Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Цікавить де пройти тренінг для менеджерів з продажу

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
vivin
Учасник форуму
Учасник форуму



К-ть повідомлень : 16
Registration date : 16.07.2023

Цікавить де пройти тренінг для менеджерів з продажу Empty
ПовідомленняТема: Цікавить де пройти тренінг для менеджерів з продажу   Цікавить де пройти тренінг для менеджерів з продажу Empty25.03.24 18:31

Я зіткнулась із таким викликом, як підбір ефективної команди менеджерів з продажу. Ми тільки-но стартували з моєю командою, і кожен день для нас - це новий досвід. Ми шукаємо можливості зростання та хочемо навчити наших менеджерів всім тонкощам продажу, адже від цього залежить успіх нашого бізнесу. Знаєте, я вірю, що правильна освіта та тренінги можуть зробити чудеса, тому я і звертаюся до спільноти: може хтось може порекомендувати де в Україні можна пройти кваліфіковані тренінги для менеджерів з продажу?
Повернутися до початку Перейти донизу
Edvard
Житель форуму
Житель форуму



К-ть повідомлень : 54
Registration date : 19.07.2023

Цікавить де пройти тренінг для менеджерів з продажу Empty
ПовідомленняТема: Re: Цікавить де пройти тренінг для менеджерів з продажу   Цікавить де пройти тренінг для менеджерів з продажу Empty26.03.24 19:02

Ваш запит насправді дуже актуальний, і я радий, що ви зосередилися на ключовій потребі вашої команди. Я б хотів порекомендувати вам компанію, яка спеціалізується на наданні тренінгів саме для менеджерів з продажу. Їхній підхід до навчання базується на сучасних методиках та індивідуальному підході до кожного студента, що дозволяє досягти вражаючих результатів. Вони організовують тренінги для менеджерів з продажу https://zhyvoedelo.com/ua/learning/trening-po-prodajam , які покривають різноманітні аспекти продажу - від базових навичок до складних стратегій залучення та утримання клієнтів. Вважаю, що інвестування у розвиток ваших менеджерів з продажу не тільки підвищить ефективність вашої команди, але й допоможе створити сильну корпоративну культуру, спрямовану на досягнення результатів тренінги для менеджерів з продажу.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Цікавить де пройти тренінг для менеджерів з продажу
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ОГОЛОШЕННЯ :: Реклама фірм, підприємців, магазинів (незалежно від профілю)-
Перейти до: