак- таке воно   Культурне місто розбишак- таке воно Empty04.07.09 11:59

Насправді, щоб прояснити хотів сказати, що багато в місті таких, хто жили "по-понятиям". В той час про який я кажу це 1998-2000. Стрелки, і вся така хвигня. Було дуже "стрьомно" для всіх. Особливо школярам (10-11 клас). Ми тоді тусили і то багато...

Зараз, коли бачусь зі свідомим поколінням того часу, які вели активне життя в різноманітних сферах. То саме згадка про Золочів лякає, і відчуття, що ти вижив нагадує про те, що міг і не вижити. Скажу: "аура" тогочасного молодіжного Золочева блукає за тими тепер свідомими людьми. Але насправді ці люди і я в тому числі втікаючи від ТОГО світу досягли прогрессу як суспільні та успішні люди.

Наприклад, приїхавши в 99 в Київ, мене товариш киянин запросив на День Народження. Можете уявити мій шок, коли 20 молодих людей не випили і грами горілки та вина протягом 6 годин забави та розмов і танців. Благо мама цього чоловіка години через три з сусіднього залу побачила мене і ще одного дебелого Дніпропетровця і замовила для нас пляшку хорошого вина. Замічу тільки ми двоє її і випили. Веселішого і світлішого ДН я досі не памятаю.
Повернутися до початку Перейти донизу
™ 1001_night ™
Майстер слова
Майстер слова
™ 1001_night ™


Чоловік
К-ть повідомлень : 235
Звідки : Україна. Штат Західноукраїнський.
Registration date : 27.02.2007

Культурне місто розбишак- таке воно Empty
ПовідомленняТема: Re: Культурне місто розбишак- таке воно   Культурне місто розбишак- таке воно Empty04.07.09 22:11

Хоча сьогодні і не 90-ті роки, і часи "понятій" трохи нівелювались, однак, часи аж ніяк не кращі. Якщо вже згадувати школу, то хочу сказати, що у мої роки школярі були ангелами, порівняно з теперішніми. Те покоління, яке зростає зараз, не тішить перспективами. Вони переймають від західної культури все найгірше. Точніше, всю безкультурщину. Вже у молодших класах вчителів посилають прямим текстом, бійки між школярами стали в сто разів жорстокішими ніж колись, не кажучи вже про бійки між дівчатами. Розпуста. Зневага до старших. Ніякого співчуття, доброзичливості і безкорисливості в цього покоління вже немає в природі. Та й п"ють вже з молодших класів. Особисто я спробував горілку вже після школи. А зараз школярам середніх класів запросто продадуть горілчані вироби у магазині. Щодо "бєспрєдєлу" у 90-ті, то хоча зараз і немає рекету, однак, є рекет у погонах, та інші прояви бандитизму і часи зовсім не кращі від недалекого минулого.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Культурне місто розбишак- таке воно Empty
ПовідомленняТема: Re: Культурне місто розбишак- таке воно   Культурне місто розбишак- таке воно Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Культурне місто розбишак- таке воно
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ПРО НАШЕ МІСТО :: Що означає для нас це місто-
Перейти до: