Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Про правду в нашому житті. Чи вірити приказкам?

Перейти донизу 
АвторПовідомлення
™ 1001_night ™
Майстер слова
Майстер слова
™ 1001_night ™


Чоловік
К-ть повідомлень : 235
Звідки : Україна. Штат Західноукраїнський.
Registration date : 27.02.2007

Про правду в нашому житті. Чи вірити приказкам? Empty
ПовідомленняТема: Про правду в нашому житті. Чи вірити приказкам?   Про правду в нашому житті. Чи вірити приказкам? Empty30.06.08 16:25

Про правду в нашому житті.

Отож.........правда.
Хто ж вона така, ота правда? Та хто ж її знає. Я не знаю, а Ви?
Навіть дитина знає, що правди на світі нема. Прописна істина. Уявляєте? Правда - не є прописною істиною. А те, що її нема - істина. Отак воно є в нашому житті.

Багато приказок навколо правди. Наприклад, "правди ніде діти". Цікава приказка, правда? Мені дуже сподобалась. Якщо правда, то чого її дівати? Вона ж на поверхні має бути завжди. Але ж ні, її треба ховати. Але не виходить.

Тут приказка пересікається з іншою, давньою українською "шила в мішку не утаїш". Дурна приказка, якщо чесно. Ну який дурень буде шило в мішку ховати...... А навіть якщо буде, то який дурень буде його там шукати? Відповідно, приказка взагалі нереалістична, і не вчить життя. Вона просто дурна. Бо українська.

Але давайте про правду. Правда. Ха-ха-ха. Викликає регіт, від якого болить живіт. Спитайте дівчину, скільки у неї було хлопців, або партнерів......Хахаха. Хіба дурна скаже. От вам і правда. Чекай брехні.
Або йди в магазин, і купи багато розважних продуктів. І чекай правду. Ха-ха-ха. От дурний.... Хто ж в магазині правду шукає. Та ніколи! Обважать, обрахують, ще й здачу не дадуть.

Може правда в алкоголі? Бо є ж така приказка........"Істина в вині". Тобто, всі ті алкоголіки, або ті що просто випивають, знають де правда? Цікаво було б послухати. Хоча знаю прекрасно, що вони можуть пробурмотіти. Ні, нема там правди. Хіба що правда про алкогольну залежність.

А може правда, це коли в школі вчишся? Бо кажуть знання - це сила. Смішно, правда? Навіть першокласник знає, що знання в наших школах - це фігня. Бо добре живуть не ті, що добре в школі вчились, а ті, хто вміє заробляти гроші.

Оппа...Може правда в грошах? Бо ж гроші керують світом. За них любу правду купиш. Гроші - от де правда. У кого вони є, той і правий. І спробуйте скажіть що це не так...

Але ж гроші не головне в нашому житті. Головне правда. Йолки-палки...заплутався я зовсім. Де ж вона.....правда ?


Без поняття
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Про правду в нашому житті. Чи вірити приказкам?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ФІЛОСОФІЯ ЖИТТЯ :: Пошуки істини-
Перейти до: