Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор.

Перейти донизу 
+22
Gotic-Ledi
Inka
Script_TT
zoom
NewSev
Таня 23
Альонка
Дівчина з іншого життя
representative
Antivirus-xXx
Artur
Депутат Міськради
bitter_month
NFS Most Wanted
AlmazRubin
ШуХеР
~ Олічка ~
•°.• Aнна •°.•
Vika_18
Konsul_Lviv
Strong-6125
Cassie
26 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
АвторПовідомлення
™ 1001_night ™
Майстер слова
Майстер слова
™ 1001_night ™


Чоловік
К-ть повідомлень : 235
Звідки : Україна. Штат Західноукраїнський.
Registration date : 27.02.2007

Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор.   Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор. - Сторінка 3 Empty21.07.07 19:04

Кілька хвилин тому по 5-му каналу транслюється інтерв"ю за участю Петра Олійника, голови Львівської обласної державної адміністрації. Крім того, як голова ЛОДА П.Олійник лестив Президенту, вихваляючи його тверді рішення, крім того, як П.Олійник заперечував вимирання худоби та отруєння жителів регіону аварії, я більше нічого путнього не почув. Хоча П.Олійник сварив всіх, та закликав не робити з аварії політики, не забув П.Олійник облити брудом Блок леді Ю. А знаєте за що? За те, що від цього блоку прислали у район аварії чисту воду, щоб люди не пили місцеву. П.Олійнику таке дуже не сподобалось, бо ж Кузьмук пив, чого ж Юля свою воду присилає. Ганьба ж від конкурентного політичного блоку подачки у виді води приймати.
Сміх та й годі. Я далекий від політки, але від цих політиків мене вже вивертає.

Як правильно сказав один з дописувачів, складається враження, що у країні взагалі нічого не відбулось. Так собі, подумаєш, згоріло кілька вагонів. Майже рядова ситуація. Така поведінка влади насторожує.

Послухав я це все, подивився новини, почитав думки на форумі і зробив для себе кілька висновків:

1. Влада не зацікавлена в тому, щоб визнавати реальні масштаби того, що відбувається. От дивіться, незабаром вибори. Ні Янукович, ні Ющенко не зацікавлені в тому, щоб народ сказав: "це ви допустили таку катастрофу, бо ви були при владі, і не запобігли катастрофі".

2. Влада щоразу більше наголошує на тому, що екологічна обстановка у нормі. Але по деяких каналах транслювались інтерв"ю з жителями сіл, прилеглих до Ожидова, і вони жалілись на погане самопочуття, на біль у голові, гіркоту у роті, тошноту.

Може ці симптоми нічого і не нагадують медикам, їм же видніше.
Я навіть допускаю окремі випадки, що люди можуть зловживати місцем проживання в районі аварії, вигадуючи собі хвороби. Допускаю, що у людей паніка, і вони необ"єктивно оцінюють свій стан.
Але я не допускаю можливості говорити, що у нас все чудово, і життя прекрасне. А екологія найчистіша у світі, бо Кузьмук п"є воду з криниці, а Шуфрич з Русланою ходять біля тих вагонів без распіраторів. Це для мене не показник.

Чого Кузьмук і Шуфрич так діє мені зрозуміло. Навіть чому Руслана приперлась на місце аварії - я теж здогадуюсь. І я їм всім не вірю. Якщо політики можуть зрадити майдан і приймати рішення, які суперечать народу, то ці ж політики запросто можуть піарити, щоб не втратити і так втрачену довіру народу.

4. Олійник згадав про Євро-2012. Звичайо ж ця ситуація - удар по іміджу України. І голова ЛОДА закликав всіх не піддаватись провокаціям, не сіяти паніку, бо у нас все добре, і чисте повітря, і вода, і врожай збирати можна навіть в Ожидові.
Олійник навіть сказав, що на місці аварії буде рости газон буквально за кілька днів. Скажіть, він що, клоун?

5. Я не вірю владі. Вона зрадлива, брехлива і корумпована. Вона розкаже нам будь-які казки про аварію, аби тільки ми голосували за них на наступних виборах. Не вірю і жителям нашого міста, які самі драпали, і не кликали інших. Не вірю нікому. Вірю тільки у свій власний розум, і Божу волю. А від долі самі знаєте- не втечеш.

4. Я вірю у факти. Аварії відбулась. Те, що вона має рівень катастрофи - це факт. Я особисто бачив як виглядають поля в напрямку зони аварії. Незрозумілої консистенції туман чи то смог осідає попри землю.
Люди почуваються недобре.
Але ніщо не з"являється нізвідки, і не зникає внікуди. Ми ж це всі знаємо. Якщо дим розсіявся, то він або осів на землю, або ж пішов вверх. І перше, і друге нам нічого радісного не віщує.

5. Від цієї аварії здоров"я нації, а жителів львівщини зокрема - серйозно підзанепаде. Може не нині, і не завтра, але хіба це так важливо? Важливо що екологія у нас і так на грані добивання людства, а тепер ще і це.

Вимремо як динозаври...
Повернутися до початку Перейти донизу
Inka
Майстер слова
Майстер слова
Inka


Жінка
К-ть повідомлень : 152
Registration date : 20.03.2007

Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор.   Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор. - Сторінка 3 Empty21.07.07 19:52

™ 1001_night ™ пише:

Вимремо як динозаври...

Підморгує Люблю оптимістів....

І так...по пунктах
1. Звичайно що не зацікавлені. Проте вони зацікавлені в хорошій рекламі...І зараз будуть заспокоювати нас, жаліти і "допомагати всілякими способами"

2. В мене знайомий там був. Самопочуття в нього тоже не дуже...А наголошувати їм треба. Щоб паніки не було. Щоб ніхто не до...питувався в них який "розумний чоловік" дозволив перевозити небезпечну речовину, яка загоряється при темпаратурі меншій ніж була темпаратура повітря. І при тому ше вчепити іншого "добра" не менш небезпечного до того ж поїзда...!!!!!!!!!!!!!

4. Ні він не клоун. Він *********

5. Підпишусь під кожним слововом. Не переношу політики і політиків

І на здоров"я це звичайно ж вплине....Тільки дуже наївні так не вважають...То всьо прийде з часом.
Повернутися до початку Перейти донизу
DJ FAIR
Житель форуму
Житель форуму
DJ FAIR


Чоловік
К-ть повідомлень : 98
Звідки : батьки з Золочева. зараз живемо у Львові
Рід занять : музика
Registration date : 03.03.2007

Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор.   Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор. - Сторінка 3 Empty21.07.07 22:57

Сумно щось стає. Без настрою
Повернутися до початку Перейти донизу
Gotic-Ledi
Житель форуму
Житель форуму
Gotic-Ledi


К-ть повідомлень : 67
Registration date : 20.05.2007

Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор.   Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор. - Сторінка 3 Empty22.07.07 19:45

DJ FAIR пише:
Сумно щось стає. Без настрою

Не сумуй. Все ніби добре.
Правда оті грози не дуже добре.
Повернутися до початку Перейти донизу
Strong-6125
Активний учасник
Активний учасник
Strong-6125


К-ть повідомлень : 33
Registration date : 05.03.2007

Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор.   Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор. - Сторінка 3 Empty22.07.07 21:26

Ну що ж, доведеться нам жити на забрудненій території, і ніхто нам не допоможе.
Розказували мені, що жителям Ожидова привозять питну воду (це при тому, що воду з колодязя можна пити).
Жителям виплачують компенсацію аж в 300 грн.!!!!!
Люди потроху повертаються до нормального життя.
Особливо ті, яким не було куда втікати Ні
Повернутися до початку Перейти донизу
Дівчина з іншого життя
Житель форуму
Житель форуму
Дівчина з іншого життя


К-ть повідомлень : 77
Registration date : 03.03.2007

Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор.   Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор. - Сторінка 3 Empty25.07.07 20:53

Хватить вже про ту аварію. Ми ж не ввійшли до зони лиха. Бачите, три райони включили, Буський, Бродівський і Радехівський. Їм виділили купу мільйонів. А на що підуть ті мільйони я так і не зрозуміла. Знов хтось заробить Ну-ну...

Черговий раз біду використали як засіб піару. Винних як завжди нема.
Повернутися до початку Перейти донизу
Inka
Майстер слова
Майстер слова
Inka


Жінка
К-ть повідомлень : 152
Registration date : 20.03.2007

Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор.   Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор. - Сторінка 3 Empty26.07.07 16:11

Дівчина з іншого життя пише:
Хватить вже про ту аварію. Ми ж не ввійшли до зони лиха. Бачите, три райони включили, Буський, Бродівський і Радехівський.

Мушу тебе розчарувати...наш район туди тоже входить...По новинах перераховували і наш
Повернутися до початку Перейти донизу
NFS Most Wanted
Майстер слова
Майстер слова
NFS Most Wanted


Чоловік
К-ть повідомлень : 239
Registration date : 03.03.2007

Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор.   Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор. - Сторінка 3 Empty26.07.07 18:36

Inka пише:
Мушу тебе розчарувати...наш район туди тоже входить...По новинах перераховували і наш

Такс.... і де наші мільйони на ліквідацію наслідків?
Воду ж ми з крана п"єм Ану розбіглись всі
Повернутися до початку Перейти донизу
Лікар [online]
Активний учасник
Активний учасник
Лікар [online]


К-ть повідомлень : 37
Registration date : 02.03.2007

Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор.   Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор. - Сторінка 3 Empty02.08.07 16:18

Як лікар, можу сказати, що нічого доброго нас не чекає після такої аварії.
Повернутися до початку Перейти донизу
NewSev
Майстер слова
Майстер слова
NewSev


Чоловік
К-ть повідомлень : 148
Age : 42
Звідки : Севастополь
Рід занять : журналіст
Хоббі : журналістика
Registration date : 19.07.2007

Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор.   Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор. - Сторінка 3 Empty03.08.07 12:49

Лікар [online] пише:
Як лікар, можу сказати, що нічого доброго нас не чекає після такої аварії.

не будучи лікарем теж в цьому переконаний...
Повернутися до початку Перейти донизу
•°.• Aнна •°.•
Майстер слова
Майстер слова
•°.• Aнна •°.•


Жінка
К-ть повідомлень : 210
Звідки : Львів
Registration date : 26.02.2007

Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор.   Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор. - Сторінка 3 Empty03.08.07 15:33

Як екстрасенс-нострадамус - підтверджую вашу теорію
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор.   Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор. - Сторінка 3 Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Аварія біля Ожидова - техногенна катастрофа. Жовтий фосфор.
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ПРО НАШЕ МІСТО :: Zolochiv news-
Перейти до: