Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Про бізнес в Золочеві

Перейти донизу 
+2
™ 1001_night ™
Konsul_Lviv
6 користувачів
АвторПовідомлення
Konsul_Lviv
Житель форуму
Житель форуму
Konsul_Lviv


К-ть повідомлень : 53
Registration date : 01.03.2007

Про бізнес в Золочеві Empty
ПовідомленняТема: Про бізнес в Золочеві   Про бізнес в Золочеві Empty05.04.08 17:18

ПРО БІЗНЕС В ЗОЛОЧЕВІ

Золочів - торгове місто. Продають всі. Від малого до великого, від біднішого до багатшого. І не тільки місцеві. Занадились до нас і з Бродів, і з Буська, і з Тернополя чи Зборова. Бізнесмени нагадують татарів, які набігли, пограбували, і втекли. Мало хто щось виробляє, більшість таки перепродують. Центр майже весь скуплений, і переобладнаний під магазини. Навіть дитяче кафе "Пінгвін", і те здали в оренду під продаж інструментів та одягу. Навіть в колишньому гастрономі, тепер продають все, від мобілок до білизни і килимів. Така несистематизація мені особисто зовсім не подобається. Це нагадує дешеві "базари", які не під відкритим небом, а в нерухомості. Але почати бізнес просто тільки з великими грішми. Якщо стартовий капітал не дуже великий, то шансів на процвітання - ноль. А враховуючи, як душать бізнес чиновники, то цей ноль стає мінусом. Прочитав в одній з львівських газет, що у Львові дозвіл на торгівлю у МАФах (малих архітектурних формах) можна зробити за 13 днів. Для цього підприємець не бігає по інстанціях, а приходить в "Дозвільний офіс", і подає документи на отримання висновку від архітектури, на укладення чи продовження договору оренди землі, та на отримання дозволу від управління економіки. А в нас що? Одна пані мені розповідала, що добивалась дозволів на встановлення кіоску два роки. І це при теперішній "демократичній" владі. А ще дехто з підприємців каже, що раніше з тим було простіше. А зараз до влади прийшли "голодранці", і витягують з бізнесу останні соки. Багато вже чекає не дочекається наступних виборів.
Їхав на дняв в маршрутці, де позаду мене сиділи двоє молодих людей, хлопець і дівчина. Здається студенти. Вона каже йому: я все зроблю, щоб залишити цей Золочів. А хлопець з нею погодився: ну а що тут робити.
З такою психологією нашої молоді, з таким загарбницьким підходом туніядців до влади, скоро в нас лишиться два кола, два двора. І тільки пси будуть по закоулках бігати зграями.
Повернутися до початку Перейти донизу
™ 1001_night ™
Майстер слова
Майстер слова
™ 1001_night ™


Чоловік
К-ть повідомлень : 235
Звідки : Україна. Штат Західноукраїнський.
Registration date : 27.02.2007

Про бізнес в Золочеві Empty
ПовідомленняТема: Re: Про бізнес в Золочеві   Про бізнес в Золочеві Empty10.04.08 22:52

Не можу не погодитись. Дійсно, старші люди кажуть, що колись і Помор"яни були райцентром. Місто процвітало. Навіть залізниця там була. А зараз що? Село селом. Боюсь, що така ж доля чекає і Золочів, якщо влада не вживатиме заходів щодо недопущення скорочення чисельності населення. Хоча дуже сумніваюсь що ця влада чи попередня спроможна на це.
Повернутися до початку Перейти донизу
NFS Most Wanted
Майстер слова
Майстер слова
NFS Most Wanted


Чоловік
К-ть повідомлень : 239
Registration date : 03.03.2007

Про бізнес в Золочеві Empty
ПовідомленняТема: Re: Про бізнес в Золочеві   Про бізнес в Золочеві Empty03.06.08 14:47

Який там бізнес, якщо багато моїх знайомих їздить купувати одяг або у Львів, або в Тернопіль, або в Хмельницький. Чому така ситуація? Ніби торгових точок море силенне, а люди їдуть бозна куди, щоб одягнутись. Значить щось не так у нашому бізнесовому питанні. Це дійсно правда. Часто так буває, шукаєш якусь штуку, а її ніде нема. Треба їхати десь інакше.

Мені подобається система супермаркетів.
На прикладі Південного (одяг), Епіцентру (будматеріали), Метро (всяка всячина, від крісел до креветок).

В нас це все якось розпорошено. Базар давно складає у мене враження якогось шанхаю пустельного типу, де стовби пилюки, товари брудні, а коли дощ, то треба одягати кірзові чоботи вище колін. А ті залізні халабуди ніяк не виправляють ситуації. Літом там жара, а зимою дубак. На нашому ринку хіба село отоварюється. Я вже давно там нічого не купую. ТЦ "Надія" так само не дуже мені подобається. Воно ніби і окультурено, але ціни такі як у Львові. А вибір товару слабенький. Гранд-базар, цікавий по окремих групах товару. Універмах давно заглох. Був хіба в будматеріалах. І то там ціни високі. А вище поверхами не ходив років сто. Технолюкс взагалі не знаю нашо. Є точки, де дешевку техніку возять. Колись було діло одну річ шукав. Зайшов у Технолюкс, товару ніби й багато, а вибрати нема з чого. І взагалі, він мені не подобається той магазин. Рукавичку взагалі не поважаю. Там обраховують, і товар прострочений. Нервує мене наш золочівський бізнес, та й бізнесмени так само.
Повернутися до початку Перейти донизу
AlmazRubin
Майстер слова
Майстер слова
AlmazRubin


К-ть повідомлень : 127
Registration date : 09.03.2007

Про бізнес в Золочеві Empty
ПовідомленняТема: Re: Про бізнес в Золочеві   Про бізнес в Золочеві Empty01.07.08 16:46

NFS Most Wanted пише:
Мені подобається система супермаркетів.
На прикладі Південного (одяг), Епіцентру (будматеріали), Метро (всяка всячина, від крісел до креветок).

А мені супермаркети не подобаються. Йдучи по тому ж Південному, шукаєш пів дня якусь одну єдину річ. Блукаєш, витрачаючи багато часу на пошуки тих точок, де продають те, що потрібно тобі.
Тому мені більше подобаються спеціалізовані магазини. Якщо я йду гастроном, то я йду за продуктами. Якщо в електротовари, то за лампочкою)) І мені не подобається купувати туалетний папір в продуктовому магазині. Товар має бути відповідний до специфіки магазину, як наприклад, господарський магазин.
Повернутися до початку Перейти донизу
Журналіст форуму
Житель форуму
Житель форуму



Чоловік
К-ть повідомлень : 67
Registration date : 01.09.2007

Про бізнес в Золочеві Empty
ПовідомленняТема: Re: Про бізнес в Золочеві   Про бізнес в Золочеві Empty26.07.08 13:22

Про бізнес в Золочеві 8d61ce45d4f8t

Ось такі булочки продають в нашому місті. Заради цікавості перейшовся по тих місцях, де продають хлібо-булочні вироби. Такої ж форми вироби продаються в магазині "Оксана" і в магазині з металевими східцями, що навпроти старої автобусної в центрі міста. Захочете - самі знайдіть.

Обурює те, що найчастіше булочки купують діти. Може у підприємців, які продають це, і все нормально з фантазією, і навіть вірю, що вони мають почуття гумору, але совісті у них нема точно. І мораль їхня напевно знаходиться десь дуже далеко.

Типовий приклад, коли людина за вигоду не тільки вдавиться, але й продасть рідну маму. Країна дурнів. Як в тій казці. І справді, чому це Гондурасом називають якусь далеку країну, а не нашу...
Повернутися до початку Перейти донизу
ШуХеР
Майстер слова
Майстер слова
ШуХеР


К-ть повідомлень : 199
Registration date : 18.04.2007

Про бізнес в Золочеві Empty
ПовідомленняТема: Re: Про бізнес в Золочеві   Про бізнес в Золочеві Empty29.07.08 22:37

Да уж. Я би їм руки повикручував.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Про бізнес в Золочеві Empty
ПовідомленняТема: Re: Про бізнес в Золочеві   Про бізнес в Золочеві Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Про бізнес в Золочеві
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ПРО НАШЕ МІСТО :: Що означає для нас це місто-
Перейти до: