Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Класний сайт оголошень появився в Польщі

Перейти донизу 
АвторПовідомлення
iobo
Перехожий



К-ть повідомлень : 2
Registration date : 22.04.2008

Класний сайт оголошень появився в Польщі Empty
ПовідомленняТема: сайт оголошень   Класний сайт оголошень появився в Польщі Empty22.04.08 8:27

Думаєш їхати на weekend до Польщі?Плануєш довший відпочинок?Хочеш прожити незабутні хвилини в Татрах?Знаєш де знаходиться найглибше озеро в Польщі? Чому це пишу?В цьому тижні в Польщі почав діяти класний сайт оголошень :www.IOBO.pl
Кожне оголошення є доступним в 13 іноземних мовах,аж 6 секцій тематичних і є тут туризм.Перед тим,як їхати до Польщі зайди на www.IOBO.pl
Повернутися до початку Перейти донизу
iobo
Перехожий



К-ть повідомлень : 2
Registration date : 22.04.2008

Класний сайт оголошень появився в Польщі Empty
ПовідомленняТема: Класний сайт оголошень появився в Польщі   Класний сайт оголошень появився в Польщі Empty22.04.08 8:28

Слухайте! Цілком випадково,нудьгуючи в інтернеті, я натрапив на смішну назву www.IOBO.pl. Вписую її як адресу і показується супер сайт, із смішним хлопчиком з боку. Однак це не все. Що мене зацікавило так це те, що всі оголошення можна додавати відразу в 13 мовних версіях. Учора, якщо щиро, я сам особисто переглянув цілу масу сайтів в Польщі і в нас і скажу вам, що не знайшов нічого подібного. Супер, що всі оголошення автоматично показуються в 13 мовах!!! І є аж 6 тематичних секцій. Ага, щоб не забути, особа, яка шукає роботу заміщує своє оголошення за дармо. Просто супер! Мені це дуже подобається, а вам? Заходьте і переконуйтесь www.iobo.pl
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Класний сайт оголошень появився в Польщі
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ВСЕ ПРО КОМП'ЮТЕРИ ТА ІНТЕРНЕТ :: [INTERNET] Розділ віртуального мандрівника-
Перейти до: