ФорумФорум  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка | 
 

 Що таке "системах кодування каналів" і чи можна ди

Донизу 
АвторПовідомлення
Script_TT
Майстер слова
Майстер слова
avatar

К-ть повідомлень : 200
Registration date : 28.02.2007

СтворюватиТема: Що таке "системах кодування каналів" і чи можна ди   10.03.07 15:21

Всім хто мучиться питанням "що за кодування? і чи можна дивитися?" присвячується:


Viaccess 2.3.

Канали кодовані в системі Viaccess 2.3
Система кодування давно зламана, коди викладені в інтернеті.
Але не поспішаєте радіти. Наприклад, французи, а саме вони придумали систему кодування "Viaccess", знайшли можливість удосконалити старе кодування. На вже наявну систему кодування накладають ще одну - "TPS-Crypt"(Маска). Працює це "неподобство" таким чином - в потік разом з сигналом викидають купу ідентов, і ресівер не може визначитися, який з них справжній.
Довгі "AEC" ключі і допомагають обчислити справжній ідент каналу і він відкривається.
Ключі "AEC" теж викладені в інтернеті. Відома навіть послідовність їх дії, але вони замінюються дуже часто.
В даний час, той хто має ресівер з емулятором і хоче дивитися пакет каналів "TPS"(Multivision) винен через декілька годин "натикивать" нові коди.
У 2007 році на багатьох тюнерах з'явилася нова прошивка що дозволяє дивитися це кодування


Viaccess 2.4

Канали кодовані в системі Viaccess 2.4
Система кодування зламана, коди викладені в інтернеті. Каналів, що використовують це кодування, залишилося не багато.


Viaccess 2.5

Канали кодовані в системі Viaccess 2.5
Маса цікавих каналів закрита в цій системі кодування, зокрема пакет каналів RTV (Наше кіно і ін.), канал NTV-Mir і багато інших.
Найцікавіше, ходять наполегливі чутки, що ця система кодування зламана. Схоже, що зараз шукають покупця на результати злому і може ще в цьому році з'явиться нелегальна карта або модуль відкриваючі канали закодовані в цьому кодуванні.
Це буде сенсацією, великою перемогою телепіратів і бочкою бальзаму на душі "халявщиков", що настраждалися


Viaccess 2.6

Канали кодовані в системі Viaccess 2.6
з цією системою кодування поки "все глухо". Ймовірно на це кодування перейдуть всі канали коли запахнет жаренним на "VIA-2.5"


Viaccess 3.0

На сьогоднішній день абсолютно нове кодування, перегляд її не можливе ніяким з відомих хитрих методів. У ній зараз йдуть тести пакету 'НТВ-плюс' на супутнику Eutelsat W4, 36E


Betacrypt

Канали кодовані в системі Веtacrypt
Ця система кодування давно зламана і, в даний час, нелегально дивляться канали що залишилися в цьому кодуванні, наприклад, австрійський пакет каналів ORF Digital. Якщо подивитися загальний список каналів закритих цією системою, то "душа радіє". Але не спокушайтеся. Нелегальний перегляд більшості цих каналів неможливий. Упроваджена, так звана, "тунельная" система кодування.Щоб "стародавні" ресівери типу "D-box1" дізнавалися карту з новим кодуванням, зовнішня оболонка кодування залишилася від "Betacrypt", а нутрощі їй вставили від системи кодування "Nagravision"
Цього монстра назвали "Nagravision 2"


Nagravision 2

Канали кодовані в системі Nagravision 2
Останнім часом було багато шуму про "злом системи кодування "Nagravision 2". Під "злом" треба розуміти, що відомий алгоритм кодування і провайдер вже майже не має можливостей боротися.
В даному випадку, ситуація інша. Правильніше говоритиме про "злом" офіційної карти.
Група іспанських хакерів знайшла можливість рахувати інформацію з однією з модифікацій офіційних карт. Такі карти використовувалися і для іспанського варіанту "Nagravision 2"(Armagedon), і для німецького
варіанту цієї системи кодування "Aladin". Навіть частина офіційних карт на "Polsat" були зроблені на основі таких карт.
Інформацію цю продали виробникам нелегальних карток, і ті швиденько налагодили виробництво всяких "сріблянок", "валянків" і т.д.
Іноді з'являється можливість короткочасного перегляду цих каналів на ресіверах з емуляторами. Це стає можливим тому, що виробники нелегальних карток гризуться із-за ринку збуту. Одна із сторін, на зло конкурентам, в певний час викидає ключі.
Провайдери реагують швидко, засвічені ключі замінюються і початий обмін старих офіційних карт.
Особливо важко доводиться німецькій "Прем'єрі" - їм тільки на першому етапі потрібно замінити 3,5 млн. офіційних карток. Недавно вони використовували свою таємну зброю - в їх офіційних картах була закладена ще одна "заморочка" що утрудняє нелегальний перегляд каналів навіть якщо відомі коди. Маніпуляції з картами викликали лавину обурення у офіційних абонентів - багато старих ресіверів, ще наявних у населення, не змогли забезпечити розкодування зміненого сигналу навіть за наявності офіційної карти.
Той факт, що на деяких модулях і картах вже знову можливий нелегальний перегляд цих каналів, говорить про те, що провайдерові від атаки піратів захиститися не вдалося.
За неперевіреною інформацією, хакерами знайдена можливість підібратися і до новітніх модифікацій офіційних карт (ROM-122).
Це катастрофа для розробників системи кодування "Nagravision 2" і провайдерів тих, що використовують це кодування. Нелегальний перегляд цих каналів буде можливий тривалий термін, а обміну підлягають 17 млн. офіційних карт.


Nagravision 1

Канали кодовані в системі Nagravision 1
Система кодування зламана, коди викладені в інтернеті.


Cryptoworks

Канали кодовані в системі Cryptoworks
Схоже, що ця система кодування дійсно зламана. Правда, ключі в інтернеті з'явилися не на всі пакети каналів. Може бути існують якісь модифікації цієї системи кодування, або це пов'язано з якимись економічними міркуваннями хакерів. Певний інтерес представляють два порноканали Hustler TV Europe(PG) і Blue Hustler Europe(PB).
З російською звуковою доріжкою йде канал "Romantica 2", з його нескінченними "мильними" серіалами, і Jetix Central & Eastern з дитячими мультиками.
З'явилася можливість проглядання австрійського пакету каналів "ORF" закодованих не тільки в "Betacrypt", але і в "Cryptoworks".


Videoguard

Канали кодовані в системі Videoguard
Ходять наполегливі чутки, що скоро можуть з'явитися нелегальні карти, що відкривають канали пакетів Viasat і Sky Italia
Особливо цікавий був би пакет російськомовних каналів "Viasat".
"Справа" це, ймовірно, не просте, навіть оригінальна карта на цей пакет працює тільки з певним типом ресівером. Змогли пристосувати до роботи з цими оригінальними картами ресівери "OpenBox".
Система така що коли користувач підписується на пакет що віщає в Videoguard йому видають ресівер з секретним номером і картку, картка і ресівер прив'язані як би до один одного і на іншому ресівері вона працювати не буде.


Irdeto 2

Канали кодовані в системі Irdeto 2
Може бажане видають за дійсне, але є інформація, що система кодування зламана і зараз шукають охочих купити результати злому. Зазвичай інтерес до таких справ проявляють виробники карт і модулів.
Могутнім стимулом для "колупання" цієї системи кодування є перехід на "Irdeto 2" пакети каналів Stargate.


Mediaguard 1 (Seca)

Канали кодовані в системі Mediaguard 1 (Seca)
На деякі канали, закриті в цій системі кодування, є коди в інтернеті. Певний інтерес викликає канал "Super 1 Мusic". До 23 годин це музичний канал, а з 23 годин до 4 годин ночі це порноканал.


BISS

Канали кодовані в системі BISS
Це "апаратна" версія кодування. Невеликий софтвер, інсталірованний в ресівер або модуль, за наявності ключів, забезпечує розкодування каналів. Довжина ключів не велика, є можливість обчислення їх простим перебором варіантів. На одному з російських форумів є група ентузіастів, які клацають ці коди як горіхи.
У інтернеті є коди. З деякими ресіверами, що мають емулятор, можливий перегляд таких каналів як Megasport, 1+1 International, M1 International, Stolicnoe TV, Rossiya і ін.


Rosscrypt

Російська система кодування "Rosscrypt" не зламана. Розробили її ще в 70-х роках в СРСР в одному з секретних "НДІ" Комітету держбезпеки, вводиться в експлуатацію тільки в даний час.
Розмір блоку ключів складає 64 битий, значить, спроба підбору кодів простим перебором, це "дохлий номер".
Із закодованих каналів найбільший інтерес для нас представляє Perviy kanal, що транслюється з супутника Express AM1. Для офіційного перегляду цього каналу в Росії організовується продаж відповідного САМ-МОДУЛЯ.


Conax

Були реальні випадки злому, але зараз ключів на неї нема. У неї також кодуються частина порно каналів....

Neotion SHL,Dreamcrypt,KeyFly, Firecrypt

Ці кодування зазвичай використовують порно канали для того, щоб користувач міг їх відкрити використовуючи модулі умовного доступу (CAM) або спеціальні ресівери, наприклад NEOTION BOX,в йому автоматично вбудована підписка на порно канал SEX VIEW XXX


PowerVu.

Наймогутніше і складніше кодування. Її винайшли в США, в основному використовується для військових або для кабельних мереж. Для неї ресівер стоїть більше 1000$. Тут ще складніше ніж навіть в Videoguard. У цьому кодуванні наприклад транслюється пакет AFN з HOT BIRD,этот пакет спеціально зроблений для військових із США які прибувають за межами країни. Єдиний відкритий канал в цьому пакеті це Пентагон тв,канал Американської пропаганди, але можна подивитися для інтересу.

p.s.
- Майже на всіх сучасних ресіверах з емулятором, є можливість без карт дивитися російськомовні, кодовані канали "TET", "Megasport", "1+1 Inter", "Romantica-2", "M1 Inter" та інші.

- З будь-яким ресівером, модулем або картою, зараз немає можливості нелегально дивитися "Eurosport Ru", "СТБ", "1st Baltic Est." "1st Baltic Lit.", "1st Baltic Latv.", REN-TV, "Новий канал", "ICTV", "NTV-Mir", RTV-Uk, пакет каналів "RTV" (Наше кіно і ін.)


Сказане не відноситься до ресіверів одержуючим коди через інтернет методом "шарінга".
На початок Донизу
Script_TT
Майстер слова
Майстер слова
avatar

К-ть повідомлень : 200
Registration date : 28.02.2007

СтворюватиТема: Re: Що таке "системах кодування каналів" і чи можна ди   10.03.07 15:29

Що можна дивитися за допомогою емулятора..
дивимося і звіряємося тут:
http://www.parabolexperten.se/VPSList.htm
Які російськомовні канали відкриті, а які кодовані і в чому дивимося:
http://www.sat-digest.com.ua/channels.php?ru
Що дивимося по Кардшарінгу:
Все!!

1.5 Канал Украина
2.ICTV
3.НТН
4.Инфоканал
5.7ТВ откр.
6.Союз откр.
7.Bridge_TV отрк.
8.А ОNЕ откр.
9.RU TV откр.
10.Style отрк.
11.Премьера
12.Киноклуб
13.Кинохит
14.MGM
15.Halmark
16,Дом Кино
17.Комедия ТВ
18.Наше Новое Кино
19.Наше кино
20.Киносоюз
21.Многосерийное ТВ
22.Детский мир
23.СТС
24.НТВ
25.НТВ мир
26.ОРТ
27.ОРТ междун.
28.Россия
29.РТР планета
30.ТВЦ
31.Рен ТВ
32.ТНТ
33.Культура
34.5 канал С-Петербург
35.НСТ
36.Индия ТВ
37.Ностальгия
38.Время:далёкое и близкое
39.ТДК
40.Рамблер телесеть
41.МИР
42.РБК ТВ
43.Cartoon Network/TCM
44,Jetik play
45.Jetik
46.Nickelodeon
47.Эрудит
48.24ДОК
49.Вести
50.Москови
51.365 Дней ТВ
52.Zone Romantika
53.Спас
54.Спорт 1
55.Спорт 2
56.Спорт он лайн
57.РТР-спорт
58.МЕГАСПОРТ
59.Наш футбол
60.Теннис
61.NBA
62.Спорт Союз
63.Боец
64.Спорт классика
65.Extreme Sports
66.Русский экстрим
67.Eurosport
68.Eurosport2
69.Авто плюс
70.National Geographik
71.Animal Planet
72.Discovery
73.Discovery Science
74.Discovery Civilisation
75.Discovery Travel
76.Zone Realiti
77.Euronews
78.CNN
79.Russia Today
80.Первый Метео
81.Bloomberg
82.BBC World
83.TV5
84.World Fashion
85.Fashion
86.MCM
87.Mezzo
88.MTV Base
89.MTV Russia
90.VH classic
91.VH Russia
92.Music box
93.Муз ТВ
94.Ля Минор
95.Музыка Первого
96.Русская Ночь
97.Ночной канал
98.Лидер аз. откр.
99.TNV
100.Leonardo World biss
101.CCTV4
102,CCTV9


Кому ж мало:
Viaccess (HTB+,НТТ Украина,RTV-int,all porno in HB13E, ART,українські ефірні канали)
- Seca/Mediaguard (Cyfra+, CanalSat France, Canal+ Holand, Orbit)
- Videoguard (NDS Viasat)
- Videoguard (NDS Sky UK)
- Irdeto2 (Nova, Nova Cyprus, ShowTime)
- Betacrypt (Premiera)
- Cryptoworks (UPC)
- Conax (Canal Digital)
- Nagra2 (Digital+)
- ITV Partner
- Digital Alb
- Videoguard (Sky Italy)
- Albania Sat
- Digiturk
-Старгейт
На початок Донизу
 
Що таке "системах кодування каналів" і чи можна ди
На початок 
Сторінка 1 з 1
 Подібні теми
-
» Жіночий молодіжний одяг ТМ "Вика". ДЕШЕВШЕ НЕ БУВАЄ!!!
» В"язання спицями
» Дитячий трикотаж від виробника "АВЕКС ТЕКС" під 10%
» Колготки та носочки ТМ "Дюна" під 10%
» Модний дитячий одяг "Алінка"- без збору ростовок під 10 %

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ФОТО-ВІДЕО-ТЕХНІКА. СУПУТНИКОВИЙ ТА МОБІЛЬНИЙ ЗВ'ЯЗОК :: Супутникове телебачення-
Перейти до: