Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 дружба

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
зайка
Активний учасник
Активний учасник



К-ть повідомлень : 40
Звідки : Івоно-Франківськ
Registration date : 05.01.2008

дружба Empty
ПовідомленняТема: дружба   дружба Empty06.01.08 17:16

чи може існувати дружба між хлопцем і дівчиною?
Повернутися до початку Перейти донизу
зайка
Активний учасник
Активний учасник



К-ть повідомлень : 40
Звідки : Івоно-Франківськ
Registration date : 05.01.2008

дружба Empty
ПовідомленняТема: Re: дружба   дружба Empty06.01.08 17:31

цікава просто історія у мене вийшла,я з дитинства дружила з хлопцем,а недавно він признався,що давно кохає мене.дружба була втрачена,вот я питаю,чи може бути дружба між різними статями,чи це просто міф і рано ,чи пізно хтось закохається ?як ви думаєте?
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 32
Registration date : 03.03.2007

дружба Empty
ПовідомленняТема: Re: дружба   дружба Empty06.01.08 18:58

певно шо може бути... я б навіть сказала, шо дружба між хлопцем і дівчиною набагато міцніша, ніж між двома дівчатами, адже хлопець і дівчина не будуть сваритися через однакові кофточки, джинсіки і т.п. (то просто нонсенс), не будуть обговорювати других дівчат (хлопці того дуже не люблять)....
от наприклад уяви ситуацію... ти в дитинстві дружила не з одним, а з півсотнею хлопців..... я не думаю, шо вони всі всі всі коли виростуть тобі признаються в коханні... я, наприклад ,можу сміло заявити, шо в мене дуууже багато друзів сильної статі... і я впевнена, шо більшого ніж міцна дружба між нами бути не може.... та й навіть на більше не розраховую...
Повернутися до початку Перейти донизу
Script_TT
Майстер слова
Майстер слова
Script_TT


К-ть повідомлень : 200
Registration date : 28.02.2007

дружба Empty
ПовідомленняТема: Re: дружба   дружба Empty06.01.08 19:06

Якщо між вами зникла дружба, то хіба вона була? Може треба було делікатніше якось з"ясовувати відносини? Треба було обійняти його, поцілувати, і сказати, що такого друга як він у тебе в житті не було і не буде, і ти не хочеш його втрачати. Але справжня любов має бути взаємною. Якщо він дійсно друг, то мав би зрозуміти, і не ображатись насмерть. Тому, я не вважаю що любов повинна руйнувати дружбу.
Справжня дружба існує. Як і любов. Одне другому не заважає.
Повернутися до початку Перейти донизу
зайка
Активний учасник
Активний учасник



К-ть повідомлень : 40
Звідки : Івоно-Франківськ
Registration date : 05.01.2008

дружба Empty
ПовідомленняТема: Re: дружба   дружба Empty06.01.08 19:06

та я теж маю багато друзів з чоловіків,просто ніколи не могла подумати...що один з найкращих...і що....?і як тепер...?
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 32
Registration date : 03.03.2007

дружба Empty
ПовідомленняТема: Re: дружба   дружба Empty06.01.08 19:11

як... а вот так.... якщо він тобі також подобається, то попробуйте розвивати ваші стосунки... а якщо ж ні... і ти просто хочеш, щоб ви залишилися друзями, то постарайся йому все пояснити... але пояснюй якомога делікатніше, так щоб його не образити... поясню так, щоб він тебе зрозумів, а не щоб в нього на все життя залишилася образа... але не показуй, що він тобі байдужий, "зависаючи" в нього на очах з іншим хлопцем.
Повернутися до початку Перейти донизу
Artur
Майстер слова
Майстер слова
Artur


Чоловік
К-ть повідомлень : 295
Звідки : планета Земля
Рід занять : с.п.е.ц.
Хоббі : екстрім
Registration date : 26.02.2007

дружба Empty
ПовідомленняТема: Re: дружба   дружба Empty06.01.08 19:29

А звичайно прошу пробачення, але і друга можна зрозуміти.
Уявіть, ви вже багато років когось любите, і от, настає день,
коли наважуєтесь зізнатись. І що чуєте? Сміх, іронію. Або навіть якщо делікатно кажуть, що "кіна не буде", то все одно у нього на душі рана,
яка ще нескоро загоїться.
А ще може таке бути, що він розраховував на взаємність. Може дівчина себе вела так, що давала йому надію на щось більше. А може і ніяк себе особливо не вела, але все одно він жив надією.
В будь-якому випадку, не спішіть осуджувати того хлопця.
Він знайшов коханя, і втратив його. Погодьтесь, це дуже боляче.
Повернутися до початку Перейти донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Альонка


Жінка
К-ть повідомлень : 685
Age : 32
Registration date : 03.03.2007

дружба Empty
ПовідомленняТема: Re: дружба   дружба Empty06.01.08 19:33

не осуджую... бо просто-напросто розумію, наскільки для нього боляче розуміти те, що його відштовхнули... я б сама певно не пережила.... але ж погодься, що коли дівчина не бажає мати з ним шось серйозне, то вона таки має йому сказати те "кина не будет".... бо обманювати себе саму, хлопця і свої почуття, зістрічатися з людиною, розуміючи, що більшого ніж жаль ти до неї не відчуваєш, також буде дуже неправильним.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





дружба Empty
ПовідомленняТема: Re: дружба   дружба Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
дружба
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ПРО ДРУЖБУ, КОХАННЯ, СІМ'Ю :: Він та Вона-
Перейти до: