Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами?

Перейти донизу 
4 користувачів

Ваше відношення до лесбійського кохання:
Кожен має право сам вибирати кого любити
А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами? Vote_lcap22%А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами? Vote_rcap
 22% [ 2 ]
Це неправильно, і неприродньо
А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами? Vote_lcap33%А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами? Vote_rcap
 33% [ 3 ]
Таке кохання є романтичним
А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами? Vote_lcap0%А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Лесбійська любов - це збочення
А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами? Vote_lcap22%А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами? Vote_rcap
 22% [ 2 ]
Мені байдуже
А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами? Vote_lcap22%А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами? Vote_rcap
 22% [ 2 ]
Свій варіант відповіді (коментуємо)
А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами? Vote_lcap0%А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Усього проголосувало : 9
 
Опитування закрито

АвторПовідомлення
DJ FAIR
Житель форуму
Житель форуму
DJ FAIR


Чоловік
К-ть повідомлень : 98
Звідки : батьки з Золочева. зараз живемо у Львові
Рід занять : музика
Registration date : 03.03.2007

А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами? Empty
ПовідомленняТема: А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами?   А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами? Empty22.03.09 12:41

А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами?

Дуже часто бачив, як дівчата цілуються. І зовсім не як друзі.
А по дорослому. Якщо чесно, навіть не знаю, правильно це чи ні.
І взагалі, своє відношення до такого явище я ще не визначив.
А що думаєте ви про любов між дівчиною і дівчиною?


А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами? Img_18457562_1484_6
Повернутися до початку Перейти донизу
™ 1001_night ™
Майстер слова
Майстер слова
™ 1001_night ™


Чоловік
К-ть повідомлень : 235
Звідки : Україна. Штат Західноукраїнський.
Registration date : 27.02.2007

А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами? Empty
ПовідомленняТема: Re: А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами?   А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами? Empty01.06.09 11:38

Те, що це неприродно - немає ніяких сумнівів. Бог створив пару. Чоловіка і жінку. Якщо мова йде лише про дружбу, це одне. Але якщо більше, то це вже збочення. Хоча, якщо чесно, мені якось байдуже. Своїх проблеми вистачає.

Без поняття
Повернутися до початку Перейти донизу
Federal Reserves
Перехожий
Federal Reserves


Чоловік
К-ть повідомлень : 4
Звідки : Zolochiv, temporary resident of the WORLD
Рід занять : до мети ще не дійшов
Хоббі : думати любля я, а потім відпочити від цього ТРЕБА
Registration date : 03.07.2009

А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами? Empty
ПовідомленняТема: Re: А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами?   А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами? Empty03.07.09 14:08

ну, напевне тут глибокі психологічні/емоційні проблеми. все таки схиляюсь до радянських психологів, що кажуть на таке як психічні збої. А от цікаво американські психологи дійшли висновку, що це таки може бути любов своєрідна, тому у всьому світі пропагується одностатева толерантність- це для ясності.

Читай уважно!


ну а далі скажу, що всі ми маємо купу сексуальних фантазій на емоц. рівні. Хтось за тим подувом кидається, отримує миттєву насолоду, а що там далі тільки вони а то й незавжди скажуть. Ну-ну...

я за Я ще малеча... повірте дівчата і хлопці це найкраще, не вірте мамам, батькам, дідам і всякій сволоті що це важко і тому подібне. не був більш щасливим як тільки в обіймах сина, чи то він плаче чи сміється. а їх (дітей) у мене більше ніж 2.
Повернутися до початку Перейти донизу
Таня 23
Майстер слова
Майстер слова
Таня 23


Жінка
К-ть повідомлень : 120
Registration date : 27.02.2007

А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами? Empty
ПовідомленняТема: Re: А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами?   А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами? Empty04.07.09 22:17

Все-таки це неприродньо, як не крути. Але і їхня справа особиста, тобто кожної людини як жити, з ким, кого любити і як. Ну хіба не так?
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами? Empty
ПовідомленняТема: Re: А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами?   А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами? Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
А як ви відноситесь до кохання між двома дівчатами?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ПРО ДРУЖБУ, КОХАННЯ, СІМ'Ю :: Він та Вона-
Перейти до: