ФорумФорум  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка | 
 

 Повідомлення

Донизу 
АвторПовідомлення
surenzh
Перехожий


К-ть повідомлень : 3
Registration date : 12.05.2008

СтворюватиТема: Повідомлення   12.05.08 13:45

Шановні друзі!
Вас цікавлять витоки слов’янської духовності? Вас цікавить історія загальнослов’янської держави Дулібії – Рось в I - IX ст. н.е.? Ви знаєте хто такі волхви – укри та жреці – дати і які відносини були між ними? Ви бачили планування Суренжа – Арти? Ви хочете оглянути карти Дулібії – Рось та Русколані?
Завітайте на сайт www.rivne-surenzh.com.ua
На початок Донизу
Script_TT
Майстер слова
Майстер слова
avatar

К-ть повідомлень : 200
Registration date : 28.02.2007

СтворюватиТема: Re: Повідомлення   14.05.08 20:43

Мене страшенно цікавлять витоки слов"янської духовності.
Я ще з дитинства не сплю ночами, все думаю і гадаю, звідки воно взялось. Дуже, дуже актуальна тема. Нарешті вона розкрита. Ура. Тепер я буду спати спокійно Діловий
На початок Донизу
surenzh
Перехожий


К-ть повідомлень : 3
Registration date : 12.05.2008

СтворюватиТема: Re: Повідомлення   03.06.08 14:10

На сайті www.rivne-surenzh.com.ua в pdf форматі подана унікальна книга з назвою "Велич Дулібії Рось.Суренж.(Таємниці Волинської землі)", яка розповідає про унікальні знахідки на Волинських землях та нове прочитання слов'янської, української історії. Це твір, що збудив інтерес до древньої історії України і розрахований на вдумливих та розумних людей, найперше молодь. Усміхнений
На початок Донизу
NFS Most Wanted
Майстер слова
Майстер слова
avatar

Чоловік
К-ть повідомлень : 239
Registration date : 03.03.2007

СтворюватиТема: Re: Повідомлення   03.06.08 14:50

Та ми не з Волині! Ти попав на Львівщину, чувак!
На початок Донизу
surenzh
Перехожий


К-ть повідомлень : 3
Registration date : 12.05.2008

СтворюватиТема: Re: Повідомлення   10.06.08 6:38

Ну-ну...

В.О. Дем’янов, О.А. Андрєєв
Велич Дулібії Рось.Суренж.(Таємниці Волинської землі)
ВЦ ПП “Корлайн”, м.Київ, 2006 рік

Книга «Велич Дулібії Рось. Суренж. (Таємниці Волинської землі)» — спроба по новому розв'язати старе історичне питання про місце і час виникнення та становлення слов'янства, викласти хронологію подій в слов'янському світі і навколо нього, оперуючи оригінальною біолокаційною методикою та спираючись на різноманітні факти (географічні, історичні, землезнавчі, космогонічні, будівельні, теологічні). Книга торкається питань духовності слов'янського суспільства, яке пов'язане з особливим світоглядом -волхвізмом, як основою системи волхвівської влади, як стрижнем організації всього життя у слов'ян. Вона подає багатий ілюстративний матеріал, запрошуючи своїми картами і схемами науковців до системного археологічного пошуку на теренах древньої столиці слов'ян міста Суренжа (нині Рівне), на землях осередку слов'ян-дулібів, так званої Русколані (між річками Горинь та Стир). Вона дає нове трактування відомих слов'янських термінів та понять, що мають свої корені в глибині тисячоліть.
Загальне дизайнерське рішення книги розроблене В.Дем’яновим та О.Андрєєвим і перед редакційним доопрацюванням перевірене методом сканування інформаційного поля на відповідність волхвівському світогляду (фіолетова обкладинка, шрифт-влесовиця, застосування реконструйованих ексклюзивних дулібських символів: восьмикутних зірок, крилатих сидячих левів, точкових чеканних фігур і ліній, сварг-спіралей і т.п.). Метод сканування інформаційного поля описаний в розділі 2 книги, підрозділ 2.3 (див.нижче).
Книга випущена в форматі 335x240мм на крейдяному папері в повнокольоровому друці з твердою обкладинкою. В ній 264 сторінки, 10 тематичних розділів, 32 підрозділи, 76 авторських ексклюзивних рисунків – реконструкцій та авторських зображень атрибутики, державних символів, одягу, архітектури, структури суспільства, війська, державної влади, світогляду, 54 кольорові фотографії місць подій, знахідок, хронологічна таблиця подій з XXVI тис. до н.е. до IX ст. н.е., великий понятійний словник з ексклюзивними авторськими трактуваннями слів, перелік 97 великих князів Дулібії Рось та їх діянь, 21 чорно – біла тематична ілюстрація на авторські сюжети.
На початок Донизу
Спонсируемый контент
СтворюватиТема: Re: Повідомлення   

На початок Донизу
 
Повідомлення
На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ЗАГАЛЬНИЙ РОЗДІЛ :: Довільні теми-
Перейти до: