Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 ON-LINE POKER - просто супер!

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
atomheart
Перехожий



К-ть повідомлень : 1
Registration date : 03.02.2009

ON-LINE POKER - просто супер! Empty
ПовідомленняТема: ON-LINE POKER - просто супер!   ON-LINE POKER - просто супер! Empty03.02.09 7:50

Привіт

Мій нік atomheart.
Я пройшов через багато способів заробітку в інтернеті, шукав де можна РЕАЛЬНО піднімати хороші гроші,
і скажу вам чесно - це дуже важко знайти що - справді хороше.
Але я зараз знайшов такий проект, і хочу запросити до нього і вас.
Мова йде про онлайн покер.Я впевнений, багато хто вже чув про це, але ставилися з підозрою або думають що це дуже складно.
Але все реально.
Я запрошую Вас в школу покеру PokerStrategy, і пропоную вам почати грати успішно (і заробляти реальні гроші) не вклавши власної ні-копійки.

Як це працює?

Ви питаєте себе, яким чином ми можемо пропонувати Вам стартовий капітал і все інше (тренування, статті і т.д.) зовсім безкоштовно? Звичайно, важко віриться в те, що це можливо без якогось підвоху....

Ми живемо за рахунок того, що наші члени грають в покер онлайн в різних покер румах. За це PokerStrategy отримує комісійні від покер румів. Ці комісійні виплачуються з доходів покер румів, тому для наших членів гра в них не стає менш вигідною порівняно з тими, хто реєструється не через нас.

PokerStrategy заплатить за Вас, як і за кожного свого члена, $ 50 стартового капіталу для того, щоб Ви могли грати в покер без ризику, не вносячи власних грошей. Крім того, виконавши певні умови, Ви отримаєте додатковий бонус в 100 $.
Але свої комісійні PokerStrategy отримує лише тоді, коли наші члени грають в покер. І для PokerStrategy, і для Вас вигідно, якщо Ви успішно граєте і збільшуєте свій стартовий капітал. Якщо Ви програєте свій стартовий капітал, PokerStrategy не отримує комісійних. Тому типові азартні гравці не є нашою цільовою групою.

Отримані нами комісійні тим вище, чим краще Ви граєте, і чим вище за лімітами Ви піднімаєтеся. Інакше кажучи, у PokerStrategy та ж мета, що і у Вас - чим більше Ви виграєте, то більше виграє PokerStrategy!
Таким чином, виникає взаємовигідне співробітництво із спільними цілями.

Тому ми намагаємося запропонувати нашим членам повні і якісні знання, тренування онлайн та ін. Адже більшість гравців у покер грають для власного задоволення і не володіє відповідними знаннями для правильної гри. Тому члени PokerStrategy мають перевагу, яка буде безпосередньо позначатися на їх виграші.

Ми можемо без побоювань вкласти в Вас стартовий капітал в $ 50 + $ 100, тому що ми повністю впевнені в нашій концепції. Наш досвід і наше велике покерне товариство показують, що PokerStrategy є найкращим вибором для тих, хто хоче стати сильним гравцем у покер.

Все, що Вам потрібно зробити:

1) зареєструватись у школі покеру
2) Вивчити теорію і здати вікторину з освоєння матеріалу (з 3-х варіантів рекомендую No-Limit - так як сам в нього граю)
3) Створити обліковий запис в будь-якому покер-румі зі списку (рекомендую вибрати PartyPoker і - ставити англійську версію) і отримати перші 50 $ для гри

Запрошую всіх, повірте мені - навчитеся грати - і зможете одразу забити на всі поштові та Клікова спонсори та іншу лабуду.Якщо грати строго по стратегії школи, то навіть новачки без особливих труднощів заробляють по 10-20 $ в день (2-3 години гри) .

Ось посилання на PokerStrategy

З пов. Atomheart.http://www.pokerstrategy.com/uB6T6B Ну-ну...
Повернутися до початку Перейти донизу
ШуХеР
Майстер слова
Майстер слова
ШуХеР


К-ть повідомлень : 199
Registration date : 18.04.2007

ON-LINE POKER - просто супер! Empty
ПовідомленняТема: Re: ON-LINE POKER - просто супер!   ON-LINE POKER - просто супер! Empty13.02.09 22:07

Рекламі місце в рекламі
Повернутися до початку Перейти донизу
 
ON-LINE POKER - просто супер!
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ВСЕ ПРО КОМП'ЮТЕРИ ТА ІНТЕРНЕТ :: [GAMES] Комп'ютерні ігри-
Перейти до: