Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Магазини з товарами для хоббі

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
Motty
Учасник форуму
Учасник форуму
Motty


К-ть повідомлень : 6
Registration date : 08.08.2023

Магазини з товарами для хоббі Empty
ПовідомленняТема: Магазини з товарами для хоббі   Магазини з товарами для хоббі Empty13.02.24 13:49

Давайте тут збирати корисні онлайн магазини з товарами для різних хоббі та захоплень.
Хто що любить майструвати, діліться своїми поробками та не забувайте розсказувати про магазини, де що ви купуєте.
Повернутися до початку Перейти донизу
Фіона
Учасник форуму
Учасник форуму
Фіона


К-ть повідомлень : 11
Registration date : 07.08.2023

Магазини з товарами для хоббі Empty
ПовідомленняТема: Re: Магазини з товарами для хоббі   Магазини з товарами для хоббі Empty13.02.24 13:52

О, це дійсно корисна тема.
Я буду першою - я шию, тому в мене найулюбленіший магазин, це Текстиль Контакт tk.ua/ua/catalog/vse-tkani/kanvas.html Я тут купую тканину, мереживо та інші товари для того, щоб робити гарний текстиль, одяг чи щось ще. Ідеї для чергового витвору шукаю на Ютубі, там і МК по різним речам пропонують.
Повернутися до початку Перейти донизу
nejolay
Учасник форуму
Учасник форуму
nejolay


К-ть повідомлень : 8
Registration date : 31.03.2023

Магазини з товарами для хоббі Empty
ПовідомленняТема: Re: Магазини з товарами для хоббі   Магазини з товарами для хоббі Empty13.02.24 13:52

В мене хоббі - в'язання, але я перев'язую старі речі. Нічого поки не купую.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Магазини з товарами для хоббі Empty
ПовідомленняТема: Re: Магазини з товарами для хоббі   Магазини з товарами для хоббі Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Магазини з товарами для хоббі
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ВІДПОЧИНОК, РОЗВАГИ, ГУМОР, ЗАХОПЛЕННЯ :: Захоплення (хоббі), мистецтво-
Перейти до: