Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 до чого котиться світ?

Перейти донизу 
+5
Таня 23
DVD
™ 1001_night ™
Альонка
зайка
9 користувачів
АвторПовідомлення
зайка
Активний учасник
Активний учасник



К-ть повідомлень : 40
Звідки : Івоно-Франківськ
Registration date : 05.01.2008

до чого котиться світ? Empty
ПовідомленняТема: до чого котиться світ?   до чого котиться світ? Empty06.01.08 20:42

до чого котиться світ?????????
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

до чого котиться світ? Empty
ПовідомленняТема: Re: до чого котиться світ?   до чого котиться світ? Empty07.01.08 8:11

логічна відповідь на логічне питання "СВІТ КОТИТЬСЯ В ПРІРВУ"... і ніяк інакше....
Повернутися до початку Перейти донизу
зайка
Активний учасник
Активний учасник



К-ть повідомлень : 40
Звідки : Івоно-Франківськ
Registration date : 05.01.2008

до чого котиться світ? Empty
ПовідомленняТема: Re: до чого котиться світ?   до чого котиться світ? Empty07.01.08 8:23

але де ми будемо за 10-20 років?що чекає на наших дітей?як це зупинити?
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

до чого котиться світ? Empty
ПовідомленняТема: Re: до чого котиться світ?   до чого котиться світ? Empty07.01.08 8:26

а хіба є що зупиняти??? зупиняти треба самих себе, адже те, що світ котиться хз куда спричинили ми самі.... світ ми самі винні у тому, що кругом куча нових захворювань, і всякі такі біди по типу глобального потепління, радіації і т.д., і т.п.
якшо кожна людина на землі візьметься за голову, то може шось з того і получиться, але я в тому дуже сильно сумніваюся....
Повернутися до початку Перейти донизу
зайка
Активний учасник
Активний учасник



К-ть повідомлень : 40
Звідки : Івоно-Франківськ
Registration date : 05.01.2008

до чого котиться світ? Empty
ПовідомленняТема: Re: до чого котиться світ?   до чого котиться світ? Empty07.01.08 8:31

так вот,кожний розуміє,що скоро кінець,чому ніхто нічого не робить???невже нікого не цікавить наше і наших дітей майбутнє???????????7
Повернутися до початку Перейти донизу
™ 1001_night ™
Майстер слова
Майстер слова
™ 1001_night ™


Чоловік
К-ть повідомлень : 235
Звідки : Україна. Штат Західноукраїнський.
Registration date : 27.02.2007

до чого котиться світ? Empty
ПовідомленняТема: Re: до чого котиться світ?   до чого котиться світ? Empty07.01.08 23:02

Які Ваші пропозиції, авторе?
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

до чого котиться світ? Empty
ПовідомленняТема: Re: до чого котиться світ?   до чого котиться світ? Empty08.01.08 9:43

я от, наприклад, не дивуюся, що ніхто не хоче братися за покращення світу... просто напросто в наш час люди переживають за те, щоб їхнє життя на землі пройшло суперово, і зовсім не переживають за життя своїх нащадків... я не кажу, що то відноситьчя до всіх... але до більшості точно....
Повернутися до початку Перейти донизу
зайка
Активний учасник
Активний учасник



К-ть повідомлень : 40
Звідки : Івоно-Франківськ
Registration date : 05.01.2008

до чого котиться світ? Empty
ПовідомленняТема: Re: до чого котиться світ?   до чого котиться світ? Empty08.01.08 10:33

і як ти думаєш,в багатоьх життя проходить суперово?
Повернутися до початку Перейти донизу
DVD
Ветеран форуму
Ветеран форуму
DVD


К-ть повідомлень : 396
Registration date : 02.03.2007

до чого котиться світ? Empty
ПовідомленняТема: Re: до чого котиться світ?   до чого котиться світ? Empty08.01.08 11:46

Не знаю чи у всіх суперово, але є і такі, в яких купа проблєм, і є такі, яким море по коліна. В кожного своя доля. Але то шо жити між українцями не дуже комфортно, то є факт.
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

до чого котиться світ? Empty
ПовідомленняТема: Re: до чого котиться світ?   до чого котиться світ? Empty08.01.08 11:47

думаю шо в багатьох... то ше залежить від того, що для людини означає "суперово"... для одних - дача на Багамах, купа грошей, автомобілів, слава.... володіння владою.... і так далі... а для інших - звичайне життя, котре не відрізняється нічим він нашого, з гарною сім"єю, здоров"ям, любов"ю.....
Повернутися до початку Перейти донизу
зайка
Активний учасник
Активний учасник



К-ть повідомлень : 40
Звідки : Івоно-Франківськ
Registration date : 05.01.2008

до чого котиться світ? Empty
ПовідомленняТема: Re: до чого котиться світ?   до чого котиться світ? Empty08.01.08 16:55

та хто б яке життя не мав,йому завжди буде чогось не вистачати до повного щастя,така людська натура...
Повернутися до початку Перейти донизу
Таня 23
Майстер слова
Майстер слова
Таня 23


Жінка
К-ть повідомлень : 120
Registration date : 27.02.2007

до чого котиться світ? Empty
ПовідомленняТема: Re: до чого котиться світ?   до чого котиться світ? Empty09.01.08 20:45

А він котиться? Думаю Здається вже впав на дно ями
Повернутися до початку Перейти донизу
зайка
Активний учасник
Активний учасник



К-ть повідомлень : 40
Звідки : Івоно-Франківськ
Registration date : 05.01.2008

до чого котиться світ? Empty
ПовідомленняТема: Re: до чого котиться світ?   до чого котиться світ? Empty13.01.08 11:23

ага,а ми сидимо в тій ямі-довольні!тільки не знаю чому.мабуть тому,що наші діти будуть гіршими за нас (маю на увазі поведінку)якщо для нас нормально,що дівчина курить,то для них буде нормально,що курять в 6 років,хочаце і зараз таке є.А їхні діти взагалі будуть якимись даунами,якщо ще народяться і всі не повмирають від сніду.я для своїх дітей такого не хочу!
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 33
Registration date : 03.03.2007

до чого котиться світ? Empty
ПовідомленняТема: Re: до чого котиться світ?   до чого котиться світ? Empty13.01.08 11:38

та чого... якшо не шлятися з ким попало, і використовувати засоби контрацепції, то він СНІДу не так вже й легко вмерти.... а вот те, шо наші нащадки будуть набагато... навіть не знаю як би то сказати... тупішими, чи шо, від нас.... то аж лякає.....
Повернутися до початку Перейти донизу
Script_TT
Майстер слова
Майстер слова
Script_TT


К-ть повідомлень : 200
Registration date : 28.02.2007

до чого котиться світ? Empty
ПовідомленняТема: Re: до чого котиться світ?   до чого котиться світ? Empty14.01.08 19:51

Я бачу майбутнє тільки в сірих тонах. Воно брудне, мерзенне і від нього тхне падаллю.
Повернутися до початку Перейти донизу
Gotic-Ledi
Житель форуму
Житель форуму
Gotic-Ledi


К-ть повідомлень : 67
Registration date : 20.05.2007

до чого котиться світ? Empty
ПовідомленняТема: Re: до чого котиться світ?   до чого котиться світ? Empty14.01.08 20:35

Script_TT пише:
Я бачу майбутнє тільки в сірих тонах. Воно брудне, мерзенне і від нього тхне падаллю.

Не тільки майбутнє, сучасність такою вже є.
Куди котиться світ? Він завжди був таким. Люди як тварини. Вони живуть інстинктами. Ну а нині такий час, що котитись вже нема куди. Колись люди жили у раю, зараз у пеклі.
Повернутися до початку Перейти донизу
зайка
Активний учасник
Активний учасник



К-ть повідомлень : 40
Звідки : Івоно-Франківськ
Registration date : 05.01.2008

до чого котиться світ? Empty
ПовідомленняТема: Re: до чого котиться світ?   до чого котиться світ? Empty15.01.08 14:33

Пекло? Ааа..шухер! то що гірше вже неме куда?
Повернутися до початку Перейти донизу
NFS Most Wanted
Майстер слова
Майстер слова
NFS Most Wanted


Чоловік
К-ть повідомлень : 239
Registration date : 03.03.2007

до чого котиться світ? Empty
ПовідомленняТема: Re: до чого котиться світ?   до чого котиться світ? Empty15.01.08 17:49

А може трохи більше оптимізму? Має ж бути світло в кінці тунелю.
Повернутися до початку Перейти донизу
Script_TT
Майстер слова
Майстер слова
Script_TT


К-ть повідомлень : 200
Registration date : 28.02.2007

до чого котиться світ? Empty
ПовідомленняТема: Re: до чого котиться світ?   до чого котиться світ? Empty24.06.08 23:22

Цікаво, де автор теми? Світ котиться, а ми мовчимо. Непорядок. Треба щось робити. Терміново.
Повернутися до початку Перейти донизу
Federal Reserves
Перехожий
Federal Reserves


Чоловік
К-ть повідомлень : 4
Звідки : Zolochiv, temporary resident of the WORLD
Рід занять : до мети ще не дійшов
Хоббі : думати любля я, а потім відпочити від цього ТРЕБА
Registration date : 03.07.2009

до чого котиться світ? Empty
ПовідомленняТема: Re: до чого котиться світ?   до чого котиться світ? Empty04.07.09 14:27

Та ну, все супер!

Світ нікуди не котиться він просто в Космосі летить з шаленною швидкістю прямо в РАЙ!!! на повному серйозі. Представте, як може уявляти світ в утробі людина. Ну вже доказано, що краще з малюками в утробі розмовляти. Так само ми живемо, що ми представляємо собі про "СВІТ". А що світ то Золочів, Лондон, Венеція, Хороші друзі, Піна-Колада та басейн в дворі????

Доречі, в оригіналі В РАЮ- означає В ПРЕКРАСНОМ. ТОБТО ТІ ДВОЄ з Біблії БУЛИ ПРОСТО В ПРЕКРАСНОМ МИРЕ, на російській пардон.


Все буде Хокей!!!! Шайбу!!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





до чого котиться світ? Empty
ПовідомленняТема: Re: до чого котиться світ?   до чого котиться світ? Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
до чого котиться світ?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ФІЛОСОФІЯ ЖИТТЯ :: Пошуки істини-
Перейти до: