ФорумФорум  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка | 
 

 Про секс

Донизу 
АвторПовідомлення
Antivirus-xXx
Майстер слова
Майстер слова
avatar

Чоловік
К-ть повідомлень : 131
Registration date : 02.03.2007

СтворюватиТема: Про секс   30.04.07 19:24

Без цієї теми на форумі скучно. Пропоную ділитись ероспогадами.
Починаю з себе. За отими дверима в мене з одною фройляйн були самі триіксові забави,
на які тільки фантазії хватає. Як згадаю, то аж ... самі знаєте шо.
Вся процедура знята трохи на фото, трохи на відео. Завстидався

На початок Донизу
DVD
Ветеран форуму
Ветеран форуму
avatar

К-ть повідомлень : 396
Registration date : 02.03.2007

СтворюватиТема: Re: Про секс   30.04.07 19:48

Міфи в сфері сексу

Міф перший.
Найбільш стійкий і найбільш шкідливий міф про те, що секс - це фізіологія й тільки фізіологія. Саме тому не пояснити багатьом людям, що секс - не набір технічних прийомів, а щось зовсім інше, зв'язане, насамперед, з емоціями, психікою, підсвідомістю.
Результат цього міфу:до сексолога пацієнти найчастіше звертаються як до тренера рукопашного бою: "Навчіть парі-трійці безвідмовних прийомів і хитрувань, і я буду у повному порядку!" Начебто б смішно й безглуздо, однак подібні уявлення про секс присутні у свідомості багатьох і багатьох:

Міф другий.
Його зміст у наступній тезі: секс - це для хлопчиків, а любов - для дівчаток. Саме дорослі й, насамперед, батьки й педагоги нав'язують певні ролі маленьким дітям: "Що ти плачеш? Ти ж хлопчик! Почуття, емоції - це для дівчаток!" "Ти дівчинка, ти повинна бути пасивною, чекати свого принца:" підліток може бути розв'язним, бігати з однолітками. Суспільство дозволяє йому більше фізіологізма. А для дівчинки все це підходить. "Ну, він-то погуляв, мав десятки подружок!" - говорять про юнака без особливого осуду. А от на дівчину дивляться з найбільшим презирством. У принципі, це ставиться до поняття подвійної моралі, коли одним можна те, що для інших засуджується.

Міф третій.
Чоловіки в яких найбільші розміри геніталій, більше успішні в сексі й мають переваги перед іншими чоловіками, - стверджує цей досить розповсюджений міф. Його популярність невидимими нитками пов'язана з культами найдавніших часів, коли до фалоса (дітородному органу, що перебуває в стані готовності до статевого акту) ставилися як до символу агресії, сил і панування. Перші проблиски творчого пориву древньої людини, що втілилися в наскальному живописі, досить характерні.
Розглянемо типовий сюжет: плем'я йде на полювання. Спереду вождь, у якого самі вражаючі по розмірах статеві органи. У наближених - ледве менше, у простих мисливців - майже нічого не видно. Напевно, ясно, що чисто до сексуальних завдань все це не має ніякого відношення. Це символіка соціального стану, влади, сили, поваги. У деяких державах давньої давнини кам'яні статуї фалоса встановлювалися біля житла, як вважалося, він відганяє злих духів і забезпечує цьому будинку багатство й благополуччя.
А в чому суть материнської мови? Нескінченні й досить примітивні сполучення декількох слів. Які означають чоловічі й жіночі статеві органи й дії, ними що виробляються, - хіба зміст цього в сексуальному підґрунті? Ні, звичайно. Завдання в цьому випадку - принизити, продемонструвати свою владу й силу. Природньо, що сьогодні, коли чоловік, крім вічних розмов і байок на цю тему, бачить порнофильм, де "герої" підбираються відповідній тематиці властивостей й якостей, він, порівнюючи себе з ними, починає комплексувати, почувати себе незначним, невідповідним образу "дійсного чоловіка", болісно роздумувати про своїй "проблеми" з лінійкою в руках:
А якщо ще й жінка, також вигодувана на міфах, кине зауваження, що травмує? Пацієнт готовий!

Міф четвертий.

Онанізм! Скільки із цього приводу страхів. Жартів, знущань! Чому?
Уявлень про шкідливі й непоправні наслідки й ганебність онанізму (мастурбації) також ідуть коріннями в глибоке минуле.
Сам термін "онанізм" іде від старозавітнього пастуха Онана. Його вчинок полягав у тому, що він ": пролив насіння на землю". Ясно, що це явище супроводжувало людину й людство всю його історію. І завжди воно зневажалось суспільством, а людина залякувалася страшними наслідками цього "пороку". Первісна свідомість завжди наділяла насіння особливими, магічними властивостями. І дійсно, адже це досить загадково: потяг - контакт - сім'явиверження - вагітність - нове життя! А раз насіння має такі властивості, то безцільна його "витрата", "втрата" не може оцінюватися інакше, як провина, злочин. По даним різним опитуванням, це явище знайомо 90 - 95% всіх чоловіків й 40 - 60% жінок. Причому було встановлено, що в жінок, які в минулому мали практику мастурбації, набагато рідше в подальшому житті спостерігалися проблеми з оргазмом. Реальних наслідків мастурбації не спостерігав жоден фахівець, а от з так названою онанофобією, тобто страхом розплати за онанізм й очікуванням "шкідливих наслідків", зіштовхується у своїй практиці більшість психотерапевтів і сексопатологів.

Міф п'ятий, і останній.
Не менш розповсюджений, особливо серед чоловіків, міф про "виснаження" потенції. В XІ столітті шанувальники цієї "наукової" теорії навіть оголосили цифру в 5400 сім'явивержень, які нібито відпущені чоловіку на все його життя.
Звідси випливає досить анекдотична ситуація: починаючи з першої полюції кожному чоловіку варто займатися методичною арифметичною вправою, а саме - вирахуванням. Сума залишку й покаже йому його реальні можливості й перспективи. Виходячи із цих безглуздих уявлень можна сказати, що якщо чоловік до п'ятдесяти років мав украй мало сім'явивержень, те після п'ятдесяти - його чекає сексуальна активність, тому що резерв "не обраний". Повна наукова неспроможність і безглуздість цих поглядів доведена кілька десятиліть назад.
На початок Донизу
Cassie
Майстер слова
Майстер слова
avatar

Жінка
К-ть повідомлень : 103
Registration date : 02.03.2007

СтворюватиТема: Re: Про секс   03.05.07 21:48

Вам тільки одне в голові Злий як чорт
На початок Донизу
ШуХеР
Майстер слова
Майстер слова
avatar

К-ть повідомлень : 199
Registration date : 18.04.2007

СтворюватиТема: Re: Про секс   05.05.07 11:33

Ну не тільки одне. Нам і зовсім друге в голові Показув.язика
На початок Донизу
DJ FAIR
Житель форуму
Житель форуму
avatar

Чоловік
К-ть повідомлень : 98
Звідки : батьки з Золочева. зараз живемо у Львові
Рід занять : музика
Registration date : 03.03.2007

СтворюватиТема: Re: Про секс   22.03.09 12:31

"Женщины, которых ласкают мало, неумело или редко, живут,
мучимые тысячами жалких забот, тщеславием, жаждой денег,
всякими случайностями, причиняющими столько огорчений.
Женщины, ласкаемые досыта, ни в чем не нуждаются, ничего не
желают, ни о чем не сожалеют… ибо сладострастие заменяет им
все, исцеляет от всего, утешает во всем!"
© Ги де Мопассан
На початок Донизу
Спонсируемый контент
СтворюватиТема: Re: Про секс   

На початок Донизу
 
Про секс
На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ПРО ДРУЖБУ, КОХАННЯ, СІМ'Ю :: Він та Вона-
Перейти до: