Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Обслуговування та ремонт сільськогосподарської техніки

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
Иван
Активний учасник
Активний учасник



К-ть повідомлень : 42
Registration date : 13.12.2023

Обслуговування та ремонт сільськогосподарської техніки Empty
ПовідомленняТема: Обслуговування та ремонт сільськогосподарської техніки   Обслуговування та ремонт сільськогосподарської техніки Empty26.04.24 12:34

Я стикаюся з постійними поломками своєї техніки і втомився від втрат часу та грошей на її ремонти. Може хтось порекомендувати, де можна купити запчастини для агротехніки, щоб вони були якісними та надійними? Шукаю перевірене джерело, адже хочу, щоб ремонт прослужив на довгий час.
Повернутися до початку Перейти донизу
Евгений
Активний учасник
Активний учасник



К-ть повідомлень : 39
Registration date : 13.12.2023

Обслуговування та ремонт сільськогосподарської техніки Empty
ПовідомленняТема: Re: Обслуговування та ремонт сільськогосподарської техніки   Обслуговування та ремонт сільськогосподарської техніки Empty26.04.24 23:42

Повністю розумію твоє розчарування, адже я теж колись мав схожу проблему. Я вирішив купити запчастини для агротехніки від Харвест Агро Груп https://harvest-agro.com.ua/ua/ і не пожалкував. Це український виробник, що відомий своїми якісними та надійними продуктами. Мої знайомі фермери теж користуються їх запчастинами і відзначають, що збільшились терміни служби техніки та зменшились витрати на ремонти. Запчастини від них зробили значний вплив на ефективність і довговічність моєї техніки, так що раджу тобі звернути увагу на їх пропозиції.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Обслуговування та ремонт сільськогосподарської техніки
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ЗАГАЛЬНИЙ РОЗДІЛ :: Довільні теми-
Перейти до: