Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Як не помились у виборі мобільного тел. коли купуєш вперше.

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
DVD
Ветеран форуму
Ветеран форуму
DVD


К-ть повідомлень : 396
Registration date : 02.03.2007

Як не помились у виборі мобільного тел. коли купуєш вперше. Empty
ПовідомленняТема: Як не помились у виборі мобільного тел. коли купуєш вперше.   Як не помились у виборі мобільного тел. коли купуєш вперше. Empty10.03.07 20:11

В цій темі пропоную Вашій увазі серію публікацій щодо вибору мобільного телефону. Почнемо з головного.

Як не заплутатись у характеристиках телефону перед покупкою.

Сучасні стільникові телефони призначені не лише для вербального спілкування, а й мають безліч різних функцій.
Купуючи телефон, в першу чергу, треба визначити, якого класу апарат Вам потрібен.

Найбільший клас мобільних телефонів -
це клас "народних" трубок. Основне завдання таких телефонів - просто сполучати абонентів. Телефони даного класу відносно недорогі, практичні і прості у користуванні.

Наступний клас стільникових телефонів - "бізнес".
Ці телефони характеризуються вищою ціною і великою кількістю функціональних можливостей. У трубки бізнес-класу обов'язкові функції :
передача даних (вбудований модем, ІЧ-порт, WAP, GPRS), багатофункціональний органайзер, цифровий диктофон, що дозволяє швидко записати необхідну адресу або думку, що раптово прийшла в голову та ін. Всі передові технології і нові послуги, що з'являються у світі телекомунікацій, впроваджують в апарати саме цього класу. Особлива група телефонів - це апарати класу "люкс". Вони модного дизайну, малої ваги і мініатюрні, а в той же час, мають найширші функціональні можливості. За ціною ці телефони значно перевершують трубки бізнес-класу. Стрімко розвивається і поповнюється моделями новий клас - "комунікатори". "Комунікатори" - це пристрої, що мають риси стільникового телефона і комп'ютера. Хоч це пристрої значної маса і габаритів, та вони зберігатимуть досить велику кількість інформації і працюватимуть з основними офісними програмами.

Ключові параметри:
Стандарт :
В даний час введені в комерційну експлуатацію чотири основні стандарти: NMT-450, AMPS, GSM-900, GSM-1800. Аналоговий стандарт NMT-450 використовує смугу частот 450...470 Мгц. Його особливість - великий радіус дії, що дозволяє швидко забезпечувати радіотелефонним зв'язком значну територію. Аналоговий стандарт AMPS (смуга частот 825...890 Мгц). Радіохвилі цих частот краще розповсюджуються в містах, що зменшує в порівнянні з NMT450 кількість "мертвих зон" зв'язку. Цифровий стандарт GSM-900 (смуга частот 890...965 Мгц), радіохвилі цих частот добре розповсюджуються в місті, а цифрова технологія ускладнює прослуховування розмов. Цифровий стандарт GSM-1800 має багато спільного з GSM-900, але використовує діапазон 1800 Мгц. Ще менший радіус сотів і менша потужність випромінювання телефону (порівняно до GSM900) зумовлює переважаюче застосування цього стандарту в містах.

Вага, гр. : Маса мобільного телефону, в грамах (г). У окремих моделей вказано кілька варіантів ваги мобільного телефону або навіть ваговий діапазон (дана модель з різними акумуляторами має різну вагу).

Режим очікування до ... годин : Вважають "ідеальний" час роботи телефона в режимі очікування, від повного зарядження до повного розрядження акумуляторів, за умови, що телефон залишається увімкненим і готовим до використання, та не використовується за призначенням.

Режим розмови до ... годин : Максимально можливий час роботи телефону в режимі безперервної розмови, на який розраховані акумулятори даної моделі телефону.

Тип акумулятора : Під час вибору телефону велике значення має місткість і тип акумуляторної батареї. Від її місткості залежать максимальна тривалість розмов і час роботи в режимі очікування, а від типу - зручність користування апаратом і термін служби батареї. Нікель-кадмієві акумулятори (NiCd) мають ефект пам'яті, через що їх потрібно розряджати перед черговим зарядженням. Тому переважають досконаліші літій-іонні (Li-Ion) і нікель-металгідридні (NiMH).
mAh : Під час вибору телефону велике значення має місткість і тип акумуляторної батареї. Від її місткості залежать максимальна тривалість розмов і час роботи в режимі очікування, а від типу - зручність користування апаратом і термін служби батареї. Нікель-кадмієві акумулятори (NiCd) мають ефект пам'яті, через що їх потрібно розряджати перед черговим зарядженням. Тому переважають досконаліші літій-іонні (Li-Ion) і нікель-металогідридні (NiMH).

Розмір дисплею : Розмір дисплея визначається кількістю текстових рядків з піктограмами, на яку він розрахований.

Поліфонія : Поліфонічне відтворення мелодій дзвінка - це таке відтворення, під час якого одночасно звучать кілька нот .

Мелодії (кількість) : Кількість закладених у телефон мелодій дзвінка змінюється від 1 до 80.

FM-плеєр : У телефон інколи вбудовують FM-плеєр. Під час першого після вмикання телефону завантаження аудіо-плєєра сканується вся пам'ять, щоб виявити музичні дані. Музику слухають через навушники.

MP3 плеєр : У телефон інколи вбудовують програвач музики формату mp3 (музику завантажують з комп'ютера).

Вібродзвінок : Функція "вібродзвінок" дозволяє приймати дзвінки безшумно, щоб не турбувати оточуючих. Перед придбанням обов'язково випробуйте його - у різних моделей "вібро" має різну потужність

Голосовий набір : Голосовий набір викликає телефонний номер із записника, щоб набрати його. Попередньо необхідно занести в пам'ять апарату голосові мітки, що відповідають різним телефонним номерам.

Будильник : Телефон також використовують як будильник, для цього треба лишень обрати необхідний час.

Ігри : Звичайно телефон має кілька вбудованих ігор. Якщо апарат підтримує Java (і GPRS), то додатково завантажують ігри з мережі.

Калькулятор : Телефонні апарати, що мають вбудований калькулятор, зручні для підрахунків.

Годинник : Наявність функції "Годинник" дозволить переглянути час пропущеного дзвінка.

Органайзер : Органайзер - це вбудований щоденник, в який вносять розклад всіх своїх справ.

Диктофон : Вбудований диктофон - дуже зручна функція, що дозволяє виконувати запис необхідної інформації. Також диктофон використовують як звуковий записник.

Записна книжка - … записів : Кількість телефонних номерів з іменами абонентів, що зберігаються у вбудованій пам'яті телефону, а не на SIM-карті.

Підрахунок тривалості і вартості розмови : Індикатор показує час, що пройшов з початку розмови (дозволяє орієнтуватись у її ціні) .

WAP : Wireless Application Protocol (WAP) - це протокол бездротового доступу до інформаційних і сервісних ресурсів глобальної мережі Інтернет безпосередньо з мобільних телефонів.

Модем : Модем - це можливість використання мобільного телефону як модему під час під'єднання до комп'ютера.

E-mail клієнт : Наявність у телефоні вбудованого поштового клієнта POP і SMTP дозволяє отримувати чи надсилати електронні листи.

Bluetooth : Bluetooth - це радіотехнологія (радіо-інтерфейс) малої потужності, яку розробили з метою заміни існуючих кабельних з'єднань персональних офісної і побутової техніки з широким спектром переносних пристроїв, таких, як електронні записники і мобільні телефони.

USB : Під'єднання здійснюють через порт USB

ІR-порт : За допомогою інфрачервоного порта (ІЧ-порт) встановлюють бездротове з'єднання мобільного телефону і будь-якого пристрою, що має ІЧ-порт (ноутбук, кишеньковий комп'ютер, модем і т.п.) та знаходиться недалеко.

MMS : MMS дозволяє приймати або передавати кольорові малюнки, фотографії, мелодії і навіть відео.

EMS : ЕМS дозволяє приймати або передавати текст повідомлень (жирний шрифт, курсив, підкреслення слів), вести обмін
малюнками і логотипами.

GPRS : GPRS (General Packed Radio Services) - послуга пакетної передачі даних з радіоканалу, дозволяє постійне під'єднання через GPRS-телефон до мережі Інтернет, при чому абонент може дзвонити і приймати дзвінки, не перериваючи з'єднання з Інтернет.

Підтримка Java : Телефон, що підтримує java-додатки, може виконувати програми, написані мовою Java, які завантажують з Інтернету через WAP-браузер, наприклад, такі як: ігри, органайзер, карту метро.

Синхронізація з РС : Можливість під'єднання телефонного апарату до комп'ютера .

Вбудована камера : Це засіб для фотографування або зйомки відео.
Повернутися до початку Перейти донизу
DVD
Ветеран форуму
Ветеран форуму
DVD


К-ть повідомлень : 396
Registration date : 02.03.2007

Як не помились у виборі мобільного тел. коли купуєш вперше. Empty
ПовідомленняТема: Re: Як не помились у виборі мобільного тел. коли купуєш вперше.   Як не помились у виборі мобільного тел. коли купуєш вперше. Empty22.02.08 19:37

Знайшов цікаву статтю, яку викладу мовою оригіналу:

Подделка или оригинал? Как определить это по телефону!


Сотовые телефоны уже давно вошли в нашу жизнь и стали её неотъемлемой частью. Множество фирм предлагают свою продукцию потребителю, и почти каждый человек может выбрать себе сотовый телефон по душе и по цене. Сейчас в обороте находится множество поддельных телефонов.

Китай – это страна, в которой местные умельцы могут подделать абсолютно всё, и эти товары в большинстве случаев не отличаются особым качеством. Сотовые телефоны из Китая очень дешевые, и поэтому в погоне за сверхприбылью розничные или оптовые продавцы выдают их за оригинал и продают их во много раз дороже их первоначальной стоимости. Сейчас моя жизнь вплотную связана с этим чудом высоких технологий, и я научился отличать китайские подделки от оригинала.

Начнем с самой популярной корпорации, Nokia.
Самое первое, на что стоит обратить внимание – это вес телефона. Взвесьте его в руке, если он покажется вам каким-то уж слишком легким, то это, скорее всего, подделка.
Второе. Обратите внимание на корпус телефона, пощупайте его, потрите руками, если вам покажется, что он как будто вырублен топором и пластик слишком хрупкий, то это подделка.
Третье. Понажимайте на кнопочки, что вы слышите? У оригинальных телефонов при нажатии на кнопки звук более глухой, чем на подделках.

Перейдем к менее именитому бренду, Motorola.
В Китае подделка модельного ряда данной компании находится на очень высоком уровне. Некоторые подделки очень сложно отличить от оригинала. Как правило, у китайских подделок аккумуляторы тоже поддельные. И если в сотовом телефоне поддельный аккумулятор, то можете быть уверены процентов на 60, что телефон тоже подделка. Чтобы отличить оригинальный аккумулятор от поддельного, надо посветить ультрафиолетом на блестящую наклейку, которая приклеена к аккумулятору. Если на наклейке отчетливо видны желтые полосы, то это оригинальная батарея с завода производителя.

Далее обратите внимание на наклейки за задней съёмной панелью. Если наклейка некачественная и похожа на простую ксерокопию, то это подделка. Также стоит обратить внимание на цифры серийного номера, модельного ряда «L», если в серийном номере после первой буквы идут три или более цифр - то это подделка, у оригиналов после первой буквы идут только две цифры.

И не пугайтесь, если на оригинальной (её сразу можно отличить от поддельной) наклейке будет красоваться надпись Made in China, у корпорации Motorola в Китае есть завод, как и у корпорации Nokia.

Sony Ericsson - торговая марка, неплохо зарекомендовавшая себя на рынке сотовых телефонов. Но стоит обратить внимание на серию «Z» и её раскладушки, вас должен насторожить её скрип при открывании. Хитом очень некачественных китайских подделок модельного ряда «К» является К700i. Я столкнулся с огромным количеством подделок именно этой модели. Снимите заднюю панель - за аккумулятором есть металлическая вставка, обратите внимание на её цвет, у подделок он отдаёт желтизной.

Честно сказать, с подделками фирмы Siemens я не сталкивался. На мой взгляд, это вызвано тем, что модельный ряд данной компании не очень популярен в среде потребителей, но я не исключаю, что подделки есть.

К сожалению, по остальным торговым маркам я не могу дать дельных советов, так как на рынке преобладают подделки модельного ряда перечисленных крупных компаний.

Ну и, в общем, при покупке сотового телефона обращайте внимание на все нюансы, начиная от странно низкой цены, заканчивая русской прошивкой с грубыми орфографическими ошибками. Удачи вам!
Повернутися до початку Перейти донизу
™ 1001_night ™
Майстер слова
Майстер слова
™ 1001_night ™


Чоловік
К-ть повідомлень : 235
Звідки : Україна. Штат Західноукраїнський.
Registration date : 27.02.2007

Як не помились у виборі мобільного тел. коли купуєш вперше. Empty
ПовідомленняТема: Re: Як не помились у виборі мобільного тел. коли купуєш вперше.   Як не помились у виборі мобільного тел. коли купуєш вперше. Empty10.04.08 23:19

Якщо купуєш вперше, то помилишся в будь-якому випадку. Навіть якщо тобі здається що ти все знаєш, і у всьому розбираєшся, то не будь таким впевненим, бо тебе ще чекає багато сюрпризів. Починаючи від вибору. Людина не завжди знає що хоче. Найчастіше спрацьовує принцип "в нього (або у неї) є, і я такий хочу". Менше людей купує тільки щоб подзвонити. Я вважаю, що сьогоднішній ажіотаж з покупками мобільних телефонів - це вдала піар-реклама. Все зроблено для того, щоб люди витрачали гроші. Тому, на ринку так часто з"являються новинки, які наполегливо рекламуються. Людина як правило не використовує всіх тих функцій, які є в телефоні. Але гроші за всі ці функції вона заплатила. А вся банальна правда в тому, що телефон має використовуватись як телефон, а не як плеєр, фотоапарат, зубочистка, відкривачка, ніж і т.д.) Тому, не радив би нікому витрачати зайві гроші на понтові примочки і нікому не потрібні функції. Ну хіба що у вас багато зайвих грошей. Тоді це вже інше питання.
Повернутися до початку Перейти донизу
DVD
Ветеран форуму
Ветеран форуму
DVD


К-ть повідомлень : 396
Registration date : 02.03.2007

Як не помились у виборі мобільного тел. коли купуєш вперше. Empty
ПовідомленняТема: Плагіат від Nokia чи CECT ? Хто ж автор бренду Nokia 6300?   Як не помились у виборі мобільного тел. коли купуєш вперше. Empty06.06.08 13:45

Дуже часто на офіційних сайтах говориться наприклад про модель телефону в двох кольорах, а в магазинах вони продаються в чотирьох різних кольорах. Або виробляти мають в одній країні, а під батереєю згадується зовсім інший. А чого варта лише наклейка "Маде ін Самсунг". Виявляється є така країна "Самсунг". Смішно. Дешеві підробки.

А от що я помітив нещодавно... Напевно всім відома брендова модель від Нокії (Nokia 6300) виявляється вже була виготовлена іншою фірмою. Дивовижна схожість. Порівняйте самі:

CECT T818
Як не помились у виборі мобільного тел. коли купуєш вперше. 7ee8718d20a0

Nokia 6300
Як не помились у виборі мобільного тел. коли купуєш вперше. 655bd9addf0f
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Як не помились у виборі мобільного тел. коли купуєш вперше. Empty
ПовідомленняТема: Re: Як не помились у виборі мобільного тел. коли купуєш вперше.   Як не помились у виборі мобільного тел. коли купуєш вперше. Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Як не помились у виборі мобільного тел. коли купуєш вперше.
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ФОТО-ВІДЕО-ТЕХНІКА. СУПУТНИКОВИЙ ТА МОБІЛЬНИЙ ЗВ'ЯЗОК :: Мобільний зв'язок-
Перейти до: