Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Вишита сорочка для дівчинки

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
Dennis
Майстер слова
Майстер слова
Dennis


Чоловік
К-ть повідомлень : 212
Registration date : 19.12.2022

Вишита сорочка для дівчинки Empty
ПовідомленняТема: Вишита сорочка для дівчинки   Вишита сорочка для дівчинки Empty19.03.24 16:02

Всім привіт! Хочу для своєї дочки купити красиву вишиту сорочку, оскільки в школі часто є заходи, де потрібно бути в вишиванці. Порадьте мені красиву сорочку з вишивкою, та магазин в інтернеті, де її можна не дорого купити.
Повернутися до початку Перейти донизу
Xristina
Активний учасник
Активний учасник
Xristina


К-ть повідомлень : 39
Registration date : 21.12.2022

Вишита сорочка для дівчинки Empty
ПовідомленняТема: Re: Вишита сорочка для дівчинки   Вишита сорочка для дівчинки Empty19.03.24 16:05

Розумію тебе, в мене дві дочки, та обом купувала вишиванки. Круто що таку сорочку можна вдягати як під джинси, так і спідницю. Якщо бажаєш, можу дати тобі пораду щодо магазину, там багатий вибір вишиванок, і ціни хороші.
Повернутися до початку Перейти донизу
Dennis
Майстер слова
Майстер слова
Dennis


Чоловік
К-ть повідомлень : 212
Registration date : 19.12.2022

Вишита сорочка для дівчинки Empty
ПовідомленняТема: Re: Вишита сорочка для дівчинки   Вишита сорочка для дівчинки Empty19.03.24 16:20

Я не дуже розуміюсь в таких речах, тим більше це ж треба сорочку для донечки. Буду дуже вдячний, якщо ти порадиш щось дійсно красиве. І для зручності, залиши мені посилання на магазин, де її можна купити.
Повернутися до початку Перейти донизу
Xristina
Активний учасник
Активний учасник
Xristina


К-ть повідомлень : 39
Registration date : 21.12.2022

Вишита сорочка для дівчинки Empty
ПовідомленняТема: Re: Вишита сорочка для дівчинки   Вишита сорочка для дівчинки Empty19.03.24 16:28

Є один гарний варіант і це трояндочка синя, дитяча блузка вишиванка https://kram.kr.ua/divchata/ а купувати її краще всього в інтернет-магазині Крамниця вишитого одягу. Сорочка пошита в дуже гарному дизайні, з оригінальною вишивкою. Носити можна як зі святкової нагоди, так і просто в буденні дні.

Вона гарно поєднується з джинсами, брюками, спідницями. Зараз дану сорочку можна купити дуже вигідно, оскільки вона по хорошій ціні. Крім цього варіанту, є багато інших.

Вишита сорочка для дівчинки Screen18
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Вишита сорочка для дівчинки Empty
ПовідомленняТема: Re: Вишита сорочка для дівчинки   Вишита сорочка для дівчинки Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Вишита сорочка для дівчинки
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ЗАГАЛЬНИЙ РОЗДІЛ :: Довільні теми-
Перейти до: