Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Конфліктологія. Тотальна ненависть і зневага.

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
™ 1001_night ™
Майстер слова
Майстер слова
™ 1001_night ™


Чоловік
К-ть повідомлень : 235
Звідки : Україна. Штат Західноукраїнський.
Registration date : 27.02.2007

Конфліктологія.  Тотальна ненависть і зневага. Empty
ПовідомленняТема: Конфліктологія. Тотальна ненависть і зневага.   Конфліктологія.  Тотальна ненависть і зневага. Empty27.02.07 21:20

КОНФЛІКТОЛОГІЯ.

Спостерігаючи поведінку людей, не раз задумувався над тим, чому світ став саме таким.
В наш час, тотального поширення набули всі найгірші людські риси, які можуть бути.


Серед них я б виділив наступні:

1. Злість. Люди стали злими.
2. Егоїзм людський досягнув свого апогею. Це означає, що всім на всіх...(нецензурне слово).
3. Себелюбство. Кожен думає про себе, ще раз про себе, і лише про себе.
4. Нетерпимість до інших.
5. Оправдування себе в будь-якій ситуації і за будь-яких обставин.
Такі люди завжди вважають себе правими. Завжди. Це не вони когось образили, а завжди їх образили. Це не вони проявили безтактність і цинізм. Ні, вони вважають, що це навколишній світ такий. А вони просто ангели, які живуть в цьому бездушному світі.
6. Невміння йти на компроміси. Люди не вміють визнавати своїх помилок, і не вміють миритись.
7. Бездушність.
8. Розбещеність.
9. Зневага до старших взагалі та до батьків зокрема.
10. Відсутність моральних цінностей.
11. Моральний занепад.

Чорним злом в наші дні стали розлучення.
Розлучення бувають різні:
- між батьками і дітьми;
- між друзями;
- між тими, хто просто зустрічається (хлопець і дівчина);
- між чоловіком та жінкою (подружжя);
- між коханцями.

В той час, коли очі людські застлали примарні гроші, шаленні заробітки, саме через жагу наживи руйнується величезна кількість сімей. Кожен з нас не один раз чув багато випадків, коли через закордонні заробітки сім"ї розпадаються. Отже, чи не є гроші злом?
Ні, я думаю гроші як бездушна сутність не можуть бути злом. Злом можуть бути людські властивості, риси, вчинки.

Звернувши вбік від теми грошей, хотів би звернути увагу на людські темпераменти. Напевно кожен чув про те, що є люди конфліктні, а є такі, з якими посваритись просто неможливо. Я особисто знаю таких людей, яких вважаю ангелами на землі. Так, це чудові люди, яким ще за життя я звів би монумент слави і шанування. Бо це люди, з кристально чистою душею. Таких людей лише кілька. Їх дуже мало. Вони небагаті, вони не заздрісні, вони прості і добрі, вони щирі і мудрі.
Такі люди, просто нездатні на зраду, нездатні на розлучення, нездатні на сварки.
Інша їхня протилежність - це люди, яких вічно щось не влаштовує. Вони вміють зробити з мухи слона. Вони знайдуть собі ворога не тільки на пустому місці, але мабуть і в пустелі, або глухому лісі. Такі люди (конфліктні особи) мають більшість з тих 11-ти ознак (або рис), які я перелічив вище. Таких людей просто неможливо покритикувати, або навіть звернути їм увагу на те, що вони неправі. Бо в цей момент ви перетворюєтесь на їх ворога. Вони вважають, що праві лише вони на всім білім світі.

Чи можна боротись з конфліктами?
Думаю можна. Їх треба уникати. Яким чином? Є багато способів.

Перелічу деякі з них:

1. Інколи просто варто промовчати. Коли відчуваєш нестримне бажання відповісти своєму співрозмовнику дуже гостро, щоб вколоти, то краще вкуситись за язик, бо сказане слово вже не можна буде просто забрати назад.
Слово здатне не лише зцілювати, але й завдавати невимовного болю. Слово може завдавати ран, які важко загоюються, або не загоюються взагалі.

2. Деколи варто уступати. Думаєте якщо ви добились свого, то ви виграли?
Ні, ви програли, бо людина, яку ви "приспустили", яку дотиснули, відтепер ваш ворог.

3. Завчіть одну єдину річ, яка здатна творити чудеса у царині людських стосунків: "ВИ НЕ ЗАВЖДИ ПРАВІ".

4. Інколи варто сказати собі в душі (якщо немає сили волі і мудрості сказати це в очі): "нехай буде по твоєму".

Особисто я ненавиджу наглість. Якщо потрібно, я можу поставити наглу людину на місце дуже жорстко. Але інколи, просто шкода нервів і здоров"я. Мені не потрібно щомиті доводити всьому світу, що я кращий, мудріший, сильніший, хитріший. Якщо вже комусь так дуже життєво необхідно "пройти без черги", "блиснути крутизною" і т.д., то я проігнорую таку людину, і не буду доводити що я крутіший, бо всіх людей я все одно не переконаю, а лише себе одного.
Кожна мить нашого життя - це наш скарб. Якщо його витрачати на те, щоб доводити кожній тварі, що вона нею є, то ми поневолі станемо такими ж.

Тому, я уступаю там, де це можливо.
Якщо ж хтось переходить межу, то відповідаю адекватно.
Дякую за увагу.
Повернутися до початку Перейти донизу
•°.• Aнна •°.•
Майстер слова
Майстер слова
•°.• Aнна •°.•


Жінка
К-ть повідомлень : 210
Звідки : Львів
Registration date : 26.02.2007

Конфліктологія.  Тотальна ненависть і зневага. Empty
ПовідомленняТема: Re: Конфліктологія. Тотальна ненависть і зневага.   Конфліктологія.  Тотальна ненависть і зневага. Empty16.03.07 18:58

До цієї теми, як ніколи актуальні тези Піфагора,
старогрецького мислителя 580-500 р.р. до н.е.,
які я знайшла у своєму коспекті по філософії:

"Пам"ятай! Будь-який вчинок, будь-яке слово залишають свій результат. Цей результат у твоїй владі, поки слово не вимовлене, думка не перейшла рубіж, але потім цей результат робиться набутком долі і підкоряється законам справедливості. Слід остерігатися, оскільки все людство постійно відчуває наслідки суб"єктивної волі кожного з нас на Землі. Поки живе хоча б одна зла людина - наше щастя буде залежати від її егоїзму і амбіцій. Кожне слово, кожна дія, навіть думка наша відбиваються ніби на астральному фотознімку зі всього нашого життя. Треба бути милостивими до інших, суворими до себе і постаратися навчитися любити."
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Конфліктологія. Тотальна ненависть і зневага.
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ФІЛОСОФІЯ ЖИТТЯ :: Пошуки істини-
Перейти до: