Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Купити земельну ділянку

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
kuran
Активний учасник
Активний учасник
kuran


К-ть повідомлень : 21
Registration date : 06.09.2023

Купити земельну ділянку Empty
ПовідомленняТема: Купити земельну ділянку   Купити земельну ділянку Empty05.04.24 7:14

Вирішили зробити перший крок до будівництва свого будинку та купити ділянку землі. Де тут можна знайти інформацію про земельні ділянки на продаж? Які умови зазвичай пред'являються для придбання землі для приватного домобудівництва?
Повернутися до початку Перейти донизу
Luter90
Майстер слова
Майстер слова
Luter90


К-ть повідомлень : 162
Registration date : 20.10.2020

Купити земельну ділянку Empty
ПовідомленняТема: Re: Купити земельну ділянку   Купити земельну ділянку Empty05.04.24 7:37

На даний момент ринок нерухомості настільки насичений пропозиціями, що без допомоги фахівців мені було б складно визначитись. Фахівці агентства надали інформацію про поточні ціни на ділянки, а також докладно розповіли про переваги та недоліки різних районів. Ми спільно склали список критеріїв, які мені важливі, і розпочали пошук. Після кількох переглядів ділянок я отримав змогу купити  ділянку  біля Дервінської купелі яка відповідала всім моїм побажанням. Завдяки допомозі, процес вибору пройшов гладко та ефективно. Наразі я маю великі плани щодо цієї землі та подальшого розвитку в цілому.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Купити земельну ділянку
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ОГОЛОШЕННЯ :: Інші оголошення-
Перейти до: